Kam letos na dovolenou? Navštivte wellness hotel v Beskydech

Kam letos na dovolenou? Navštivte wellness hotel v Beskydech

Za normálních okolností už by byl nejvyšší čas zarezervovat si nějakou zahraniční dovolenou. Letos se však ještě musíme trochu uskromnit. Bude bezpečnější prozkoumávat krásy naší země. Co třeba vydat se do Beskyd?
Zapomeňte na Lysou horu, Pustevny a Radhošť. Tam bude letos, jestli budou hranice zavřené, více lidí než na Václaváku. Chcete-li si užít klidnou a pohodovou dovolenou, vydejte se ještě trochu více na východ do oblasti kolem Horní Lomné.
Příjemná a nepřelidněná turistická destinace
Horská obec Horní Lomná má zhruba čtyři stovky obyvatel. Leží v údolí říčky Lomná a navzdory své malé velikosti je poměrně známým horským střediskem pro celoroční rekreaci. V zimě se sem jezdí lyžovat, v létě zase na turistiku nebo do místního koupaliště. Výhodou je zdejší cenově dostupné ubytování Beskydy . Ceny jsou přece jenom příznivější než v těch nejnavštěvovanějších lokalitách.
Ani tady se však nebudete nudit. Vydejte se na Muřinkový vrch, Velký Polom či Kyčmol. Přímo pod ním se nachází wellness hotel.
Ubytování ve Wellness hotelu Pod Kyčmolem
Přímo u lesa v CHKO Beskydy se nachází hotel vhodný pro ubytování s dětmi , pro dovolenou jako dělaný. Má pokoje a apartmány až pro pětičlenné rodiny, ale také pro samostatné páry. A proč se vydat právě sem? Protože se zde nebudete nudit ani za špatného počasí.
Tento wellness hotel v Beskydech je totiž vybaven krytým bazénem s vyhřívanou vodou, finskou saunou, parní saunou a bio saunou 60 °C, soláriem, Kneippovým chodníkem i bowlingem. V hotelu se nachází dětský koutek s promítáním pohádek a mají rovněž vlastní minipivovar.
Pro letní dovolenou má wellness hotel v Beskydech připravený parádní rodinný balíček s neomezeným využitím bazénu, trampolínou, dětským hřištěm, neomezeným vstupem do wellness centra, dvouchodovou večeří, bufetovou snídaní a bowlingem za zvýhodněnou cenu. Další pobytové balíčky jsou připravené pro wellness víkendy.
(PR)

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější