U holiče buďme všichni Arenberger

U holiče buďme všichni Arenberger

ZDENĚK KOUDELKA
Ministr zdravotnictví Arenberger protiprávně nařídil 29. 4. 2021 evidenci zákazníků holičů, kadeřníků a dalších služeb pro potřeby hygieny. Veďme proti této nezákonnosti občanský odpor.

 

Žádný zákon neopravňuje holiče k vedení evidence lidí pro potřeby státní hygienické správy s cílem, aby jim případně hygiena dala pokuty.  Proti Arenbergerovu opatření se postavil i Úřad pro ochranu osobních údajů.  Holiči nemohou vyžadovat prokázání totožnosti svých zákazníků a nemají žádné možnosti k ověření pravdivosti jimi poskytnutých údajů.

Hlasme tedy coby zákazníci holičů své jméno jako Petr Arenberger a telefonní číslo 608 444 444 , což je číslo na tiskovou mluvčí ministerstva. Ženy nechť se hlásí jako Monika Arenbergerová. Bojkotujme a švejkujme Arenbergerovo opatření, které jsem již v den jeho vydání 29. 4. 2021 s podporou hnutí Trikolóra navrhl zrušit Nejvyššímu správnímu soudu.
Opatření Ministerstva zdravotnictví jsou protizákonná. Video TV Trikolóra 29. 4. 2021, Youtube.com.  Debata Zdeněk Koudelka, Jindřich Rajchl.


Zdeněk Koudelka


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější