Toxicky maskulinní kravata a písmeno za 83 tisíc

Toxicky maskulinní kravata a písmeno za 83 tisíc

Kdyby můj děda s babkou vstali z mrtvých, ocitli by se na jiné planetě. Ani ne tak kvůli tomu, že dneska lze vykrást banku během sledování porna na hajzlu, či proto, že se kromě knih a bankovek tisknou už i domy – tenhle zvláštní pokrok by asi vstřebali i se všemi jeho negativy.

Kocovina, z jaké by se ale určitě nedostali, by se jich zmocnila ohledně převratných změn ve věcech, které se kdysi zdály být neměnné a zcela samozřejmé. Například to, že lidé byli obdařeni toliko dvěma pohlavími, což už ovšem nějaký ten pátek neplatí. Ani ta blbá kravata už není, co bývala. Po staletí pánský módní doplněk je prý nově symbol toxické maskulinity, který si „zachovává své spojení s poklopcem svým šípovitým tvarem a délkou, jež směrují oko dolů k mužským genitáliím“, jak se nám snaží namluvit jistá Claire Robinsonová, prorektorka novozélandské univerzity. Nenasadili byste za tohle Claire a jejím myšlenkovým sestrám kravatu? Já s velkou chutí. To už přece není pokrok ale dámský rozkrok a my v něm!
Lidi dočista zblbli a neštítí se ničeho. Nic zvané bitcoin se prodává za milion a veřejný záchod v Praze stojí pět a půl. Za 12 míčů pořídíte 160 stolů a židlí, pokud tuto sadu nábytku prohlásíte za vysočanské vakcinační centrum. (Jedna židle plus stůl bratru za 75000.) Taky nový městský znak Chrudimi byl za hubičku: jediné písmeno klepnuté ve Wordu do klávesnice za pouhých 83 tisíc, protože víc než nápis Chrudim onen znak nenabízí. Kšeft za půl mega zmáknutý za 10 vteřin… tolik snad nebere ani Lionel Messiáš.
Vyšilovat a krást by se mělo s pokorou a se smyslem pro přirozený řád věcí! Aby svět zůstal vyvážený. Tohle naši předkové věděli a moudře respektovali. Spěte klidně dál, babi a dědo, o nic nepřicházíte, spíš naopak.
 

21.02.2021 Pohanka

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější