Západ se mění v absurdistán. Piráti tomu tleskají a preference jim rostou

Západ se mění v absurdistán. Piráti tomu tleskají a preference jim rostou

EVA KORCOVÁ
Tak jsme tu měli opět Velikonoce. Co se od loňska změnilo? Kdo mohl tušit, že budeme opět zavřeni doma? Události se řítí neskutečnou rychlostí, destrukce společnosti pokračuje. Evropská unie nám z půjčky poskytne dotaci na obnovu ekonomiky. A na copak?

Krátká ukázka z komedie z roku 2006 „Absurdistán“. Z komedie u které se sice budete smát, ale při hlubším zamyšlení Vás spíše bude mrazit. Tam někam se totiž právě v těchto dnech řítíme. (Doplnila redakce  Kurýr IN )
Největší procento na green deal, to znamená na elektromobily, fotovoltaiku apod., a také na politiku nezaměstnanosti. To znamená co? Zase daňová pobídka pro cizí montovny a peníze pracovním agenturám? Nejméně procent je na podporu podnikání. Kdyby stát nechal živnostníky podnikat, nebuzeroval je neustálými nařízeními- nebyly by třeba žádné dotace a do státní kasy by přibývaly peníze na provoz státu.
Takhle jsme zadlužili potomky až do několikáté generace. Za Covidové pandemie nám potichu za zády Evropská unie projednává Pakt o migraci, zvyšuje se cenzura a udavačství. V Anglii se ničí na univerzitách sochy osobností, protože jsou bílí, ale postaví se socha nemocné Grétě. Fotbalisté klekají, protože jsou „vinni“ za koloniální minulost, kdo se dostatečně nekaje za to, že je bílý – je rasista a pokud prohraje skotský klub – je to z toho důvodu, že soupeři jsou rasisté.
Ale absurdity se nedějí jen na západ od nás. Piráti si rozdělují posty a ministerstva, hlásí se k evropské národnosti, chtějí zavedení eura, zrušení hotovosti a korespondenční hlasování, přijímání migrantů. A preference jim údajně stoupají. Je to možné, že voliči neví, co je čeká? Nebo tomu nevěří?
V osmačtyřicátém roce lidé v euforii také volili jednu takovou stranu a stálo je to desetiletí nesvobody. Tenkrát nevěděli, co je čeká. Dnes bychom měli být poučeni. Bylo by to ještě o to horší, že jako národ bychom mohli zaniknout. Stoupají útoky na tradice, rodinu a naši historii. Není vyloučené, že by byly zrušeny i Benešovy dekrety. Je v naší zemi opět pátá kolona, která je považuje za přežité.
Volby se blíží, musíme spojit všechny své síly, abychom zůstali svobodni.

Eva Korcová


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější