Jourová nesmí do Ruska

Jourová nesmí do Ruska

MILENA DOUŠKOVÁ
Rusko zakázalo vstup osmi činitelům ze zemí EU i z unijních struktur, včetně místopředsedkyně Evropské komise (EK)  Věry Jourové  a šéfa Evropského parlamentu Davida Sassoliho. Oznámilo to na svém webu ruské ministerstvo zahraničí. Podle něj je krok odvetou Moskvy za nové unijní sankce. Tři nevyšší představitelé institucí EU krok Moskvy společně důrazně odmítli jako nepřijatelný a nepodložený. Jourová v reakci uvedla, že se hodlá dál zasazovat o lidská práva, svobodu médií a demokracii.
„Neustálá snaha Ruska rozsévat dezinformace a podkopávat lidská práva si zaslouží silnou a stálou reakci. Pokud je to cena za říkání pravdy, pak ji ráda zaplatím.“
Tohle jsou slova Jourové, která má zákaz cesty do Ruska a za sebe se vůbec nedivím. Představuje sama sebe jako hrdinku a jak se obětuje, ale já ji docela ráda oznámím, že hodně českých lidí by ji nejraději zakázalo vstup i do ČR. Nevím, jestli si to vůbec uvědomuje, nebo jí to je prostě jedno. Co jí záleží na mínění nějakých lidí z ČR. Pro ni je život v EU na ČR a její občany naprosto kašle. Její cesta je dlážděna urážkami našich lidí a jako naše reprezentantka v EU je naprosto šílená. Proto vám připomenu výtah z mých starších článků abyste věděli kdo to osoba je, jak myslí a co vlastně chce.
Za koho kope?
Tahle osoba je eurokomisařkou, ale za koho kope? Za ČR to určitě není. Demokracie v jejích chápání politiky znamená naprostou poslušnost Evropské unii potažmo Německu. Jourová tu není od toho aby kohokoliv urážela, ale bojovala za lepší život všech Evropanů a ne jen ten vyvolených jak se stává v tomto globálním světě pravidlem.
EU má být taková, jakou jsme ji chtěli mít. Volnost obchodu a cestování, to by cíl. Nakonec si přivlastnila vše a chce nás vlastnit politicky. Chce nám vnutit naprosto jiné hodnoty morální, politické i duševní. Bere nám vše a nedává nám vůbec nic. Možná, že už všichni chápou proč Angličané hlasovali pro odchod z EU. Nás může zachránit jen referendem a zmizet hodně rychle, než nám zničí naprosto všechno.
Jourová pracuje pro EU a tvrdou diktaturu jejich občanů. Prodala nás za královský plat a já pořád nechápu, proč by EU poslanci měli brát půl miliónu měsíčně. Tuhle práci mají vykonávat vlastenci, morálně čistí lidí a procovat pro blaho všech. Opak je pravdou. Historii se opakuje. Zase nám chce vládnout Německo a ostatní  mu mají dělat otroky. Roztahují se všude a staví si pomalu armádu z fanatických muslimských přistěhovalců. Pak se zařve Alláhu sláva a zbytek je jasný jako facka.
Putin, Lukašenko, Orbán. To jsou ti, co je EU potřebuje zničit. Prý jsou to diktátoři. Možná vzali víc moci do rukou jak je běžné, ale všichni vidíme jak to dopadá když se nám pokouší vládnout parlament a senát. Ve jménu demokracie? Já žádnou nevidím. Moc bych si přála mít v čela státu někoho kdo nebude mít strach vzít svůj vlastní stát a jeho obyvatele do vlastních rukou a starat se o to, aby prosperoval a nebyla z něj Europopelnice plná otroků.
Svoboda slova?
Eurokomisařka Věra Jourová v době koronavirové krize připomíná, že bychom neměli zapomínat na boj s dezinformacemi které mají na svědomí, jak jinak, Rusko a Čína. Proto EU podpoří finančně nezávislá média. Ty jsou podle ní pravděpodobně zárukou těch správných informací. Podle ní musí Rusko a Čína pochopit že se EU umí velmi dobře bránit i když musí bojovat s blbci na vlastním území.
„Jsme znepokojeni i tím, kolik dezinformací šíří i samotní Evropané. Někteří z nich to dělají kvůli zisku, další jsou jen užitečnými idioty,“ uvedla Jourová.
Podle Jourové se musí bojovat proti proti virtuálním hrozbám, rozuměj proti poslednímu co nám zbylo. Proti posledního zbytku svobody slova. Mají se stanovit jasná pravidla pro internetové společnosti a pořádně plnit povinnosti vyhledávat a mazat nevhodný obsah. Určovat co je vhodné a co nevhodné bude pochopitelně nějaké komise, které by byla vhodným objektem pro celou škálu psychiatrů a psychologů. Ano, lidé píší otevřeněji a čím dál tím víc a to je v pořádku, tedy podle mne. Proto máme myslící mozek, umíme psát a chceme se vyjadřovat. Nejsme v pravěku abychom na sebe halekali Uááááá, Ufuf………….
Možná nám budou chtít sebrat internet a tak budeme sedět zavření doma a jediný zdroj informací budou média  která Jourová určí jako vhodná těm užitečným idiotům. Eurošpičky nepovažují obyčejné lidi za sobě rovné, ale sebe za nadlidi na které máme dělat a držet hubu a krok. Tento zatracený svět mne začíná pořádně štvát. Pořád jen utahování uzdy. Evropan nesmí bez nich ani kýchnout, ale migrant je tu králem a projdu mu všechno. Tohle už musí prasknout, jinak si asi svůj osud zasloužíme.

Jourová a důchodci
Tohle je ta osoba, co spustila nenávistnou kampaň dětí proti vlastním rodičů. Z lidí, co tuhle zemi budovali, nechali na ní svoje mozoly a zdraví, tak z nich dělá nesvéprávné dementy, co se nesmí sami rozhodovat a nechat to milostivě na mladých. Vybírat jim na co se smí koukat, co smí poslouchat a kontrolovat jim meily jak malým fakanům. Kdyby tohle na mne zkusily moje děti, dostanou takovou přes hubu, že se jim kousavé otočí dozadu. Kde to jsme, aby politici popouzeli děti proti rodičům a navíc dělali z rodičů neschopné blbce. Lidé nad 60 ztrácejí prý schopnost uvažování a neumí rozlišit co je správné a co je špatné.
Tohle je velmi nebezpečné tvrzení, protože na jeho základě nám paní Jourová sdělila, že skoro všichni politici by měli držet hubu, nazout pupuče a nechat si pustit od potomků vhodný program. Ostatní se jim pro jistotu zablokuji. Uvědomuji si někdo z těch štváčů tahle skutečnosti?:

nám vládnou lidé staršího věku, protože mají zkušenosti
největších úspěchů dosáhnout vědci ve vysokém věku, protože celou dobu se učí
oslavujeme umělce vysokého věku protože zrají jako víno
potřebujeme zkušené doktory, ekonomy, inženýry, stavaře atd. protože mládí nemá jejich zkušenosti

Docela by mne zajímalo, co by se stalo s touto zemí, kdyby se všichni lidé nad 65 dohodli a zmizeli z veřejného života a šli si sednout na ryby, do hospody, na zahradu a užívali se nic nedělání. To by ta naše zemička hodně rychle zkrachovala.
Co všechno se na sebe starší lidí dozvědí

že se pod vlivem nenávistných a dezinformačních e-mailů a TV pořadů změní v nepřítele svých dětí a vnoučat
že nemají koukat na Barrandov a na Novu. Taky si nesmíme nechat posílat mejly od kamarádek, mohli by být závadné.
že nám potomci mají zablokovat šiřiče lží a nenávistných emailů, aby vaši potomci mohli klidně spát.
je těžké dostat rodiče na vyšetření, aby se ujistili o jejich duševním zdraví a jestli mohou sami disponovat svým majetkem
že by bylo vhodné jim nechat mobil jen na volání a posílání zpráv, ostatní funkce jsou pro ně nebezpečné
že by mohli někomu naletět, třeba naletí šmejdům, ať prodejním, energetickým, nebo mailovým, děti si mají hledět svých rodičů aby nebyli odkázáni sami na sebe, ale radili se s potomky
že jsou bezbranní a zranitelní
že jsou ovlivnění z řetězovými maily ve prospěch SPD, ANO a komunistů. (Asi je štve, že jsou neovlivnitelní ostatními, třeba ODS)
že se nebudou koukat na Soukupa
že se k nim nedostanou meily propagujících Putina, Okamuru, nebo Babiše (oni by raději třeba Fialu či Bartoše)

Stát se může cokoliv a starší lidé opravdu někdy potřebují pomoci, ale nemůžete je házet do jednoho pytle. Ono těch nemocných, osamělých a neschopných se o sebe postarat zase tolik není. No a kdo je má v rodině, je jeho povinnost se o ně starat a nemusí to vědět celá republika jak stařečkovi a stařence musí zakazovat informace
Dovětek: „My, starší generace bychom si nikdy nedovolili s našimi rodiče jednat jak s blbci a varuji vás i vy jednou budete ta stárnoucí generace.“.
Malá ukázka vynikajících lékařů a vědců co mají vysoký věk, nebo se dožili. Všichni pracují naplno.
prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.  71 let
prof. MUDr. Pavel Pafko, DrSc.  79 let
MUDr. Jan Cimický, CSc.  71 let
prof. MUDr. Julius Špičák, CSc.  67 let
František Křižík zemřel ve věku 93 let
prof. PhDr. Jaroslav Heyrovský, DSc. zemřel ve věku 93 let
prof. Ing. RTDr. Otto Wichterle, DrSc., dr. h. c. zemřel ve věku 76 let
Profesor MUDr. Karel Raška, DrSc. zemřel ve věku 78 let
Trochu myslet ještě nikoho nezabilo. I důchodci byli kdysi mladí a za ně rozhodovali zase jejich rodiče a prarodiče. Zvrátit běh světa nelze a i tohle hloupé tele bude jednou staré a možná, že v té době budou všechny nad 50 střílet. Ono to tak vypadá, když budou takoví jako ona vychovávat děti.
Já vím, že Babiš nemůže za každého vola co má v tom svém hnutí, ale být na jeho místě já, tak ji vykopnu a zakážu o ANO i mluvit. Nevím o ničem v čem nám ta čúza pomohla, vím jen o tom, že tam měla být pro nás a zatím opovrhuje hrubě těmi, co ji tam dostali.
Jourová, je mi z vás špatně. Řadíte se mezi bandu lotrů, co si zaslouží přes hubu, sebrat jim prachy a strčit jim do pracek lopatu a krumpáč ať si jdou vydělat na svůj chleba.
Výrok paní Jourové: „Nenechávejte seniory samotné u počítačů. Informace na ně mohou negativně působit.“. Zdroj výroku: zpravy.aktualne.cz
Přemýšlím, co by se stalo s naší zemí, kdyby se všichni nad 60 rozhodli odejít do předčasného důchodu. Tak to by fakt nebyla žádná legrace. Zubaři, lékaři všech oborů, vědci by rázem zavřeli svoje ordinace a laboratoře a my bychom byli lidově řečeno v prdeli. Tak to prostě je. Kolik z nás se modlí, aby mu jeho zubař a doktor neodešel do důchodu na který už má nárok? Neodvažuji se oni odhadovat to množství. Zuby by nám začal trhat kovář. Jejda, co to plácám? Vždyť my už skoro žádní nemáme. Tak si je budeme škubat sami. Slepák nám vyoperují vrátní a na žlučník chcípneme.
Víte o tom Jourová, že starší generace vám všem zachraňuje zadky, protože mládež raději studuje a studuje a studuje. Máme kopy neužitečných filozofů, novinářů, umělců, ale instalatéra či kominíka musíte nahánět po republice jako vzácnou raritu. Víte, že je milejší šikovný elektrikář než vysokoškolák s oběma rukama dozadu?
A co říkáte na to, že vás obstarožních politiků v důchodovém věku je tam fakt hodně. Proč ujídají chleba mladým? Proč tam sedí jak přibití? Poradím vám, pošlete je do důchodu, seberte jim PC, účet a raději i mobil, jsou to přece debilní důchodci a mohli by se polekat mejlu nebo esemesky.

MILENA DOUŠKOVÁ


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější