Varování poslankyně Evropského parlamentu: Politika už není o zájmech lidí
RSS

Varování poslankyně Evropského parlamentu: Politika už není o zájmech lidí

Německou političku, která již delší dobu působí ve skupině europoslanců – odpůrců covidových nařízení a covid pasů – proti totalitním rozhodnutím EU, mnohým z vás jistě představovat netřeba. Mimo jiné patří k těm, kdo podali žalobu na Ursulu von der Leyenovou a vyzvali ji k odstoupení za jasný střet zájmů, neboť její rodina je přímo napojena na firmu Pfizer.
Christine Andersonová nyní varuje všechny občany EU, že politika, která je zde vytvářena, je namířena proti evropským občanům. A proti nim jde i většina volených představitelů, tedy europoslanců, zvolených občany EU.
Dále již varování europoslankyně:
Mnoho občanů stále věří, že politici to s nimi nakonec myslí dobře. Každý, kdo se na to podívá zblízka, si však již dávno všiml, že politika již není o zájmech lidu, ale až příliš často jen o těch zájmech, které jsou ve skutečnosti užitečné výhradně pro politiky, lobbisty a našeptávače. Každý, kdo se pohybuje v takových elitářských kruzích a pěstuje myšlenky, které jsou proto občanům velmi vzdálené, je z dlouhodobého hlediska naštvaný, že se vůbec zodpovídá voliči.
A tak politici hledali a nacházeli východisko tím, že stále více odkládali národní rozhodnutí svých vlastních parlamentů a přenášeli je na nadnárodní organizace.
Nejlepším a nejznámějším příkladem je Evropská unie. Nové zákony nebo předpisy, které by politici doma nikdy neprosadili svými vlastními parlamenty, aniž by vyvolali hněv voličů a znatelnou ztrátu hlasů, jsou jednoduše delegovány na Evropský parlament a Evropskou komisi. Pokud mezi občany později stále existuje zášť, domácí politici si mohou umýt ruce a tvrdit, že oni jsou nevinní, že na to nemají žádný vliv na národní úrovni, protože je to „bohužel“ požadavek EU.
Občan má pocit, že je zbaven svých demokratických možností utváření a kontroly. Uvědomuje si, že jako volič už nemůže svým hlasem dosáhnout těch míst, kde je nyní rozhodováno. To často vede k rezignaci, nezájmu a ústupu do soukromé sféry. Vysoké procento nevoličů v každých volbách je toho působivým důkazem.
A právě této rezignace občana politici opět využívají. Stále více národních kompetencí a rozhodovacích pravomocí se přenáší na nadnárodní organizace, jako jsou OSN nebo WHO. Šeptanda lobbistů neziskovek a sdružení globálních elit – jako je Světové ekonomické fórum (WEF) v Davosu – se stává novým průkopníkem politiky. Tyto orgány, které nebyly v žádném případě demokraticky legitimizované a stínové vlády, které nemohou být ovlivněny občanem prostřednictvím voleb, znamenají de facto smrt svobody, demokracie a právního státu.
Nové vyjednávání smluv WHO s členskými státy, které v současné době  probíhá, je proto pouze současným vrcholem tohoto zlého vývoje. Zde má nadnárodní organizace – v případě nové pandemie – poprvé dostat plnou vládní moc. A to tím, že obchází všechny národní parlamenty a ústavy.
Jak bezostyšně politika a elity globálního zázemí zneužívají rezignaci občanů pro své cíle, bývalý předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker dokonce během rozhovoru otevřeně a zcela nestydatě prozradil, když řekl:
„Rozhodneme se pro něco, pak to dáme na veřejnost a nějakou dobu počkáme, co se stane. Pokud nedojde k velkému křiku a nepokojům, protože většina lidí ani nechápe, o čem bylo rozhodnuto, pak budeme pokračovat – krok za krokem, dokud nebude cesty zpět.“
Tato slova by se nám všem měla připomínat a konečně nás probudit. Čas rezignace musí skončit. Každý, kdo se nezajímá o to, co se dnes politicky děje kolem něj, se zítra probudí v zemi, která je stále oddaná demokracii, ale v níž mocné mezinárodní organizace zbavily národní parlamenty moci a občané a voliči – jako vycvičení mazlíčci – se udržují jen jako nesmyslná stafáž pro všeobecné pobavení.
Je nejvyšší čas se probudit!
Srdečně vás zdraví,
vaše Christine Andersonová, europoslankyně Evropského parlamentu (AfD)
Tolik vzkaz europoslankyně všem občanům EU. Je to přesně tak, že politická negramotnost občanů slouží zájmům globalistů a jejich cílů. Politika nekoná v zájmu lidí, ale výlučně v zájmu lobbistů a těch, kdo řídí svět či danou zemi. Některé vlády dokonce doma občas upustí kost, aby mohly v EU, kde se dnes ve skutečnosti rozhoduje, páchat neskutečné špinavosti. A lid, který se nikdy nezajímal, co se děje v sídle 4. říše, pak stále dokola tyto kolaboranty volí.
I to je důvod, proč si může již oficiálně převzít vládu OSN a WHO v čele s nikým nevolenými politiky, jejichž úkolem je pracovat v zájmu (j)elit  a proti zájmům občanů…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden