Podívejte se, v jakém luxusu si užívají afričtí vetřelci na ostrově Capri v situaci, kdy se z mnoha Italů stávají bezdomovci (video)

Podívejte se, v jakém luxusu si užívají afričtí vetřelci na ostrově Capri v situaci, kdy se z mnoha Italů stávají bezdomovci (video)

Oni sami přišli z kdovíjakých podmínek, části z nich hradí cestu nigerijská mafie, některým různé africké islámské bojůvky, jiným mešity. Jen velmi málo z nich bylo schopno si cestu do Evropy zaplatit ze svého. V Evropě ovšem nezůstanou invazisté z Afriky na ulici, pokud sami nechtějí. Část sice skončí v různých ubytovnách – migračních centrech apod., ta jsou však již beznadějně přeplněná. Proto se nyní k jejich ubytování využívají stále častěji i luxusní hotely a vily.
Ostrov Capri patřil vždy k tomu lepšímu, svoji dovolenou zde většinou tráví lépe situovaní Evropané. Nyní jsou ovšem v luxusních hotelích a rezidencích místo platících Evropanů neplatící Afričané. Majitelé nemovitostí ovšem rozhodně nepřijdou zkrátka, vše mají velmi štědře hrazeno italskou vládou, ale nemalými částkami přispívá jeden z hlavních organizátorů invaze, EU.
Vetřelci mají samozřejmě k dispozici i celodenní stravování, dostávají kapesné a – jak je uvedeno i ve videu – u rezidencí a hotelů s bazénem je udržován i bazén tak, aby jej případně mohli hosté z Afriky využít. Jak říká muž ve videu, tak Italové mnohdy ani sami netuší, v jakém luxusu jejich vláda, potažmo EU, Afričany hostí. “Například ve Fauglii hostíme skupinu Afričanů ve vile s bazénem a tenisovým kurtem o na pozemku rozloze pěti hektarů,” uvedl místní občan…..
Současná vláda dala příkaz k otevření dalších luxusních hotelů pro invazisty, kteří denně připlouvají. Mezitím se denně objevují zprávy o Italech, kteří přišli o práci či podnikání, nemají na splácení hypoték či na běžné platby za bydlení. Ti ovšem zůstávají jako bezdomovci na ulici. A to přesto, že dosud poctivě platili daně a přispívali tak na pobyt a obživu invazistů, kteří denně připlouvají z Afriky…
Video je v italštině, nicméně ani není třeba rozumět. Z obrázků sami pochopíte, oč se jedná…

 
 

[Celkem:  0    Průměr:  0 /5]

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější