Čeká nás prý peklo!

Čeká nás prý peklo!

VOJTĚCH MACHÁLEK
Prohlásil Babiš. Zřejmě má na mysli novou mutaci současného pekla, kterou nás on a jeho poslušní podřízení, obšťastňují po celou dobu. Samozřejmě těch, co to organizují se to, jako obvykle, týkat nebude. Jinak by tu Monika Babišová pobývala s námi a neodjela by do Dubaje si opalovat hýždě.
Dokladem, který má ospravedlnit to nové peklo jsou jako obvykle cifry a zase cifry. Stoupající čísla nových pozitivních, nářky na obsazenost nemocnic, které jedou na doraz a nemají prý již žádnou kapacitu a hlavně britská a od dneška i jihoafrická mutace viru.
15672 je ten dnešní katastrofický nárůst. Akt.nemocných  127420. V nemocnicích 6817 pacientů.
Opravdu jsou to údaje, opravňující vyhlášení nového pekla? Akt.nemocných jsme měli již  174965, ležících pacientů 8155 a uzdravených za den 18051. A žádný kolaps se nekonal.Orientačně jsou to hodnoty  cca 85% kapacity. A uzdravení, ti nikdy nebyli středem pozornosti. Spíše jako by ani nebyli. Naprosto nezajímavé číslo, jak pro Babiše a spol., tak pro kohokoliv z opozice. Přesto, že to již dotáhli sami na  1.037 430 !
A přímo stěžejním důkazem tvrzení, že kapacita nemocnic došla, je zbourání slavné polní nemocnice v Letňanech, která se stala nepotřebnou. A kdo tomu nerozumí, ať se jde bodnout! A britská mutace Covidu, jako největší strašák pro hloupé Čechy? V zemi, kde údajně virus vznikl a je ho plno, přikročila britská vláda naopak k rozvolnění!  Jsou tak hloupí, nebo je někdo blbý u nás?
Zkusme choulostivé téma a to jsou údajní mrtví na Covid. Kdejaký redaktor dává najevo radost z toho, že jsme zase nejhorší na světě, jak v počtu mrtvých na počet obyvatel, tak v počtu nových pozitivních, kteří jsou automaticky zařazeni jako těžcí marodi, bez ohledu na to, jestli mají či nemají klinické příznaky nemoci. Myslíte, že existuje v seznamu nemocí choroba, které se říká bezpříznaková a je u ní popis způsobu léčení? A že se může vyskytovat v milionových počtech, je velmi nebezpečná a přitom se dá úspěšně léčit bez asistence lékaře a stačí být chvíli doma?  K těm mrtvým se vraťme do minulého roku.
26. 5. 2020 se konala na Karlově univerzitě odborná konference s podtitulkem „  Co víme a nevíme o Covidu? Hlavním řečníkem byl hlavní statistik ÚZISu L.Dušek.  V jeho řeči zazněly slova, které stojí za to se připomenout.
92% těch, jejichž smrt se uvádí ve statistice   v ČR, nezemřelo primárně na COVID! Neexistují žádná data ,že zemřeli v příčinné souvislosti, nebo že primární příčinnou byl COVID!!  Ano , doba od té doby pokročila, ale 10 měsíců poté,prohlašuje současný ministr zdravotnictví  při televizní besedě národu, že počet mrtvých na Covid je maximálně  30% z toho, co statistiky ÚZISu uvádějí !
Takže tu máme nejprve možnost, že těch  skutečně   mrtvých  je jen  8%, a v druhém asi 30%. Nejsem fanda Blatného,  ale že by byl takový hlupák, který  neví co říká a který se jako ministr přes zdraví s takovou informací nikdy nepotkal   a říká ji jen tak z legrace , tak tomu nevěřím!  Také ihned od svých nadřízených dostal po zobáku a byl označen za mediálně nezkušeného. L. Dušek přispěchal  s tvrzením, že až bude čas tak bude tato statistika podrobena revizi a předpokládá, že dojde k nějaké malé korekci počtu mrtvých. Sám dobře ví, že to nebude již možné. Úmrtní listy vystaveny, mrtví jsou buď 2 metry pod zemí, nebo šustí v plechovce. A pokud jsou v tom peníze, které nemocnice obdržela na základě falešných údajů, tak by šlo o  pojistný podvo d!! A to žádná nemocnice nebude chtít připustit. Na úmrtních listech jsou podpisy konkrétních osob, konkretních lékařů.  A ti, kteří by, tlačeni svým svědomím, chtěli něco vysvětlit, by mohli dopadnout třeba jako R. Šmucler, který již nemá svou nemocnici, nebo primář C.Musil, který byl vyhozen na dlažbu a nebo viroložka S.Peková, která čelí trestním u stíhání. Nezbývá než doufat, že platí rčení o Božích Mlýnech a o tom, že na každou svini se vaří voda! 
Z konference dne 26.5.2020 existuje doposud dohledatelný videozáznam, takže tato závažná slova o manipulaci s počtem mrtvých, se dají snadno doložit. Při uplatnění prvního tvrzení L.Duška  se z  20 000  nebožtíků stane při  8% jen 1600 a z 12000, kteří zemřeli v roce 2020  jen 960!
Matematika je jen jedna! 
Výše bonusů za covidové pacienty již na veřejnost pronikla a lecos vysvětlila. Prozatím chybí vědomost o tom, jaký obolos dostane nemocnice za covidového nebožtíka! Je to stále bedlivě střežené tajemství!
                                    
                     

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější