Cestný pirát sa na tragickom úseku v Prešove hnal rýchlosťou, ktorá by bola príliš aj na diaľnicu

Cestný pirát sa na tragickom úseku v Prešove hnal rýchlosťou, ktorá by bola príliš aj na diaľnicu

2.5.2021 (Webnoviny.sk) – Na úseku neďaleko prešovského letiska, na ktorom sa nedávno stali dve tragické dopravné nehody, zaznamenali prešovskí policajti ďalšieho cestného piráta.
Ako informovala prešovská polícia na sociálnej sieti, v stredu podvečer na ceste v smere Prešov – Kapušany zaznamenala policajná hliadka prekročenie ustanovenej rýchlosti jazdy motorovým vozidlom mimo obce o 96 km/h.
„Nameraná rýchlosť vozidla bola 186 km/h,“ upozornila polícia s tým, že zistený priestupok bol riešený v blokovom konaní. Výšku pokuty neuviedli.
Na danom úseku zahynul 18. januára 19-ročný vodič, ktorý prešiel s osobným vozidlom do protismeru a narazil do oproti idúceho nákladného vozidla.
Pri zrážke dvoch osobných motorových vozidiel s kamiónom a dodávkou zomrela 15. februára ďalšia osoba. Traja účastníci tejto nehody sa zranili.
Zdroj: Webnoviny.sk – Cestný pirát sa na tragickom úseku v Prešove hnal rýchlosťou, ktorá by bola príliš aj na diaľnicu © SITA Všetky práva vyhradené.
Príspevok Cestný pirát sa na tragickom úseku v Prešove hnal rýchlosťou, ktorá by bola príliš aj na diaľnicu je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější