VIDEO: Američtí policisté při zatýkání staré paní zlomili ruku a vykloubili rameno

VIDEO: Američtí policisté při zatýkání staré paní zlomili ruku a vykloubili rameno

Na šokujících záběrech zveřejněných 26. dubna američtí policisté s extrémní tvrdostí zasáhli proti křehké třiasedmdesátileté Karen Garnerové trpící demencí, jež zapomněla zaplatit za nákup v samoobsluze.
Bezdůvodná brutalita
Karen Garnerová byla zadržena 26. června loňského roku poté, co vyšla z obchodu Walmart v Coloradu, aniž by zaplatila za zboží 13 dolarů. Hlídka za ní vyrazila a našla ji u silnice, jak na louce sbírá květiny. Zeptala se jí, jestli je připravena na zadržení, a když nechápavě řekla ne, tak jí policisté natlačili hlavu na kapotu policejního auta, zkroutili jí ruce za zády, zlomili loketní kost, povalili ji na zem a svázali nohy . Žena viditelně neměla tušení, co se děje, a neustále opakovala, že chce domů. “Když ji policie zatýkala, zlomila jí loket a vykloubila jí rameno,” uvedla její právnička Sarah Schielkeová. Zraněná žena, která měla stále pouta, zatím byla schoulená v cele a šest hodin jí nebyla poskytnuta pomoc, i když měla bolestivé zranění a krvácela.
Kolegové se tomu smáli
Na dalším videu jsou vidět kolegové zasahujících policistů na stanici, kteří si přehrávají záznamy ze zásahu a dobře se u toho baví. Žertovali o lupnutí ramena a odhadovali, kterou kost má zlomenou. Radostně se přitom pošťuchovali s tím, že by se to mělo živě streamovat , a je slyšet jednoho, jak říká: „Připraveni na lupnutí? Slyšeli jste lupnutí?“ Pak odhadovali, jaká kost se zlomila. „Myslím, že rameno.”  Rameno žena měla vykloubené, zlomenou měla loketní kost. Jeden z policistů komentoval video slovy „to miluju“ , zatímco policistka opakovala „nenávidím to“ .

Policie v Lovelandu uvedla, že se nebude k případu vyjadřovat, dokud neskončí vyšetřování, které bylo zahájeno minulý týden.
Zpracoval Rudolf Hruboň

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější