Tomáš Vyoral: Koronavirus v ZOO. Nenosila zvířata 2 rouške, byla lyžovat v Itálii či po 21:00 v knajpě?

Tomáš Vyoral: Koronavirus v ZOO. Nenosila zvířata 2 rouške, byla lyžovat v Itálii či po 21:00 v knajpě?

Vycházela snad nakažená gorila po 21:00 ven? Byla lyžovat? Sáňkovat na Petříně? Nenosila 2 až nekonečno rouške? Údajná nákaza covidem zvířat v pražské ZOO jen dokládá, že karantény jsou z hlediska zamezení šíření viru k ničemu.
Richard – Zoo Praha. Foto: Michal Hrubý

Nedodržovat totalitní vládní restrikce v době stanného práva se zkrátka nevyplácí! A pocítila to i zvířata v ZOO. Nakažený  gorilí samec  Richard je zřejmě malý živnostník, který má na černo otevřené papírnictví, jezdí na lyže do Itálie, sáňkuje na Petříně, chodí do ilegálních hospod s  Prymulou  a Faltýnkem, na fotbal s  ředitelem ČT Dvořákem , rovněž  Prymulou , kancléřem Mynářem,  Alexandrem Vondrou  a spol., vychází ven po 21. hodině, vyhýbá se povinné karanténě jako Babiš a hlavně(!)  nedezinfikuje si ruce , nedodržuje rozestupy a nenosí rouške (tedy dvě až nekonečno) nebo respirátore FFP2, zejména v autě, v přírodě a u vánočního stromečku. A určitě je to popírač, který koná ještě další ilegality po vzoru výše řečených a dalších papalášů.
Údajné nakažení  PR covidem  zvířat v pražské ZOO tak jen dokládá, že jakékoliv karantény jsou z hlediska zamezení šíření viru k ničemu. Ba naopak z hlediska psychického (stres, sebevraždy…), ale i fyzického zdraví (nedostatek pohybu, obezita, kardiovaskulární choroby…) jsou prokazatelně kontraproduktivní.
Dodržování 3R vymýtilo chřipku, ale nedodržováním 3R si můžeme za PR covid
Jaký lepší příklad (nefunkčnosti) karantény chceme, než v kleci izolovanou gorilu a další zvířata v měsíce zavřené ZOO, kdy přicházejí do kontaktu s omezeným počtem (hádám jednotek) chovatelů. Karantény  Svědků Covidových  po celém světě  mají trochu jiný důvod , než zamezení šíření PR viru, který zcela vymýtil chřipku (která je prakticky na hodnotě nula). Ano někdo pravověrně uvědomělý a najednou kvazi zodpovědný namítne, že chřipka poklesla/zmizela tím, že máme 3R.
Zajímavé, že ty stejné 3R už ale podle kvazi expertů a kvazi politiků všeho druhu lidi nedodržují, a – sic chřipku vyhubily! – když dojde na onu děsivou pandemii, která reálně nikdy nebyla ani epidemií (protože  pro epidemii je v ČR stanoveno  1600-1800 nakažených na 100 tisíc lidí).
Jak současné ministerstvo strachu a smrti označující se za ministerstvo zdravotnictví  uměle vytváří hospitalizované i zemřelé s COVID-19, šíří paniku a buduje “pandemii” jsem psal ZDE .
Dalším bodem na pováženou je ono samotné testování zvířat. Zřejmě tunelování ČR skrze testování lidí nestačí, a tak je třeba kapsy a podbradky Prymulů, Hamáčků, Blatných a Babišů plnit testováním zvířat. Doporučil bych mimochodem henty motýle nebo mravence. To bude vývar panečku!

Autor: Tomáš Vyoral | Blog iDnes
 
Hodnocení The post Tomáš Vyoral: Koronavirus v ZOO. Nenosila zvířata 2 rouške, byla lyžovat v Itálii či po 21:00 v knajpě? first appeared on Raptor TV .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější