Hybridní válka globalistů proti národům může být odvrácena jedině tehdy, když se probudí spící masy
RSS

Hybridní válka globalistů proti národům může být odvrácena jedině tehdy, když se probudí spící masy

I když mnozí z vás tvrdí, že globalistům nemohou jejich plány vyjít, zatím to vypadá přesně naopak. Dosud nebylo nic, co by šlo proti jejich plánům. Dokonce i deklarovaný multipolární svět není něco, s čím by nepočítali.
I to bylo v  plánech, pokud nahlédnete na to, co před lety deklarovalo WEF. Další a další děje ve své podstatě potvrzují, že byly záměrné a řízené a zatím se nezdá, že by se cokoli nějak zásadně vymykalo z původních plánů.
Nyní již asi 95% zemí plánuje zavádění digitální měny a jsou v tomto i poměrně daleko. Všechny státy G20 – což jsou v podstatě státy z různých geopolitických pólů – souhlasily s diktaturou WHO, která má být již velmi brzy nastolena. Vzájemně si hodlají uznávat očkovací pasy, bez nichž se již brzy nikdo z nás nedostane přes hranice.
V minulosti jsem zde přinesla mnoho důkazů o tom, že v plánech na zavedení nového světového řádu „jedou“ téměř všichni vládci, jen každý na to jde tak, aby získal podporu většiny obyvatel „své“ země.
Procesy, které se nyní odehrávají, se ve větší míře začaly plánovat již před více než 50 lety, přičemž z tehdejších čelních aktérů je dnes naživu jen málokdo. Ovšem mezitím se do procesů zapojili žáci nebo potomci tehdejších globálních hráčů.
Jedná se o boj mezi oněmi 5% (vládnoucí elity a jejich loutky, které však budou většinou jen využity a odhozeny) a zbývajícími 95% populace, z nichž ovšem jen malý zlomek ví, co je čeká. I proto se zatím daří plány realizovat.
Již v roce 2006 známý západní oligarcha Warren Buffet hovořil o probíhající válce bohatých proti chudým a zároveň dal jasně najevo, že je to jeho třída, třída bohatých, kdo tuto válku vyhrává.
Tuto válku vede několik desítek, možná několik stovek miliardářů – proti národům světa. „Zbyteční jedlíci,“ jak by oněch 95% lidí pravděpodobně nazval vysoce postavený člen WEF Yuval Noah Harari, mají být zlikvidováni (depopulace je dlouhodobě v plánech elit) nebo jen odsunuti na okraj společnosti, kde v bídě dožijí, zatímco vše budou vlastnit jen ony „elity.“
Svou válku nevedou otevřeně, ale skrytě, se svou oblíbenou zbraní: penězi. Financují z toho neziskovky, univerzity, média, ale i politiky všeho druhu. Dokonce i celé organizace, jak ukazuje příklad Billa Gatese. Prakticky sám převzal WHO, která vede boj oligarchů na zdravotní frontě. S pomocí těchto uplacených loutek pak doslova vládnou světu.
Světové ekonomické fórum na druhé straně jde do rozhodující bitvy ve jménu udržitelného hospodářství a koupilo si vědu. Globální bojovou sérii doplňuje OSN v podobě své Agendy 2030. Každý z nich tvrdí, že má jediný cíl: zachránit nás. Od smrtelných nebezpečí, jako jsou údajné nemoci nebo dokonce před jinak pro rostliny potřebným CO2 a údajnou změnou klimatu.
A víte co je  zásadní problém? Ty masy, které ve finále nemají nic vlastnit, jim většinou naprosto důvěřují. I to je důvod proč jsou globální zločinci úspěšní.
Zajímavé je, že všechny tyto uplacené instituce nabízejí stejné řešení údajných problémů, které zároveň stojí občana neuvěřitelné množství peněz a také vedou k tomu, že musí zcela omezit svůj život. Už nemůže nakupovat, kouřit, jíst maso nebo cestovat. V budoucnu by měl být také ušetřen fyzického majetku nebo voleb, alespoň v plánovaných inteligentních městech, jakémsi klecovém bydlení pro lidi.
A tato dystopie by se mohla stát rychleji, než si myslíte.
Protože  hotovost by mohla být brzy zakázána, voda či elektřina by mohla být brzy na příděl – tedy alespoň podle plánů OSN. A jak již víte, tak WHO plánuje zbavení moci všech vlád na světě na svém 76. valném shromáždění v květnu ve formě revidované pandemické smlouvy. Pod rouškou další plandemie by se mohla zmocnit světové nadvlády a násilně očkovat všechny lidi.
Národy světa se budou moci osvobodit od tohoto rukojmí globalistů pouze tehdy, pokud si uvědomí, že to není konspirační teorie, ale plán, který má být realizován. Zatím si to však uvědomuje jen velmi malá hrstka lidí….
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 3 Průměrně: 5 ] Článek Hybridní válka globalistů proti národům může být odvrácena jedině tehdy, když se probudí spící masy se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden