Řeporyjský tajtrdlík

Řeporyjský tajtrdlík

MILENA DOUŠKOVÁ
Znovu opakuji, zlé slovo dokáže zabíjet, způsobit doživotní trauma a dokonce dostat lidi na psychiatrii, tak jeho slovo o tom Volný lidem ubližuje a on neubližuje jsou zatraceně prolhaná.

Poprvé v životě jsem si pustila pořad 360 st. Pavlíny Volfové, protože mne hodně zajímala slovní přestřelka Volný versus Novotný . Myslíte, že mne to zklamalo? Nezklamalo, protože jsem od toho vůbec nic nečekala a měla jsem pravdu. Ničím mne to neobohatilo, ničím mne to nepřesvědčilo a stále víc jsem přesvědčená o tuposti některých lidí co mají pocit patentu na rozum.
Doufala jsem, že po čase Novotný dozraje, ale ani náhodou. Jak nesnáším Mirku Němcovou, tak naprosto chápu co tím myslela, když spratkovi natvrdo řekla, že se do sněmovny nehodí. Neříkám, že je to naprostý vůl, protože pro svoje Řeporyje dělá opravdu hodně, ale je rozdíl chodit v holínkách a velet blátotlačkám, nebo sedět ve sněmovně a častovat svoje oponenty tak jak pana Volného.

máte na sobě krev
jste chudák
jste obchodník s bídou který lže
jste vekslák se smrtí
jste šašek co potřebuje hlasy voličů a utočí na lidi hloupé a sociálně slabé
jste zvíře, zrůda,  hovado,  fašista, pitomec, vůl, exibicionista, ubožák
šašek ubližující lidem

Nabyla jsem z toho přesvědčení, že jeho proslov o vlastizrádci S. Novotném kterému by  pomočil hrob , ale napřed by měl viset je vlastně naprosto v pořádku. Také mne hodně pobavila výčitka Volnému že je exibicionista, protože já neznám většího než je Pavel Novotný. Nebo ukazuje prdel, pupek a celé své odporné, holé tělo jen tak? Toho vola to opravdu baví, protože jinak by se necpal před objektiv.
Pak nás se zoufalstvím upozornil, že pan Volný ubližuje lidem a to by on opravdu nemohl. To to by se člověk podělal. Tento jeho slovní průjem byl naprosto trapný, protože každý člověk ví, že  slovo je strašná zbraň  a já neznám jiného člověka který by tak bezohledně urážel všechny lidi kolem sebe. Tedy ty, kteří s ním nesouhlasí. I já jsem to pořádně schytala za svůj nesouhlas s jeho kecy.
Člověk, který je tak vulgární, že se i kámen červená když on otevře hubu. Člověk co klidně napíše, že má raději muslimy a že kdyby půlka našich občanů byla nahrazena muslimy, tak bude rád. Člověk, kterému se líbí, že v našich bazénech se koupou muslimky v burkách a řekne, že je to pořád lepší než  české prasnice  v plavkách. Všechny jeho nadávky znáte a víte sami, jaké je to hovado.  Znovu opakuji, zlé slovo dokáže zabíjet, způsobit doživotní trauma a dokonce dostat lidi na psychiatrii,  tak jeho slovo o tom Volný lidem ubližuje a on neubližuje jsou zatraceně prolhaná.
Nejsem z těch, kteří by naložili jednomu na záda a přešlapy druhého nechali jen tak vyšumět, aby na naději davu neulpěla nějaké špína. Tak takhle to není a mně se hodně nelíbilo a dokonce hnusilo, že narážel na vadu řeči pana Novotného se slovy, že mu nerozumí . Tohle slušný člověk nedělá, protože pan Novotný má prostě vadu řeči a ji další milión lidí, protože se jim to ještě nemusím mlátit o hlavu, ale naopak. Takový člověk musí překonat sám sebe i když Novotnému k tomu pomáhá přirozený exibicionismus. Také si mohl odpustit neustále si dělat reklamu na blog a mávat do kamery. Může mít myšlenky sebelepší, tak pokud si je kazí chováním vůči oponentům, je to blbě, protože lidé to vidí.

MILENA DOUŠKOVÁJak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější