Liptovský Mikuláš už nechce zažiť ďalšiu zlú sezónu. Generálny manažér skončil a klub bude mať novú víziu

Liptovský Mikuláš už nechce zažiť ďalšiu zlú sezónu. Generálny manažér skončil a klub bude mať novú víziu

7.4.2021 (Webnoviny.sk) – V hokejovom mužstve z Liptovského Mikuláša sa po ďalšej neúspešnej sezóne chystajú zmeny. Vedenie posledného tímu konečnej tabuľky Tipos extraligy už odvolalo z funkcie generálneho manažéra Milana Čankyho.
Stalo sa to ešte 31. marca a informáciu potvrdil predseda predstavenstva MHK 32 Oldřich Drahovzal.
Všetkým hráčom skončili zmluvy
V posledný marcový deň sa aj všetkým hráčom skončili zmluvy a v novej sezóne čakajú na tradičného účastníka najvyššej súťaže z Liptova zrejme väčšie výzvy ako je zisk 18 bodov v 50 zápasoch a koncové svetlo tabuľky.
“Uplynulý týždeň sme si spoločne všetci sadli v klube, aby sme pripravili novú, a myslím si, že zaujímavú víziu budúcnosti mikulášskeho hokeja. Všetky prípravy na novú sezónu sme už začali, aj keď sú zatiaľ len na báze pohovorov. Nechceme nič zanedbať, a preto začíname v predstihu. Sme si vedomí, že tohtoročná sezóna bola naozaj slabá, preto budeme robiť všetko preto, aby sa už podobný scenár neopakoval,“ povedal Oldřich Drahovzal na webe My Liptov.
Všetci vo vedení sú Liptáci
Šéf predstavenstva zatiaľ nekonkretizoval mená vo vedení pre ďalšiu sezónu v klube. Urobí tak o niekoľko týždňov.
“O všetkom budeme informovať niekedy v polovici až koncom apríla. Prezradím len toľko, že všetci sú Liptáci a ich prvotná predstava o fungovaní klubu je na vysokej úrovni. A čo je najdôležitejšie, chceme, aby hokejová licencia zostala na Liptove ako doteraz pod hlavičkou MHK 32 Liptovský Mikuláš,“ dodal Drahovzal.
Viac k témam: Tipos extraliga Zdroj: Webnoviny.sk – Liptovský Mikuláš už nechce zažiť ďalšiu zlú sezónu. Generálny manažér skončil a klub bude mať novú víziu © SITA Všetky práva vyhradené.
Príspevok Liptovský Mikuláš už nechce zažiť ďalšiu zlú sezónu. Generálny manažér skončil a klub bude mať novú víziu je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější