VIDEO: Papaláši šli na fotbal. Prymula, Dvořák či Vondra

VIDEO: Papaláši šli na fotbal. Prymula, Dvořák či Vondra

Čtvrteční zápas Evropské ligy mezi Slavií a Leicester City, který se hrál v pražském Edenu, navštívili pozvaní VIP hosté. Byli mezi nimi např. bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula, europoslanec Alexandr Vondra (ODS) nebo ředitel České televize Petr Dvořák.
Babiš ukončil s Prymulou spolupráci
Ve čtvrtek večer sdělil premiér Andrej Babiš médiím, že ukončil spolupráci s Romanem Prymulou, který byl jeho poradcem pro oblast zvládání epidemie koronaviru kvůli jeho účasti na fotbalovém utkání. Jen pár hodin před utkáním totiž Prymula mluvil v médiích o tom, že by se v Česku měl podle něj zavést tvrdý lockdown a omezit pohyb lidí . „Pan Prymula je velký odborník na epidemie, sociální inteligenci ale postrádá. Tohle je prostě opět špatně, vůči fotbalovým fanouškům, kteří nemůžou na stadion, i lidem, po kterých teď chceme, aby byli hlavně doma,” uvedl Babiš. „Nemluvě o tom, že to zase působí papalášsky. Domluvili jsme se na ukončení spolupráce, protože tohle není možné,” dodal premiér.
Alexandr Vondra si sype popel na hlavu
Místopředseda ODS a europoslanec Alexandr “PromoPro” Vondra v pátek vyjádřil údajnou lítost nad svou účastí na čtvrtečním fotbalovém utkání pražské Slavie. Považuje to prý za chybu a navrhl klubu, aby příště pozval raději lékaře a sestry.

Na tribunu Slavie jsem zván 25 let. Pozvání jsem přijal i včera, což zpětně považuji za chybu. Láska ke Slavii u mě převážila nad ohledem na ty, kteří se teď do Edenu nedostanou. Navrhl jsem vedení klubu, aby příště pozvalo lékaře a sestry z nemocnic. To jsou VIP dnešních dnů.
— Alexandr Vondra (@AlexandrVondra) February 19, 2021

Zpracoval Rudolf Hruboň

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější