VIDEO: Bývalý Trumpův poradce pro národní bezpečnost varoval, že největším problémem Západu není válka na Ukrajině, ale nově vznikající globální mocenská osa Rusko – Čína, která může ohrozit postavení současného světového řádu! Největší země na světě s ne
RSS

VIDEO: Bývalý Trumpův poradce pro národní bezpečnost varoval, že největším problémem Západu není válka na Ukrajině, ale nově vznikající globální mocenská osa Rusko – Čína, která může ohrozit postavení současného světového řádu! Největší země na světě s ne

VIDEO: Bývalý Trumpův poradce pro národní bezpečnost varoval, že největším problémem Západu není válka na Ukrajině, ale nově vznikající globální mocenská osa Rusko – Čína, která může ohrozit postavení současného světového řádu! Největší země na světě s největšími zásobami surovin ve svazku s největší ekonomikou na světě vytvoří kolos, který tato planeta ještě neviděla! John Bolton predikuje, že k této mocenské ose se přidá i Írán a Severní Korea, čímž vznikne energetické, surovinové a průmyslové impérium s větším trhem a zdroji, než jakým disponuje kolektivní Západ!
Návštěva čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Moskvě před několika dny nedává spát západním médiím a politikům, kteří v této návštěvě vidí ohrožení současného světového řádu. Čínský prezident totiž přijel na státní návštěvu Ruska v době, kdy se kolektivní Západ intenzivně snaží Rusko maximálně izolovat dosud bezprecedentním krokem, a to zatykačem Mezinárodního trestního soudu (ICC) na prezidenta jaderné velmoci a země, která je trvalým členem Rady bezpečnosti OSN, na Vladimira Putina a ruskou ombudsmanku na ochranu práv dětí, Marii Lvovovou-Bělovou. Zatykače byly vydány na základě žalob za údajný únos dětí z DLR a LLR do Ruské federace, což je samo o sobě absurdní, vzhledem k důvodům, které k odjezdu dětí vedly.
Vladimir Putin a Maria Bělova V loňském roce bylo rozhodnuto, že v důsledku shazování kazetové munice s nášlapnými protipěchotními minami “ Lepestok ” z ukrajinských raket na města v DLR a v LLR, které mrzačily děti v městech na Donbasu, bylo rozhodnuto evakuovat děti do vnitrozemí Ruské federace společně s matkami, zatímco muži zůstali na Donbasu. Nejednalo se o žádné únosy, ale o záchranu a evakuaci dětí se souhlasem rodičů. Kromě toho, děti na území Ruské federace spadají pod ruské zákony a DLR i LLR jsou integrální součástí Ruské federace, přičemž určitá území obou republik jsou okupována ukrajinskou armádou.
VIDEO: Mocenská osa Rusko – Čína je větší hrozbou pro kolektivní západ než válka na Ukrajině
Není proto divu, že ruská prokuratura již zahájila trestní stíhání [ 1 ] soudců ICC v Haagu, kteří se k tomuto zatykači na Putina a ombudsmanku podepsali. Jenže, tento zatykač je symbolem, že Západu dochází munice a mocenské páky proti Rusku. Zatykač na Putina není tím, čím se zdá. Ten zatykač není určen ani tak  pro Putina, ale má sloužit jako varování pro všechny politiky a státníky.
Je to varování, aby si dobře rozmysleli, jestli budou s Putinem mluvit, nebo dokonce s ním jednat a navštěvovat ho.  Ten zatykač je v podstatě Davidova hvězda, kterou nacisté našívali na kabáty Židů. Kdo se na ulici bavil s člověkem s našitou hvězdou, a přitom sám nebyl Žid a neměl hvězdu, byl okamžitě nahlášen a označen za zrádce německé rasy a německého národa. Ten zatykač na Putina má ten samý účel jako ta hvězda na kabátu.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v2bwmr6","div":"rumble_v2bwmr6"});
A představte si ten šok, když čínský prezident na tuto nášivku na kabátu Putina nereaguje a nějaký zatykač ICC ho vůbec nezajímá. Co to znamená? No přece pád moci Londýnských kanceláří. Je konec s poválečným řádem Evropy, na vrcholné orgány kolektivního Západu se už Rusko a teď už ani Čína neohlížejí. Je to pád anglosaské moci a ta návštěva čínského prezidenta v Moskvě znamenala absolutní zlom na západě.
Není proto divu, že bývalý poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa pro národní bezpečnost John Bolton prohlásil v rozhovoru pro list Herald Tribune, že největší hrozbou pro kolektivní Západ není válka a ruská agrese na Ukrajině, ale vytvoření nové globální mocenské osy Rusko – Čína , ke které se připojí i Írán a Severní Korea. Spojení dvou jaderných velmocí a největší země světa s největšími surovinovými zdroji na světě do jednoho svazku s největší ekonomikou a největším průmyslem na světě vytvoří supervelmoc, kterou tato planeta ještě nikdy nepoznala.
Spojení EU a USA do společného svazku zkrachovalo, ale spojení Ruska a Číny je nevyhnutelné, paradoxně díky západnímu anti-rusismu a anti-sinoismu
Dohromady bude tato mocenská osa tvořit ekonomiku s větším trhem, než má celý kolektivní Západ dohromady, tedy USA, EU a země Britského Commonwealthu (Velká Británie, Kanada, Austrálie a Nový Zéland). A co je nejhorší pro kolektivisty, to je právě ta kombinace rozměrů obou zemí, jejich surovin a průmyslu, protože nic takového dosud na této planetě neexistovalo. Kolektivní západ se o něco takového jednou pokusil, za vlády Baracka Obamy existoval plán na vytvoření volného trhu mezi EU a USA, ale nakonec k tomu nikdy nedošlo.
EU nechtěla s USA tento trh vytvořit protože by to bylo pro EU nevýhodné. Evropa by se stala odbytištěm pro americké zboží, zatímco evropské zboží by v USA mělo těžkou pozici , hlavně evropští zemědělci, a to kvůli rozdílným a v EU mnohem vyšším nákladům na výrobu z důvodu odvodů, sociálního a zdravotního pojištění, což americké firmy platit nemusí. Odborníci smlouvu TTIP označili za neživotaschopnou, protože obě ekonomiky by si konkurovaly, namísto toho, aby se doplňovaly. A právě toto se ale podařilo v případě aliance Ruska a Číny.
Kdo měl nejvíce profitovat ze smlouvy TTIP? Agrární podniky z USA pěstující GMO potraviny A právě to vyvolává obrovské obavy u Trilaterální komise a rovněž u Komise 300, protože spojení Ruska a Číny vytvoří nikoliv konkurenční, ale komplementární svazek, kdy obě země z tohoto svazku budou profitovat, a to z toho důvodu, že Rusko je přirozený dodavatel surovin, zatímco Čína je přirozený výrobce a zpracovatel. A to je svazek, který bude fungovat.
A právě proto John Bolton před tímto svazkem varuje a považuje ho za větší hrozbu pro západ, než je válka na Ukrajině. Americká politika odchodu od dobrých vztahů s Čínou, kterou započal Donald Trump, společně s politikou agresivního anti-rusismu v Evropě, vehnalo obě supervelmoci vzájemně si do náruče. Bez Trumpa a jeho proti-čínských sankcí a bez mamutího anti-rusismu v Evropě by nikdy k tomuto spojení Ruska a Číny nedošlo. Tohle je zásluha Trumpa a Evropské unie!
Inflace a ztráta levných surovin z Ruska povede k destrukci sektorů v průmyslu v EU
Evropa se postupně začne ekonomicky hroutit spolu s tím, jak začne pociťovat důsledky odříznutí od levných ruských surovin. Rusko a Čína nebudou brát ohledy na Green Deal a ani na emise, jejich ekonomiky poletí nahoru a západní svět se postupně promění do zemí 3. světa s rozvojovým charakterem, který poznáte podle zchudlého obyvatelstva, které nemá ani na zaplacení základních a donedávna nezbytných životních potřeb , jako je elektřina, plyn nebo jídlo v podobě zeleniny či masa. Inflace tak likviduje lidem na západě celoživotní úspory.
Si Ťin-pching a Vladimir Putin Kdo se rozhodl peníze uchránit před inflací a uložil je do nemovitostí, ten se brzy dočká také okradení, a to v podobě zavedení komerčních daní z nemovitosti, jako je to již dlouhé desítky let v některých státech USA. Postupně budou západní země transformovány do sociálních zemí s obyvatelstvem závislým na sociálních dávkách státu. Ekonomika v západních zemích zemře, zůstane pouze sektor služeb, který přežije nejdéle. Prvovýroba zanikne pod náboženským ediktem proti emisím čehokoliv, uhlíku, dusíku, cokoliv je v Komisi 300 napadne. Druhovýroba skončí pro změnu z důvodu nezvladatelných nákladů na energie a paliva na vstupech výroby, zpracovatelské a výrobní podniky se ze zemí Západu přesunou jinam, do zemí, kde půjde koupit laciný ruský plyn a ropa.
Transformace Evropy do podoby zemí rozvojového světa bude maskována agendou Green Dealu a komandy udavačů a ideové policie
Pro život ve zchudlé Evropě s nábojem rozvojových zemí 3. světa bude muset dojít k převýchově obyvatelstva. Lidé nebudou smět říct nahlas, že se mají špatně. Budou muset opakovat, že se mají dobře, a že je to kvůli… kvůli něčemu. Kvůli ochraně klimatu. Kvůli solidaritě s Ukrajinou. Kvůli udržitelné ekonomice. Kvůli ochraně atmosféry. Kvůli ochraně vody. Kvůli ochraně zvířat.
Kvůli ochraně čehokoliv, co Londýnské kanceláře napadne. Kdokoliv vystoupí z řady a ozve se, bude zlikvidován. Jak? Nejprve sociálně. Vyhodí vás z práce a zařídí, aby vás už nikdo nezaměstnal. Jako českou učitelku ze základní školy [ 2 ] , která chtěla dětem vysvětlit příčiny konfliktu na Ukrajině a teď je už rok bez práce a všichni se bojí ji zaměstnat, protože má nášivku na kabátu. Díky přičinlivosti udavačů, a to i z řad dětí.
V Holandsku to již začalo, vláda likviduje zemědělce… kvůli vysokým emisím dusíku Dopadla jako ti Židé ve 30. letech minulého století. Jako ten Putin teď s tím zatykačem. Prostě ta nálepka je varování, aby s vámi nikdo nemluvil, aby vás nikdo nezaměstnal, aby se vám každý vyhýbal. To je přesně ten plán té převýchovy. Nikdo nebude smět nic říct, co by šlo proti oficiální propagandě. A pozor, hned po nálepkách a hvězdách na kabátech přichází druhý krok, a to jsou fyzické útoky, mlácení a násilí proti těmto lidem.
Fašizace společnosti jede naplno a Evropa nebude chudnout dobrovolně, bude to chudnutí pod bičem cenzorů, udavačů, práskačů, zmrdů nejhnusnějšího ražení a ambiciózních análních alpinistů připravených vlézt hluboko do zadku každému, kdo zrovna drží otěže moci a teror v zemi. To všechno čeká Evropu při její transformaci do zchudlého společenství pod ediktem Green Deal náboženství, za které se schová všechno, sociální i fyzické likvidace nepohodlné opozice.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 9. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa, překlady videí a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  47%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá 7 dní . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Monero, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Nejčtenější za týden