Jak uvařit žábu, aneb co se dnes děje a co se připravuje

Jak uvařit žábu, aneb co se dnes děje a co se připravuje

HONZA
V poslední době je velice populární příměr o tom jak nejlépe uvařit žábu. Také já si jako úvod do článku dovolím použít zmiňovaný příměr.
Když chytíte, nebo od někoho dostanete žábu a chcete jí uvařit, nemůžete jí jen tak hodit do horké vody, protože by vám vyskočila a utekla, musíte zvolit rafinovaný postup.
Nejprve žábu vystrašíte, že se nyní nachází v prostředím, které je pro ní velmi nebezpečné, je příliš suché a ona by po krátkém čase vyschla a zahynula . Navrhnete jí řešení, řeknete jí, že pro ní bude nejlepší, když si vleze do hrnce s vodou, tam je vlhko a to jí bude vyhovovat. Když máte žábu v hrnci, přesvědčíte jí o tom, že voda je pro ní příliš studená a ona jako tvor bez termoregulace potřebuje vyšší teplotu, dáte tedy žábu s hrncem na sporák a pomalu začnete topit, žába se v teplejší vodě bude zpočátku cítit lépe a než si vše stačí uvědomit je uvařená.

Proč vám to celé povídám, když už jste tento příměr slyšeli několikrát? Protože přesně to samé se v poslední době děje i s námi.
Lidé byli už před lety připravováni pomocí epidemií prasečí a ptačí chřipky na situaci, kdy se vznikne nový, zákeřný vir, se který jsme se ještě nesetkali a který nás nesmírně ohrožuje. Byl vytvořen nový vir, který byl rozšířen po celém světě, nebezpečnost tohoto viru nebyla o mnoho vyšší, než obyčejná chřipka. Pomocí mediálních masáží a různých zastrašujících postupů, byl v lidech vyvolán obrovský strach z tohoto viru.
Když jsou lidé dostatečně vystrašeni, přijde první fáze omezování jejich životů. Je zakázáno cestování, omezí se pohyb osob pod záminkou, že se těmito opatřeními podaří zabránit šíření viru. Lidé začnou šít a nosit látkové roušky a věří, že tato opatření omezí šíření nákazy. Když tato fáze skončí, jsou lidé přesvědčování, že látkové roušky nestačí, že nejsou dost bezpečné, že musí nosit dvě chirurgické roušky, nebo respirátor. Později je rozhodnuto, že to musí být pouze respirátor.
Mezitím průběžně začíná docházet k testování nemocných lidí a to se postupem času přenese i na zdravé lidi. Nakonec je nařízeno, že testovat se musí všichni občané, přestože lékaři i lidé vědí, že toto opaření nic neřeší a je nesmyslné.
Opravdovým účelem těchto opatření je v podstatě jen příprava na další fázi. Media veřejnost přesvědčují, že jedinou šancí, jak virus zdolat, je očkování. Ač jsou vakciny, které lidé dostávají nevyzkoušené a neproběhly ani nutné schvalovací procedury. Dochází k závažným komplikacím, ale očkování probíhá dále se zvyšující se intenzitou na vybraných skupinách lidí.
Nejdříve jsou to zdravotníci, potom policisté, vojáci a hasiči. Je to logické, protože tito lidi společnost pro svůj chod nejvíce potřebuje. Další na řadě jsou staří lidé, protože ti jsou nejvíce ohroženi.
Je oznámeno, že virus mutuje a že se rozšiřují nové kmeny, což opět zvýší strach lidí a je zdůrazňována jako jediná záchrana vakcína.
Dále je ve společnosti vyvolán pocit, že očkovací látky je nedostatek, tím se u některých skupin lidí vyvolá stav, kdy se sami vakcíny dožadují i když jí před tím nechtěli.
Následně bude probíhat nucení k vakcinaci zbytku populace, která ji předtím odmítala. Lidem je slibováno, že pokud se nechají očkovat, budou moci žít téměř stejně jako doposud. Obdrží zelené pasy a jejich vlastnictví bude spojeno s řadou výhod, na které neočkovaní nebudou moci dosáhnout.
Omezení pro neočkované se budou neustále rozšiřovat, aby bylo co nejvíce lidí donuceno k poslušnosti. Diskriminace neočkovaných porušuje Základní listinu práv a svobod, ale pro elity to je jen bezcenný cár papíru. Nakonec budou rodiče nuceni, aby podepsali souhlas s očkováním svých dětí.
První fázi zavedení roušek a respirátorů již máme hotovou, druhá fáze testování všech obyvatel včetně dětí je již také v plném proudu. Souběžně probíhá vakcinace vybraných výše zmíněných skupin, jsou očkováni i ti, co se nechali přesvědčit.
Dále se bude postupovat podle předem připraveného programu. Je používáno stále stejné osvědčené schéma, když je potřeba lidmi nějak manipulovat. Vytvoří se umělý neexistující problém, lidé jsou vystrašeni a potom je jim nabídnuto pro ně dříve nepřijatelné řešení, na které oni ze strachu, nebo z donucení nakonec přistoupí. Tyto postupy používala po staletí církev, používaly to různé sekty, šlechta, králové a nyní i politici.
Ptáte se, proč se to vše děje? Dnes žije na Zemi 7,7 miliardy lidí a jejich počet se neustále zvyšuje. Při stávajícím způsobu života již planeta nebude schopna takové množství lidí uživit. Elity jsou si toho velice dobře vědomi a podnikají kroky, které by populaci lidí dramaticky omezily. Pro ně není život obyčejného člověka důležitý, pro ně je důležité v jejich bohatství, život v luxusu, pocit moci a řada dalších výhod. Jak před lety řekl Dr. Henry Kissinger – obyčejní lidé jsou jen zbyteční jedlíci.
To, co jsem v předcházející části popsal, se může zdát děsivé a beznadějné , ale vše jsou to jen vize a snahy o formování reality ze strany elit, které představují stranu zla. Existuje ale také strana světla, která se tomu snaží za každou cenu zabránit. Na naší planetu v dnešní rozhodující době dopadá neustále sílící příliv vysokoenergetických částic. Tyto nové energie přetváří naše těla, probouzí duchovní podstatu v nás a zvyšují vibrace velkého množství lidí.
V posledních letech se velké skupiny lidí neuvěřitelně rychle mění, dochází k masovému probouzení. Lidé začínají chápat v jakém světě žijí a postupně se sdružují a navzájem se podporují. Blížíme se hodnotě, při jejímž dosažení, dojde k efektu sté opice, kdy kritické množství lidí ovlivní celou populaci. Dříve toto bylo množství 14%, potom se postupně snížilo na hodnotu 11% a nyní je prokázáno, že stačí již jen 8% populace. Dokonce podle některých zdrojů z poslední doby se již přibližuje hodnotě 6%.
To v praxi znamená, že když například v České republice, která má něco přes 10 milionů obyvatel, začne zhruba 800 000 lidí jednat svobodně a přestane akceptovat nesmyslná nařízení, začne žít podle zdravého rozumu a svého nejlepšího vědomí a svědomí, ovlivní tím morfologické pole tak, že se i zbytek populace začne chovat jako oni, a veškerá vládní opatření a mediální masáže se budou z velké části míjet účinkem. Celý efekt se potom přenese a ovlivní okolní země. I když si myslím, že dnes to proběhne spíše naopak, že svobodné jednání Poláků a Maďarů ovlivní pozitivně morfické pole v naší republice. Záleží na každém z nás, na našem svobodném rozhodnutí, kterou stranu podpoříme. Jestli se zbaběle podřídíme nařízením elit, která vydávají prostřednictvím vlády za podpory medií, nebo jestli v sobě najdeme dostatek odvahy a osobní statečnosti a těmto protiprávní a protilidským nařízením se postavíme a nebudeme je akceptovat.
Lidé by si měli zvláště pod vlivem posledních opatření uvědomit, že už se nejedná jen o ně samotné, ale dnes u jde “temnota” po jejich dětech. Dříve byli děti stejně jako dospělí nuceni nosit roušky, potom respirátory, nyní už se snaží nařídit, že děti musí být dvakrát týdně testovány. Uvědomte si prosím, že vašim dětem bude někdo cizí strkat tyčky hluboko do nosu. Vůbec nepochybujte o tom, že v příštím roce bude vytvořen ze strany budoucí vlády tlak na očkování všech dětí.
Pokud se lidé nepostaví v této chvíli, může se stát, že tím obětují své děti , nebo vnoučata řádění temných sil. Až uvidí v budoucnu důsledky, budou muset žít s pocitem, že díky své zbabělosti a tuposti, nebo touze po pohodlí a lenosti obětovali ty co mají nejvíce rádi, své děti.
Dnes si každý může vybrat, buď jít cestou pohodlí, lenosti a doufat ve slib mocných, že jim budou dopřány výhody proti zbytku společnosti, nebo se důrazně postaví a řekne, saháte nám na děti a tady je ta mez, za kterou už s vám nedovolíme jít.

Celý článek uzavřu příhodou, která se mi stala tento pátek . Jel jsem ze služební cesty malým dodávkovým automobilem, na kterém jsou již z velké dálky vidět firemní nápisy po dálnici, a zastavil mne jeden policista ke kontrole. Dal jsem mu požadované doklady, jak osobní, tak ke krabici, kterou jsem vezl. On si vše nafotil, včetně SPZ automobil, doklady mi vrátil, řekl mi navíc, že nemám žádné trestné body jako řidič, a popřál mi šťastnou cestu. Prostě takový pohodový kluk. Kontrola netrvala déle než 3 minuty a mezitím projelo několik osobních automobilů. Zpočátku mi jeho jednání nedávalo smysl, říkal jsem si, proč zastavil právě mne, když vidí, že se jedná o firemní dodávkové auto, které musí mít doklady v pořádku, a nezastaví osobní auta. A potom mi to došlo. Je to prostě slušný člověk, který musí vykázat počet zkontrolovaných automobilů a nechce otravovat a pokutovat například mladé lidi s dětmi, nebo důchodce, kteří jedou do vedlejšího města na nákup. Prostě dělá svou práci a dělá ji, že pomáhá a chrání a nešikanuje a nepokutuje. A pokud i my jsme nuceni dělat, nějaké kroky, se kterými nesouhlasíme, vždy se najde nějaká cesta a možnost, jak nařízení obejít, nebo jejich dopad minimalizovat. Záleží jen na každém nás, jak se k celé věci postavíme. Jestli budeme tupě poslouchat nařízení, nebo jestli zapojíme svůj mozek a svědomí a vymyslíme nějaké přijatelné řešení. Já mám osobně zkušenost, že pokud chceme, tak pomocí synchronicit, nám Vesmír téměř vždy nějaké řešení zařídí.

Honza, FB


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější