Podívejte se, jak vypadá Bidenův migrační tábor v Texasu (video)

Podívejte se, jak vypadá Bidenův migrační tábor v Texasu (video)

Netuším, jak dlouho vydrží krátké youtubeové video nezcenzurované, nicméně právě na něm můžete (zatím) vidět, jak Bidenova vláda “zvládá” doslovnou invazi, která nastala po otevření hranic. Nezvládá vůbec nic…

Video z projektu Veritas ukazuje migranty, kteří se snaží nelegálně vstoupit do USA a shromažďují se v provizorních centrech pod mostem.
Od doby, kdy byl Joe Biden slavnostně uveden do úřadu prezidenta, se počet přistěhovalců kteří se snaží dostat do USA přes jižní hranici s Mexikem, dramaticky zvýšil, což vedlo Bidenovu administrativu k tomu, aby nyní uvažovala o pokračování výstavby  Trumpovy zdi . Zároveň byla opětovně uvolněna pravidla zavedená Trumpem. V březnu se počet překročení hranic oproti únoru zvýšil o 71  procent a činil 172 000. V březnu 2020 to bylo 34 460.
Video projektu Veritas zachytilo Mezinárodní most Anzaldua  v Texasu, kde se přistěhovalci všech věkových kategorií shromažďují a sedí na zemi bez přístupu k posteli, dokonce nemají ani střechu nad hlavou.
V  březnu byl otevřen Bidenův tábor pro děti v Texasu. V táboře seděly děti ve velkém počtu, namačkány v malých, stísněných prostorách. Zároveň jedním z nejdůležitějších obvinění demokratů vůči Trumpovi bylo zacházení s nelegálními migranty, kteří byli podle nich během zatýkání v rámci rodin odděleni. Nyní zveřejňované snímky však ukazují, že situace se s Bidenem nezlepšila, ale spíše naopak se zhoršila.
K Bidenově politice otevřených hranic je třeba také dodat tu skutečnost, že se do USA již prokazatelně dostalo i několik islámských teroristů ze zemí Středního a Blízkého východu.

Video výše: Zeď, kterou začal stavět Trump, se za Bidena stavět přestala.. Okolnosti však nyní vládu donutily ve stavbě zdi pokračovat…

[Celkem:  0    Průměr:  0 /5]

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější