Baťová po „náklade“ od Matoviča dostala desiatky kytíc kvetov od svojich podporovateľov (video)

Baťová po „náklade“ od Matoviča dostala desiatky kytíc kvetov od svojich podporovateľov (video)

16.4.2021 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 16. apríla 12:24
Desiatky kytíc kvetov v piatok od svojich podporovateľov dostala riaditeľka Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) Zuzana Baťová . Do sídla ústavu ich približne dve desiatky ľudí postupne priniesli osobne, ďalšie kytice priniesli donáškové služby kvetinárstiev.
Prejav podpory v spore s Matovičom
Kvety boli prejavom podpory Baťovej v jej spore s ministrom financií Igorom Matovičom ( OĽaNO ) súvisiacim s registráciou ruskej vakcíny Sputnik V .
„Po tom, čo som vo štvrtok videla v televízii, ako sa špeciálne k pani Baťovej správa náš súčasný minister financií, som cítila potrebu práve takýmto spôsobom, minimálne takýmto spôsobom jej vyjadriť svoju podporu,“ povedala pre médiá jedna z účastníčok zhromaždenia pred sídlom ŠÚKL s tým, že Baťová zažíva momentálne pomstychtivosť a osobné útoky.
Zmobilizovala sa zdravá časť spoločnosti
Podľa ďalšej účastníčky expremiér „dehonestoval dve hodiny v priamom prenose jednu ženu, ktorá si iba konala svoje povinnosti“ .
Baťová sa za darované kvety prišla osobne poďakovať. „Strašne som rada, že sa zmobilizovala taká zdravá časť spoločnosti, ktorá vyvažuje tie nenávistné prejavy, ktorým čelím nielen ja, ale aj moji kolegovia. Veľmi si to vážime,“ vyhlásila.
Baťová podľa Matoviča zlyhala, keď spochybnila vakcínu Sputnik V a uviedla, že „podľa publikovaných správ by sa Sputnik V mal používať približne v 40 krajinách sveta, no tieto vakcíny spája len názov“ . Ruská strana následne chcela podľa Matoviča vrátenie vakcín.
https://cdnv.webnoviny.sk/sites/32/2021/04/2021_04_16_batova_sukl_kvety_bibel.mp4
Viac k témam: minister financií SR , Sputnik V Zdroj: Webnoviny.sk – Baťová po „náklade“ od Matoviča dostala desiatky kytíc kvetov od svojich podporovateľov (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Príspevok Baťová po „náklade“ od Matoviča dostala desiatky kytíc kvetov od svojich podporovateľov (video) je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější