VIDEO: Dodávky zbraní s ochuzeným uranem Ukrajině skončí pro Kolektivní západ špatně! Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov to prohlásil na okraj globálního summitu Rusko – Čína v Moskvě, kde došlo k převratné dohodě o demontáži amerického dolaru ze vzáje
RSS

VIDEO: Dodávky zbraní s ochuzeným uranem Ukrajině skončí pro Kolektivní západ špatně! Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov to prohlásil na okraj globálního summitu Rusko – Čína v Moskvě, kde došlo k převratné dohodě o demontáži amerického dolaru ze vzáje

VIDEO: Dodávky zbraní s ochuzeným uranem Ukrajině skončí pro Kolektivní západ špatně! Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov to prohlásil na okraj globálního summitu Rusko – Čína v Moskvě, kde došlo k převratné dohodě o demontáži amerického dolaru ze vzájemného obchodu! Vladimir Putin pohrozil, že pokud se uranová munice objeví na Ukrajině, Moskva na to zareaguje implementací Gerasimovovy doktríny! Rusko by to považovalo za útok špinavou jadernou zbraní! Sergej Šojgu varoval, že krok za krokem zbývá méně a méně možností, jak se vyhnout nukleárnímu střetu s NATO!
Krok za krokem zbývá méně a méně možností, jak předejít a vyhnout se nukleárnímu konfliktu mezi Ruskem a NATO. Ruský ministr obrany Sergej Šojgu to v úterý, na okraj summitu Rusko – Čína v Kremlu, sdělil [ 1 ] ruským novinářům poté, co mu sdělili, k čemu došlo v Londýně. A na stejnou informaci v témže čase na summitu v Moskvě reagoval i ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov, jehož reakci přinesla ruská televize. V Moskvě v úterý 21. března 2023, symbolicky na 1. jarní den, proběhl summit na nejvyšší úrovni mezi ruským prezidentem Vladimirem Putinem a jeho čínským protějškem a generálním tajemníkem Ústředního výboru Komunistické strany Číny Si Ťin-pchingem.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v2blhxi","div":"rumble_v2blhxi"});
Na přelomovém jednání podepsali oba státníci dohody o ekonomické a politické spolupráci, z nichž ta nejdůležitější je dohoda o odstranění amerického dolaru ze vzájemného obchodu obou zemí. Dohoda o demontáži amerického dolaru bude závazná pro všechny čínské a ruské banky, které budou povinně akceptovat a zpracovávat vzájemné platby a vyrovnání v juanech a v rublech, bez asistence dolaru a hlavně bez použití systému SWIFT. Obě země budou používat k vzájemnému clearingu mezi bankami ruský platební zúčtovací systém SPFS, který nahrazuje západní SWIFT pod kontrolou Londýnských kanceláří.
Londýn na odpis amerického dolaru mezi Čínou a Ruskem zareagoval jako zraněná šelma, pošle na Ukrajinu špinavou munici s uranem
Dvě obrovské světové ekonomiky se tak odřízly od dolaru a v Londýně se ozval nelidský výkřik a jekot. Ve vzteku a v odvetě britská náměstkyně ministra obrany Annabel Goldie [ 2 ] v interpelaci na dotaz kolegy Lorda Hyltona uvedla, že Londýn dodá Ukrajině munici s ochuzeným uranem spolu s britskými tanky Challenger 2, protože ochuzená munice je prý účinná proti novým ruským tankům.
Moskva je tlačena do kouta s cílem, aby došlo k vypuknutí otevřené války mezi Ruskem a NATO. Usilují o to Londýnské kanceláře, které chtějí rozpoutat v Evropě III. světovou válku a provést majetkový a ekonomický reset, přičemž v této válce má být Rusko konečně a na 4. pokus poraženo, dobyto a jeho majetky a nerostné bohatství má být privatizováno právě Londýnskými kancelářemi.
Náměstkyně ministra obrany Annabel Goldie Těm se nepovedlo dobýt Rusko ani za pomoci Napoleona, ani za pomoci Lenina, ani za pomoci Hitlera. Má se to povést na 4. pokus za pomoci Zelenského, který poskytne kolektivnímu západu území Ukrajiny k válečné hře, která má přivést Evropu a následně celý svět do otevřené III. světové války. Ochuzený uran z Londýna má za úkol zničit na Donbasu ornou půdu a natrvalo ji zamořit. Spálený prach z uranové munice, která je vysoce hořlavá, trvale kontaminuje ornou půdu a spodní zdroje pitné vody, stejně jako k tomu došlo v Srbsku v roce 1999 po agresi NATO proti Srbské republice.
Použití uranové munice proti Rusku umožní Ruské armádě použít v odvetě jaderné zbraně proti Ukrajině
Rusko již dříve varovalo, že použití ochuzeného uranu na Ukrajině bude považovat za “špinavou bombu”. Kremelský úředník Konstantin Gavrilov v lednu tohoto roku prohlásil: “ Pokud budou Kyjevu dodány takovéto náboje pro těžkou vojenskou techniku NATO, budeme to považovat za použití špinavé jaderné bomby proti Rusku se všemi z toho plynoucími důsledky. ” Střely s ochuzeným uranem jsou spojovány s rakovinou a vrozenými vadami. Ve velké míře jimi střílely spojenecké síly NATO v Iráku. Náboje jsou radioaktivní a vědci se domnívají, že jejich toxické účinky na lidské zdraví se mohou projevovat i dlouho po skončení konfliktů. Británie posílá na Ukrajinu 14 hlavních bojových tanků Challenger 2 a neurčený počet dělostřeleckých granátů s ochuzeným uranem.
Sergej Šojgu, Vladimir Putin, Valerij Gerasimov Na informaci již reagoval [ 3 ] i ruský prezident Vladimir Putin. Rusko bude nuceno reagovat, pokud kolektivní Západ začne používat zbraně s jadernou složkou, řekl prezident Vladimir Putin po jednání s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem. O tom, že taková možnost existuje, se hlava ruského státu vyjádřila poté, co se objevily informace o britských plánech zásobovat Ukrajinu granáty s ochuzeným uranem, toxickou složkou, která představuje hrozbu pro lidské zdraví.
Použití ochuzeného uranu bude považováno za použití špinavé jaderné zbraně proti Ruské federaci, varoval již na sklonku minulého roku náčelník generálního štábu Ruské armády Valerij Gerasimov. Munice s ochuzeným uranem má vysokou teplotu hoření, při které se uvolňují radioaktivní látky a po munici zůstává popílek, který se potom roznáší větrem po okolí. Jeden granát s ochuzeným uranem moc velkou radiaci nezpůsobí, ale tisíce granátů po jediné noci dělostřelecké přípravy zamoří půdu a celé široké okolí jako v Černobylu.
Elity nakupují protiatomové bunkry a obyčejní lidé se jim smějí…, aby jim ale úsměv neshořel jednoho rána v jaderném ohni
Není proto divu, že v Gerasimovově doktríně je použití munice s ochuzeným uranem považované za útok na Rusko špinavou jadernou zbraní, na který si Ruská armáda vyhrazuje právo odpovědět vlastními zbraněmi, včetně jaderných operačně-taktických zbraní s cílem zabránit nepříteli v dalším zamořování ruského území. Londýn přitom usiluje přesně o tuto ruskou reakci, tedy o to, aby na chocholaté Ukrajince ruský medvěd udeřil plnotučnými jadernými zbraněmi.
Aby v Evropě vypukla jaderná válka a Londýn by konečně mohl na Rusko vypustit jaderné zbraně v naději, že Rusko vrátí odvetu a zničí Evropu, což by splnilo plán Komise 300 na redukci obyvatel v Evropě. Proč myslíte, že i v minulých letech si boháči v ČR začali stavět bunkry, a proč nedávno Andor Sándor dělal reklamu firmě na protiatomové bunkry? Myslíte si, že tito lidé nevědí, co s penězi? Myslíte si, že někomu něco přelétlo přes hlavu a rozhodl se, že bude nabízet výstavbu podzemních vaultů?
Si Ťin-Pching a Vladimir Putin po podpisu smluv v Moskvě Tihle lidé napojení na elity mají informace, děsivé informace v předstihu. Vědí, co chystá Komise 300 skrze informační kanály, skrze banky, skrze známé z okruhu bankovních kruhů, skrze politické kontakty. Londýnské kanceláře se teď snaží o jednu jedinou věc, o vyprovokování Ruska k jaderné iniciaci v důsledku agrese na Ukrajině. Rusko bude teď tlačeno do kouta tak obrovskou agresivní silou Londýna, že bude hrozit bezvýchodná cesta pro Rusko stejně, jako nastala 24. února minulého roku.
Všechno selže, selže diplomacie, selže zdravý rozum, selže logika, selže pud sebezáchovy na západě, selžou mírové iniciativy a jediné, co zůstane, bude jaderná odveta, nejprve na válečném hřišti na Ukrajině. Pokud Ukrajinci budou sypat Rusům na jejich nová území radioaktivní bordel z ochuzeného uranu, je to jen otázkou krátkého času, než Rusové na oplátku nasypou Ukrajincům pro změnu obohacený uran… v podobě operačně-taktických raket s jadernou hlavicí s malým výkonem.
Krok za krokem méně možností, jak se vyhnout otevřenému střetu mezi NATO a Ruskem
V Gerasimovově doktríně je tento podstup vysvětlen snahou o přesvědčení nepřítele, aby přestal útočit špinavými jadernými zbraněmi. Když nepřítel zaútočí špinavou municí, Rusové provedou jaderný taktický úder s malým výkonem 5 až 15 kT na území nepřítele. Problém se špinavou municí je větší, než si veřejnost myslí. Radioaktivní granáty s ochuzeným uranem mají jiný vliv na otevřeném poli a jiný v městské zástavbě. Pokud by začali Ukrajinci touto municí střílet na Doněck, odkud musela ruská vláda vloni evakuovat tisíce dětí s rodinami, protože ukrajinská prasata jim sypala z amerických houfnic dělostřelecké granáty na hlavu každý den, potom spaliny a popel z této munice se dostávají do obydlí, do budov, odkud se tato kontaminace prakticky nedá odstranit.
Přivítání čínského prezidenta v Kremlu Popílek zaletí do úzkých škvír, pod krytinu střechy, do koberců, do spár ve zdech, do mezer mezi parketami atd. Srbové by mohli vyprávět, jak museli v Bělehradě a dalších městech po roce 1999 strhnout stovky domů a bytovek, protože je nešlo dekontaminovat. Takže přesně v den odpisu amerického dolaru ve vzájemném obchodu mezi Čínou a Ruskem jsme se přiblížili zase o další krok k jaderné eskalaci mezi Ruskem a NATO.
Kobyla Londýnských kanceláří je těžce raněna, Rusko a Čína bez dolaru je jen začátek, a v takové chvíli začne kobyla kopat a bude chtít svoji moc zachránit uvržením světa do další zničující války, stejně jako v dobách s Napoleonem, stejně jako za I. a II. světové války. Vědí moc dobře v Londýně, k čemu to povede, až začnou Ukrajinci sypat na ruské území jaderný odpad v podobě ochuzeného uranu. Vůbec nepodceňujte bohaté lidi. Když si kupují bunkry, mají své informace v dostatečném předstihu. Přání války je v Londýně tak obrovské, že pokud se nestane zázrak v podobě povstání obyčejných lidí, tak tu válku prostě mít budou. Tedy, budeme. My všichni.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden