Jak se baví inetrnet: Tendr na testy do škol

Jak se baví inetrnet: Tendr na testy do škol

EMA
Zaslechnuto v tramvaji číslo 22:
“Myslíš, že je hlavní problém, že ti, kteří měli přijít, nepřišli?”
“Ne.”
“A jakej teda?”
“Že ti, kteří měli odejít, neodešli.”Blummenfelda odsoudili za účetní a pojistné podvody na 25 let.
Když ho do vězení přijde poprvé navštívit žena, vyčítavě se na něj podívá:
„Benny, 25 let?“
„Já vím, lásko, co si počneš sama?“
„Mluvila jsem se soudcem. Když se s ním vyspím, sníží ti trest o rok.“
„Cože!!! Ten prevít! Co jsi mu na to řekla?“
„Hele, Benny! Promluvíme si o tom v klidu doma, teď si sbal věci a pojď.“


Nad návratem žáků do školních lavic visí stále otazník. Aktuální vývoj pandemie jejich návratu není příliš nakloněn, a navíc je jejich návrat podmíněn pravidelným testováním studentů.
Asi největší kámen úrazu je v této situaci výběr dodavatele testů, protože vláda nemůže vybrat nějakého spolehlivého tuzemského dodavatele či výrobce, ale nějaký podivný zahraniční nesmysl.
„Těch kandidátů bylo několik a naše požadavky byly samozřejmě co nejvyšší. V první řadě jsme trvali na tom, aby dodavatelská firma měla co nejvíce nezjistilené majitele, popřípadě aby bylo jasné, že ve vedení firmy figurují výhradně takzvaní bílí koně.
Rovněž byl jedním z našich požadavků, aby firma neměla doposud s distribucí testů žádné zkušenosti, a ještě lépe, aby vznikla maximálně týden před vypsáním tendru.
Výhodou pro firmu v našich očích byla i významná krimininální minulost jak firmy samotné, tak jejího vedení či rovnou majitelů,“ vypočítal Andrej Babiš zásadní požadavky na firmu. 
„Jak už jsem říkal, těch zájemců se nám sešlo více, takže bylo z čeho vybírat. Měli jsme tam například firmu z Kajmanských ostrovů nebo odkud, která se zabývá dlouhodobě praním špinavých peněz. To se nám dost líbilo. Taky tam byl nějaký ten kuklux klan a Islámský stát, který byl dlouhou dobu naším favoritem. V první řadě za dodání testů do škol nechtěl žádné peníze. Jen trval na tom, že s testy dodá do škol i výbušniny.
Těsně před podpisem do tendru ale vkročila ještě ruská mafie a tam pak nebylo o čem diskutovat. Nejen že ji doporučil pan prezident, ale vedení ruské mafie nabídlo takové podmínky, že jsme až začali zpívat blahem. Do všech nemocnic zajistí ruská mafie neinvazivní testy na covid za nákupní cenu bez finančních nároků na distribuci. Výměnou za to jim prý budeme dlužit službičku, kterou si vyberou někdy v budoucnu. Byli bychom blázni, nejít do toho,“ vysvětloval s úsměvem ve tváři premiér Andrej Babiš.
Děti jsou tak díky ruské mafii zase o krůček blíže prezenčnímu studiu.
Aby těch úspěchů nebylo málo, ruská mafie vedle testů do škol dokáže v krátkém čase zajistit dostatek vakcíny Sputnik V pro všechny naše seniory. Vypadá to, že se konečně objevilo světlo na konci tunelu. A pár tweetů od Dojnice:

Tak Jan Hamáček nakonec říká, že procházky do přírody budou povoleny v katastru obce. Samozřejmě se to nebude brát tak striktně, pokud máte balkon nebo lodžii s aspoň jedním truhlíkem, bude se to považovat za přírodu.
Myslím, že jste to pochopili všichni naprosto přesně: ráno do práce a pak marš zpátky do lágru na pryčny.
Je to v háji, sníh už pomalu mizí, za chvíli nebude na čem lyžovat. Bude potřeba najít nové viníky situace.
Žádné vakcíny ve skladech neleží, prosím pěkně. Ty ampulky se skladují nastojato.
Cher Monsieur Macron, děkujeme za zapůjčení 100 tis. vakcín. Nemohla by je prosím vás, ještě Cizinecká legie rozvést do našich skladů, ti kreténi to nedokážou? Merci beaucoup!
Uvažuje se o uzavření všech škol. Doufám, že v rámci udržování bystrosti a ostražitosti budou muset rodiče zase kvůli ošetřovnému dodat potvrzení o uzavření školy.
Tvrdý lockdown bude opravdu tvrdý, když vystoupí Zeman s prohlášením, že zkrachují jen neschopní, Máňa řekne, že podnikatelé mají mít vatu na horší časy a Andrej ocituje pár mailů od hostinských, kteří ze státních podpor mají víc, než si vydělají podnikáním.
Doufám, že zase budou jako na jaře nařízené roušky i v přírodě, abysme nenakazili jeleny…
Nabídka Tomáše Čupra, majitele Rohlíku, že jeho firma zdarma rozveze vakcíny, je drsná obžaloba neschopnosti vlády.
Původní koronavirus byl nebezpečný hlavně pro lidi nad 70. Britská mutace útočí na padesátníky a až se objeví německá mutace, zaútočí nejspíš na Moskvu.
Respirátory i v autě, pokud to nejsou členové jedné rodiny. Pokud pojede vdaná dcera s matkou a nevlastním otcem, měli by si samozřejmě pro případ kontroly vzít šanon s dokladama a rodinný album.
V životě by mě nenapadlo, že mě komunistická základní škola blbnutím v pláštěnce, igeliťákách a plynové masce tak dokonale připraví na život v dospělosti.


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější