Nouzový stav, papaláši kradou, malé firmy a živnostníci krachují

Nouzový stav, papaláši kradou, malé firmy a živnostníci krachují

MICHAL BRAND
Firma prosazovaná ministrem Hamáčkem nesplnila podmínky výběrového řízení, ale i tak byla ministrem Hamáčkem a jeho kumpány vybrána jako vítěz výběrového řízení na dodávky testů pro školáky, aby mohly být otevřené školy, které ale stejně byly naopak zcela zavřené.
Jde mj. o firmu, která má sídlo v daňovém ráji a je založena osobami, které jsou spojovány s vytvářením firemních struktur pro praní špinavých peněz.
Podrobněji o Hamáčkově milované firmě zde:

https://neovlivni.cz/nakup-testu-do-skol-podezreni-z-prani-spinavych-penez/

Nákup testů do škol Podezření z praní špinavých peněz
A dále například zde:

https://neovlivni.cz/udajny-reditel-firmy-na-testy-do-skol-ja-vlastne-reditel-nejsem/

Údajný ředitel firmy na testy do škol Já vlastně ředitel nejsem

https://neovlivni.cz/hledali-jsme-v-edinburghu-stopy-k-firme-ktera-ma-dodat-testy-do-skol/

Hledali jsme v Edinburghu stopy k firmě, která má dodat testy do škol

https://www.mix24.cz/podezrely-vitez-hamackova-tendru-na-testy-do-skol-ma-zajimave-reference-vozil-treba-konske-sperma-do-dubaje/

Podezřelý vítěz Hamáčkova tendru na testy pro žáky má zajímavé reference. Vozil třeba koňské sperma do Dubaje
Premiér Babiš naproti tomu prosazoval jinou firmu a na Hamáčka se přímo rozběsnil. Hamáček pro změnu obvinil Babiše, že sám podivně prosazuje jinou firmu a to firmu, která velice nestandardně lobovala za svoje vítězství (odvoláním na to, že je to dohodnuté s Babišem; teda vlastně ne, jen jako prý volali Hamáčkovi a tak nějak úplně obecně se odvolávali na Babiše).

https://globe24.cz/domov/babis-chce-po-hamackovi-vysvetleni-kvuli-tendru-na-testy-do-skol.33deb5e1

Babiš chce po Hamáčkovi vysvětlení kvůli tendru na testy do škol

https://www.forum24.cz/udalosti/premier-babis-bude-chtit-zrusit-tendr-na-testy-do-skol/

Premiér Babiš bude chtít zrušit tendr na testy do škol
Babiš poté serveru [Seznam] řekl, že kolem soutěže je „tolik nejasných a kontroverzních věcí“, že bude chtít, aby byla okamžitě zrušena. Poznamenal, že testy od čínského výrobce nabízejí Česku tři firmy. „A vyhrála to tato netransparentní firma, která nemá výkazy a je podivná a nemá žádnou minulost a i přesto soutěž vyhrála,“ řekl Babiš.
Babiš na rozdíl od Hamáčka prosazoval firmu, před kterou varovala BIS, protož jde o firmu napojenou na vyšetřované osoby. BISka tím neměla na mysli to, že by šlo o firmu napojenou na Babiše, který je také vyšetřovaný. A nejde o vyšetřování psychiatrické, které by také nebylo od věci, protože když jsem si na netu pustil Babišovo představení na Primě, tak si myslím, že by to psychiatrické vyšetření potřeboval víc než dotace za jedovatou řepku poškozující životní prostředí.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/dodavatel-testu-do-skol-ktereho-favorizuje-babis-je-napojeny/r~4ce4820a738711eb99faac1f6b220ee8/

Dodavatel testů do škol, kterého prosazuje premiér, je napojený na stíhaného lobbistu
Z tendru na rychlotesty do škol ministerstvo vnitra vyřadilo společnost Chironax, která je slíbila dodat nejlevněji. Premiér Babiš o víkendu řekl, že kvůli tomu chce zakázku nechat zrušit. Podle zjištění Aktuálně.cz a HN byl ale Chironax ještě před měsícem ovládaný lidmi napojenými na lobbistu Horáčka, obžalovaného z manipulací zdravotnických zakázek . Podle vnitra se firma zaštiťovala premiérem.
Nakonec se ale kluci domluvili, protože celá vláda, parlament, senát i všechna ministerstva jsou plná kluků a holek, co spolu mluví a co se vždycky domluví.
A tak právě Hamáčkova firma nakoupila všechny zcela zbytečné testy pro žáky, kteří je stejně nebudou potřebovat, protože do škol stejně nepůjdou.
Naproti tomu, firma, kterou prosazoval Babiš, dodala do státních hmotných rezerv několik milionů respirátorů.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/sprava-hmotnych-rezerv-respiratory-ventily-nemocnice-chironax.A210302_182815_domaci_vlc

Správa hmotných rezerv objednala respirátory od firmy, před níž varovala BIS
Správa státních hmotných rezerv (SSHR) uzavřela další smlouvy na dodávky materiálu. Poprvé poptávala ventily pro kyslíkové láhve pro nemocnice, podepsala také smlouvu na dodávku dalšího zhruba milionu respirátorů třídy FFP2. Ty dodá firma Chironax
Je třeba ještě něco dodat?
Vláda Národní Zkázy a Parlament Národní Zkázy
Post Scriptum: Milí policisté a vojáci, jaký je to pocit šikanovat lidi, kteří překročí hranice okresu nebo při procházce překročí hranice vlastní obce nebo si „ilegálně“ dají spolu pivo v hospodě, a přitom nechávat bez povšimnutí tyhle zločiny proti státu v době nouzového stavu a v době ohrožení státu?
Musíte si vybrat stranu – podle svého svědomí.
Važte pečlivě.

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější