TO JSOU ZVRATY, PANÍ MÜLLEROVÁ

TO JSOU ZVRATY, PANÍ MÜLLEROVÁ
Mluvím o naší politické scéně, kde sjezd ČSSD ukázal, že podpindosové ( proamerické loutky ) začínají dostávat přes prsty. Petříček ani Valachová se nedostali do vedení strany, Petříček skončil na pozici ministra zahraničí a Hamáček, který obhájil pozici předsedy, hned oznámil, že pojede do Moskvy vyjednat dodávky vakcíny Sputnik V a prohlásil, že by Praha mohla být místem setkání amerického a ruského prezidenta. Policisté najednou hlásí, že do jejich kompetence nespadá kontrola, kolik lidí se shlukuje a že volný pohyb lidí venku omezovat nebudou.
Prezident Zeman jako velký šachista, který má vždy promyšlených několik kroků dopředu, dostal všechny tam, kde je chtěl mít. Ve spolupráci s KSČM dostal opozici ( demoblok ) do úzkých. Podrobnosti v článku 
Zákon, který má podpořit naši potravinovou soběstačnost – kvóty na české potraviny v supermarketech - sice napodruhé neprošel poslaneckou sněmovnou, ale jistě se stane dobrým předvolebním tématem. Tématu se věnuje na Svobodném vysílači i pan Tichý.

Fotbalisté Slavie nepoklekávají před zápasem na znak jakoby „podpory hnutí Black lives matter“ tak jako dřív. Na fotbalovém poli se vede boj nejen o vstřelení mičudy do branky. Hraje se tam vyšší hra.
Globální elity pomalu přebírají řízení nad jednotlivými figurami státních elit nejen u nás, ale i ve světě. Kdo nepochopí a nepodřídí se, půjde od válu. Tím nechci ale říct, že říjnové volby jsou pro nás vyhrané. Na informačním poli musíme pracovat všichni i nadále. Piráti jsou strana, která se hodí do krámu jak neokonům ( státní elitě ), tak i globalistům. Jsou to typičtí trockisti. Nápad z nedávné doby z jejich dílny je vypovídající: „Chceš byt? Podepiš, že nebudeš mít auto“.

Boj nekončí.

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější