Druhá vlna pandemie vznikla v pěti zemích téměř současně, není to divné?

Druhá vlna pandemie vznikla v pěti zemích téměř současně, není to divné?

PAVEL DUDR
Když vznikne nějaký požár na dvou místech současně, tak se z toho vyvozuje, že byl úmyslně založený. Ale v EU vznikl covidový „požár“ v pěti zemích téměř současně a nevyvozuje se z toho nic.

Mluvíme o druhé vlně covidové pandemie a o době, kdy první vlna už končila, takže nové životaschopné mutace už neměly prakticky z čeho vznikat.
Následuje graf, který ukazuje, jak končila první vlna ve 13 zemích EU. Je zde patrný pokles až do 4.7.2020, hned potom následuje druhá vlna, ale jen někde. V následujících zemích uvádíme také dobu, kdy tam druhá vlna nastoupila. Lucembursko na grafu není patrné, protože má jen 0,6 mil. obyvatel a zde jsou celkové počty za každou zemi. (1)
Lucembursko…….25.6.
Francie ……………28.6. – 4.7.
Španělsko ………..5.7.
Velká Británie ……9.7.
Polsko ……………10.7.
Nizozemí ………… 11.7.
Belgie …………….13.7.
/ Datum lze z grafu odečíst, když si zobrazíte jen konkrétní zemi s přepočtem na 1 mil.obyvatel. /
Pokud by tato druhá vlna pocházela z jednoho epicentra, Lucemburska, potom by to musela být stejná mutace, jenže jich bylo mnoho a Británie má dokonce svou britskou.

K tomu lze jistě namítnout, že jsou zde vybrány pouze státy, které této vyšetřovací verzi vyhovují.
Je to tak, ve Švédsku v té době ještě plně probíhala první vlna a všichni diskutovali o tom, jestli to byl dobrý nápad, nechat promořit celou zemi.
V obou Amerikách také ještě probíhala první vlna, protože jsou tam velké země, kde trvá delší dobu, než se pandemie rozšíří . A v Rusku první vlna ještě pořádně ani nezačala / ale tam mají i kalendář opožděný/.
Nebo také, proč by „netopýři“ dělali takovou blbost a šířili to ve stejné době? – Protože evidentně hrozilo, že pandemie zcela zmizí a potom by musely vznikat „přirozené“ mutace úplně z ničeho, a to by mohlo být nápadné i naprostým ignorantům.
Zato v Indii druhá vlna vůbec nenastala, počty nakažených tam klesají už od poloviny září 2020 a pandemie postupně mizí. Kromě roušek tam rozdávali lidem balíčky s vitamíny (D, C, Zn atp.) a zároveň tam mají svůj lék Itolizumab, který je účinný. Jenže to není všechno, ještě něco zveřejnili.
Indičtí vědci z Indian Institute of Technology analýzou RNA dospěli k závěru, že koronavirus nCoV19 obsahuje sekce známé z viru HIV.
„V současné době jsme svědky velké epidemie způsobené novým koronavirem z roku 2019 (2019-nCoV).  Vývoj 2019-nCoV zůstává nepolapitelný. Našli jsme 4 vložení (inzerty) do hrotového glykoproteinu (S), které jsou jedinečné pro 2019-nCoV a nejsou přítomny v jiných koronavirech. Důležité je, že aminokyselinové zbytky ve všech 4 inzertech mají identitu nebo podobnost s těmi v HIV-1 gp120 nebo HIV-1 Gag.“ (2)
Virus nCoV19 umí obelstít imunitní systém, podobně jako virus HIV.
Virus HIV se projevuje při nákaze jako chřipka, potom následuje latentní fáze, kdy se nijak neprojevuje. Nakonec zhruba po10 letech následuje finální fáze, AIDS, kdy tato choroba zlikviduje imunitní systém člověka. (3)
Nyní se počty nakažených opět snižují v celé Evropě, podobně jako loni v květnu, s výjimkou Česka, viz (1). Takže se opět začnou uvolňovat přísná opatření, která teď platí. A viry se šíří nejvíce, když většina hygienických opatření bude již zrušena, anebo je lidé budou ignorovat, takže je nutno ještě chvíli počkat.
Jestliže tato vyšetřovací verze odpovídá realitě, tak vzniknou další agresivní mutace. A potom ti, kteří odmítají rozvolňování, budou obviňovat ty, kteří to naopak podporují, že to oni zavinili. Satan má vyšší IQ než většina lidí.
 
Prameny:
(1) https://ourworldindata.org/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2020-03-01..latest&country=USA~GBR~CAN~DEU~ITA~IND~CZE~FRA~BEL~SWE~SVK~RUS~UKR&region=World&casesMetric=true&interval=smoothed&perCapita=true&smoothing=7&pickerMetric=location&pickerSort=asc
(2) https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.01.30.927871v1
(3) https://voxpopuliblog.cz/koronavirus-ncov19-covid19-strucna-chronologie/

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější