Mozart a Beethoven jsou kolonialisté?!

Mozart a Beethoven jsou kolonialisté?!

MILENA DOUŠKOVÁ
Oxfordští profesoři označili Mozarta a Beethovena za kolonialisty, tak si jen říkám, co jim spadlo na hlavu, nebo je nějaká nová, mě neznámá, nemoc. Dočetla jsem se, že pacienti infikovaní mozkovým virem, který bezbolestně, ale vážně poškozuje mozek, jsou probuzeni. Vypadá to se nám profesoři vzbudili do času, kdy je potřeba zrušit staletou bílou hudební kultury a všechny skladatele a hudebníky poslat do hlubokého zatracení.

Kterého blba to napadlo? To je velmi jednoduché. Pitomce, co se tak bojí černé vlny obvinění bílých z rasismu, že jsou ochotni obětovat vše krásné co bílí vytvořili. Důvod? Měli bychom umět jen mlátit do bubnů jako černoši a nevytahovat se na ně s Mozartem. V černých dějinách nic z toho, co bílí vytvořili není a to je ten problém.

Tak si říkám, kdy v rámci loajality k rase která nic nevytvořila nezačneme zapalovat umělecké díla jako sochy či obrazy. Už vidím jak se boří socha Davida nebo v lepším případě ji natírají na černo. Mona Lisa bude upálena na hranici a Leonardo da Vinci vymazán z učebnic stejně jako Michelangelo Buonarroti a spousta dalších.
Prapodivní profesoři hudby z Oxfordu chtějí změnit osnovy, protože bílá, evropská hudba z doby otroctví je nepřípustná protože šíří rasismus a ukazuje na bílou nadvládu. Klasická hudba by měla být nahrazena výrazem globální a populární hudba. To znamená že bude povolen tamtam, rap a jazz. Tak si tak říkám kdy naše české a moravské lidové písničky začnou být trnem v oku a černoši budou trvat že písnička Išla Marína do cintorína je rasistická. Důvod už si vymyslí.
No a co jsme také čekali, když se černochům líbají nohy, sportovci před nimi uctivě klekají a černí kriminálníci jsou nedotknutelní. Tak dlouho jim bílí ustupovali, až si začali sami černí myslet, že jsou nadřazená rasa.

MILENA DOUŠKOVÁ


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější