V americkom FedExe sa strieľalo, osem ľudí je mŕtvych. Strelec nakoniec otočil zbraň proti sebe (video)

V americkom FedExe sa strieľalo, osem ľudí je mŕtvych. Strelec nakoniec otočil zbraň proti sebe (video)

16.4.2021 (Webnoviny.sk) – Streľbu v zariadení zásielkovej spoločnosti FedEx v americkom Indianapolise neprežilo osem ľudí. Informovala o tom hovorkyňa miestnej polície Genae Cook, ktorá v piatok na tlačovej konferencii tiež uviedla, že niekoľko ďalších ľudí so zraneniami skončilo v nemocniciach.
Hospitalizovaní sú najmenej štyria ľudia, vrátane osoby s kritickými zraneniami. Dvoch ďalších ľudí ošetrili na mieste a prepustili.
Strelec obrátil zbraň proti sebe
Incident sa stal vo štvrtok v noci v zariadení neďaleko indianapoliského letiska a policajti podľa skoršieho vyhlásenia zasahovali na mieste aktívnej streľby. Polícia už skôr uviedla, že strelec obrátil zbraň proti sebe a zabil sa.
FedEx v piatok zverejnil vyhlásenie, v ktorom uviedol, že spolupracuje s úradmi a pracuje na získaní viac informácií.
Ľudia čakajú na informácie o svojich blízkych
Svedok Jeremiah Miller, ktorý pracuje v zariadení, povedal pre WISH-TV, že videl muža so zbraňou po tom, ako počul niekoľko výstrelov. Podľa neho mal automatickú zbraň a strieľal do otvoreného priestoru.
Príbuzní zamestnancov sa zišli v miestnom hoteli, kde čakajú na informácie o svojich blízkych. Niektorí zamestnanci totiž nemôžu mať pri práci telefóny, a tak je náročné ich kontaktovať, informuje WTHR-TV.
Viac k témam: FedEx , streľba , strelec Zdroj: Webnoviny.sk – V americkom FedExe sa strieľalo, osem ľudí je mŕtvych. Strelec nakoniec otočil zbraň proti sebe (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Príspevok V americkom FedExe sa strieľalo, osem ľudí je mŕtvych. Strelec nakoniec otočil zbraň proti sebe (video) je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější