Výbušná analýza: Desítky milionů poškozených nebo zabitých genovými injekcemi (video)
RSS

Výbušná analýza: Desítky milionů poškozených nebo zabitých genovými injekcemi (video)

Na úvod zdůrazňuji, že analýza se týká jen USA, vzhledem k rekordním číslům úmrtnosti by bylo možné sem zahrnout také Evropu, kde by přibyly další desítky milionů poškozených a statisíce mrtvých.
Zásadním problémem je, že zřejmě v drtivé většině případů se zejména úmrtí starších lidí s těmito přípravky nijak nespojují.
Nová analýza ukazuje, že jen ve Spojených státech bylo loni covidovou vakcínou poškozeno 26,6 milionu lidí. Dalších 1,36 milionu lidí se stalo zdravotně postiženými. Vakcína také vedla k tomu, že bylo zaznamenáno o 300 000 úmrtí více, než je obvyklé. V důsledku toho ekonomika ztratila téměř 150 miliard dolarů.
Výzkum provedli Ed Dowd, Yuri Nunes a Carlos Alegria. Spoléhají mimo jiné na data amerického úřadu pro statistiku práce (BLS).

Odhadovaná zpráva o poškození vakcínou v USA v roce 2022:
Odhadované lidské náklady: 26,6 milionu zranění 1,36 milionu trvalých postižení 300 tisíc nadměrných úmrtí
Odhadované ekonomické náklady: Celkem: 147,8 miliardy $ Zranění: 89,9 miliardy $ Zdravotní postižení: 52,2 miliardy $ Nadměrná úmrtí: 5,6 miliardy $  pic.twitter.com/lfN9SEifXG
— Edward Dowd (@DowdEdward)  28. března 2023

Může docházet k určitému překrývání. Nežádoucí účinky se například mohou časem zhoršovat, což má za následek, že někteří lidé mohou skončit ve více než jedné kategorii. Vědci rozdělili lidi do čtyř kategorií: lidé, kteří neměli žádné problémy, lidé zranění, lidé, kteří se stali invalidními, a lidé, kteří zemřeli.
Mnozí z těchto lidí již nejsou schopni pracovat. Podle výzkumníků budou celkové ekonomické škody v důsledku covid vakcín v roce 2022 činit 147,8 miliard USD.
Jen si představte, kolik škod způsobily takzvané  vakcíny po celém světě. A to se stále najde dost zemí, kde se tyto jedy propagují…

 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Výbušná analýza: Desítky milionů poškozených nebo zabitých genovými injekcemi (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden