Prišiel čas pozrieť sa do zrkadla, naložil Matovičovi na Facebooku jeho vlastný poslanec z OĽaNO

Prišiel čas pozrieť sa do zrkadla, naložil Matovičovi na Facebooku jeho vlastný poslanec z OĽaNO

4.3.2021 (Webnoviny.sk) – Poslanec parlamentu za hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Ján Krošlák odkázal premiérovi Igorovi Matovičovi (OĽaNO), že „prišiel čas pozrieť sa do zrkadla“ . Uviedol to vo svojom profile na sociálnej sieti.
Doplnil, že prestáva veriť argumentom a frázam, že premiér sa zmení, dorastie do premiérskeho kresla, naučí sa vládnuť alebo že sa poučí z vlastných chýb.
Ťažkú prácu ministrov si váži
Krošlák mu tiež vyčíta, že „neuvážené, provokujúce a niekedy infantilné statusy, aj napriek radeniu poradcov zo všetkých strán, stále pokračujú“.
Krošlák podotkol, že vládu podporuje a váži si ťažkú prácu všetkých ministrov. „Väčšina mojich kolegov poslancov sú múdri, čestní ľudia, a preto si myslím, že nepatria všetci do jedného vreca. Dobrý premiér má ľudí spájať a nie rozdeľovať. Ľudia by ho mali mať radi alebo rešpektovať. V najhoršom prípade s ním nesúhlasiť, ale nie nenávidieť,“ povedal.
Poslanci OĽaNO nie sú žiadne ovce
Pokles preferencií OĽaNO podľa Krošláka nesúvisí s koronavírusom , ale so správaním predsedu vlády.
„Je zjavné, že desať percent voličov ho nenávidí a možno desať percent miluje. Prekáža mi však, že 80 percent Slovákov sa chytá pri pohľade na jeho statusy alebo výstupy v televízii neveriacky za hlavu a pocitovo sa pomaly, ale isto preklápajú k tej sklamanej negatívne naladenej skupine Slovákov,“ zdôraznil.
Podľa Krošláka poslanci OĽaNO nie sú žiadne ovce, majú vlastné názory a sú medzi nimi aj takí, ktorí majú na to, aby viedli túto krajinu lepšie. Podľa jeho slov ostáva stále poslancom vládnej koalície.
Viac k témam: premiér Slovenskej republiky , rekonštrukcia vlády Zdroj: Webnoviny.sk – Prišiel čas pozrieť sa do zrkadla, naložil Matovičovi na Facebooku jeho vlastný poslanec z OĽaNO © SITA Všetky práva vyhradené.
Príspevok Prišiel čas pozrieť sa do zrkadla, naložil Matovičovi na Facebooku jeho vlastný poslanec z OĽaNO je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější