Soros: „Porážka Ruska je nevyhnutelná, změna klimatu je největším problémem“
RSS

Soros: „Porážka Ruska je nevyhnutelná, změna klimatu je největším problémem“

Soros se již v poslední době na veřejnosti příliš často nevyskytuje, v posledních několika letech ho stále častěji zastupuje jeho syn Alexandr.
Přesto se tento globální zločinec v poslední době objevil na Mnichovské bezpečnostní konferenci a nyní napsal pro irské noviny článek, v němž opět upozorňuje na agendu, která se nyní stále více dostává do popředí nejen evropské politiky.
Jde samozřejmě o údajnou „změnu klimatu,“ údajně způsobenou člověkem. Tato agenda, která je také obsažena v Agendě 2030 a je součástí politiky zeleného údělu, bude nyní stále více prosazována – a to zejména v EU.
Bohatí globalisté, kteří jsou v čele této agendy, samozřejmě nebudou těmi, kdo budou vyvlastněni, budou nuceni vše sdílet, nechat se 24 hodin denně sledovat a pojídat veganskou stravu, umělé maso nebo brouky…
Miliardář a plutokrat George Soros prohlásil, že porážka Ruska na Ukrajině je „nevyhnutelná“ a svět se musí připravit na přechod k jeho „největšímu problému“ – změně klimatu.
Na stránkách Irish Examiner napsal  článek s názvem „Ruská porážka je nevyhnutelná a umožní světu soustředit se na náš skutečný problém – změnu klimatu.“
Soros zdůraznil „velké změny… v globálním klimatickém systému“, tvrdíc, že „kvůli zvýšeným lidským zásahům již nepřevládá oddělení mezi arktickým klimatickým systémem a globálním klimatickým systémem.“
To je poněkud zvláštní způsob popisu situace, vzhledem k tomu, že Arktida je  součástí zeměkoule, takže se jí globální klimatický systém vždy týkal a týkat bude.
Finančník se zdál být vyveden z míry, že invaze ruského prezidenta Vladimira Putina na Ukrajinu odvádí pozornost světových vůdců od těchto závažných záležitostí a vyjádřil přesvědčení, že konflikt je nebude zaměstnávat dlouho, protože porážka Ruska je „nevyhnutelná.“
Soros také naznačil, že vůbec neuvažuje o tom, že by se mohl ve svých předpovědích mýlit. Zdůraznil, že většina důležitých předpovědí, které  učinil na Mnichovské bezpečnostní konferenci před měsícem o válce – včetně toho, že silná ukrajinská jarní ofenzíva rozhodně zvrátí vývoj – se pravděpodobně naplní.
„Porážka ruského imperialismu bude mít dalekosáhlé důsledky pro zbytek světa. Přinese obrovskou úlevu otevřeným společnostem a vytvoří obrovské problémy pro společnosti uzavřené. A co je nejdůležitější, umožní to světu soustředit se na svůj největší problém, změnu klimatu,“ uzavřel své předpovědi.
Soros byl kdysi (ne)slavný jako  hlavní  finanční podporovatel levicových kauz, ať už přímo nebo prostřednictvím svých takzvaných organizací občanské společnosti, financoval mimo jiné několik kandidátů na okresního prokurátora ve Spojených státech, promigrační neziskovky v Evropě a snahy zvrátit Brexit ve Velké Británii. Je také hlavním sponzorem americké Demokratické strany.
Nyní je mu 92 let a Soros je na světové scéně méně viditelný než kdysi. O něco viditelnější je 84letý šéf Světového ekonomického fóra Klaus Schwab, který ho do značné míry nahradil jako veřejnou tvář bohatých globalistů.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Soros: „Porážka Ruska je nevyhnutelná, změna klimatu je největším problémem“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden