O amerických biolaboratořích, Hunteru Bidenovi a výzkumu Covid-19 (video)
RSS

O amerických biolaboratořích, Hunteru Bidenovi a výzkumu Covid-19 (video)

Existenci biolaboratoří provozovaných USA na Ukrajině, potvrdila i Victoria Nulandová, mimo jiné jedna z čelních postav majdanského puče. Postupně již bylo potvrzeno, že hlavním důvodem puče, organizovaného USA, byl fakt, že tehdejší ukrajinský prezident chtěl působení ukrajinských biolaboratoří na Ukrajině ukončit. Bylo tedy zapotřebí instalovat na jeho post co nejposlušnější loutku USA. Od té doby jsou ve vedení země výhradně USA plně oddané loutky.
Nezastupitelná byla i úloha Huntera Bidena, v jehož notebooku byly objeveny důkazy o tom, že právě on financoval některé americké biolaboratoře. A záhy se zjistilo i to, že zde byl testován i COVID-19…
Dokonce i v samotných USA se objevuje stále více hlasů těch, kdo s oficiální propagandou nesouhlasí a snaží se upozornit i na to, o čem mainstreamová média raději mlčí.
„Finanční podpora Ukrajině je tichá a mizí v kapsách zkorumpovaných ukrajinských politiků, kteří skrývají tajemství Bidenovy zločinecké rodiny,“ říká Pearson Sharp z One American News .
Stejně jako biolaboratoře, které údajně „neexistují“, a které financovala společnost Huntera Bidena. Desítky tisíc e-mailů nalezených na notebooku Huntera Bidena odhalily, že syn amerického prezidenta financoval biolaboratoře na Ukrajině.
„Podle Rusů tam byly na žádost Bidenova zločineckého syndikátu vyrobeny biochemické zbraně. Rusové měli pravdu,“ tvrdí Sharp.


Americké ministerstvo obrany investovalo spoustu peněz do výzkumu koronaviru COVID-19 na Ukrajině v listopadu 2019, tři měsíce předtím, než WHO dala viru toto jméno.
Spojené státy a Hunter Biden financovali výzkum koronaviru předtím, než oficiálně existoval ve stejných laboratořích, o kterých vláda říká, že neexistují.
„Je Joe Biden osobně zodpovědný za vytvoření Covid-19?“ ptá se Sharp. „Je to Bidenův virus?“
Na konci videa Pearson upozorňuje na fakt, že největší biolaboratoře byly v Mariupolu, ale také hovoří o nacistech, přítomných ve městě.
Umíte-li anglicky, doporučuji shlédnout celé video, neboť ne vše, co bylo ve videu řečeno, lze v dnešní době v naší nesvobodné zemi doslova reprodukovat…
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden