Jednání Čína – USA v Anchorage – Pád Kellnera – přenos centra koncentrace řízení aneb: Mumie, mumie, hejbejte se.

Jednání Čína – USA v Anchorage – Pád Kellnera – přenos centra koncentrace řízení aneb: Mumie, mumie, hejbejte se.
V pátek 26. března skončilo jednání Číny a USA v Anchorage. Jednalo se o první jednání na takovéto úrovni od zvolení nového prezidenta J. Bidena. Čím bylo toto jednání zajímavé? V první řadě proběhl diplomatický incident, který pěkně nalákal pozornost na tato jednání a zaplnil titulní místa v novinách. Na úvod se Čína a USA poštěkali a poflusali. Čína obrazně ukázala USA vztyčený prostředníček a pak proběhla jednání. Co je na jejich konci? Nic překvapivého a to "pouhé" definitivní potvrzení nového hegemona a konec starého. Čínské vedení okomentovalo jednání jako velmi prospěšná, ačkoli ještě nějaké neshody přetrvávají. Tím je řečeno defakto vše. Je hotovo, vymalováno.
Je pochopitelné, že se některým neokons nástup nového hegemona vůbec nelíbí a nechtějí se smířit s koncem své role jako světového četníka. Co s tím mohou dělat? Nemnoho, ale něco přeci jenom. V sobotu 27. března spadl v Anchorage vrtulník a na palubě byl jeden z nejbohatších lidí na světě Petr Kellner znám svým "čínským" byznysem. Zajímavé je už jen to, že společnost, které vrtulník patřil nikdy obdobnou nehodu neměla a tato společnost, světe div se, pracuje mimo jiné i pro vládu US. Takto se to zdá být jasné, ale je potřeba si i uvědomit, že P. Kellner byl zastáncem "starých pořádků" a jak jsem již dříve psal, finanční elity dostaly pokyn se přeorientovat na nové poměry a nové pořádky. Kdo tak neučiní, jde z kola ven. A proč k tomu ještě nevyužít zášť neokons?
A aby bylo všem jasno, že s přenosem koncentrace řízení je to hotové a vyřízené, 3. dubna se v Káhiře konal mega teatrální přesun 22 (!) mumií z dob starověkého Egypta "do lepších podmínek". Do nového komplexu vybudovaného za čínské peníze.
Tož tak.

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější