Obvinění Andreje Babiše z trvajícího střetu zájmů je odvetou Berlína a Evropské komise za dramatický posun české zahraniční politiky od EU k americkému projektu Trojmoří! Americký ministr zahraničí volal Babišovi a vyjádřil mu podporu za vyhození Rosatomu

Obvinění Andreje Babiše z trvajícího střetu zájmů je odvetou Berlína a Evropské komise za dramatický posun české zahraniční politiky od EU k americkému projektu Trojmoří! Americký ministr zahraničí volal Babišovi a vyjádřil mu podporu za vyhození Rosatomu

Obvinění Andreje Babiše z trvajícího střetu zájmů je odvetou Berlína a Evropské komise za dramatický posun české zahraniční politiky od EU k americkému projektu Trojmoří! Americký ministr zahraničí volal Babišovi a vyjádřil mu podporu za vyhození Rosatomu z projektu dostavby Dukovan! Došlo na splnění prognózy Aeronetu, podpora obyvatel české vládě po likvidačních lockdownech je na historicky rekordním minimu, naopak podpora Evropské unii je na rekordním maximu! Globalisté dosáhli přesně toho, před čím jsme na Aeronetu varovali. Podařilo se jim vyvolat nenávist obyvatel vůči národní vládě, pomoc a záchranu vidí v Bruselu a v globalizační centrále!
Zhruba půl roku po mém varování před zavedením lockdownů v ČR došlo znovu na další vyplnění mé prognózy. Evropská agentura Eurobarometr provedl v minulých týdnech průzkum v celé Evropské unii, který ukázal děsivou realitu následků brutálního lockdownu a omezení prodejen, živností a volného pobytu v ČR od podzimu loňského roku do jara 2021. Podle tohoto průzkum [ 1 ] věří české vládě historicky nejméně obyvatel od roku 1989, a to pouhých 19% obyvatel. A pozor, současně s tím dramaticky narostla důvěra českých občanů v tomto období v Evropskou unii, a to opravdu neuvěřitelně.
Zatímco minulý rok věřilo Evropské unii 39% českých obyvatel, letos je to neuvěřitelných 48% lidí, tedy prakticky rovná polovina. Za pouhý rok tak koronavirová opatření, která uplatňovala česká vláda na občanech, vedla k vybudování obrovské nenávisti obyvatel vůči své vlastní národní vládě, zatímco ta donedávna neschopná a nenáviděná EU je najednou šampionem a lidé se masivně přiklání na její stranu, věří více Bruselu než Praze. Pamatujete, co jsem psal a rovněž říkal na SVCS vloni ke konci roku, když jsem varoval, k čemu povedou lockdowny? No, a je to tady.
Donald Trump a Andrej Babiš
Na konci minul0ho roku jsem varoval, že lockdowny povedou ke schizofrenní situaci v populaci, kde národní vláda na podnět globalistů začne terorizovat vlastní obyvatelstvo, začne jej omezovat na pohybu, na lidských právech, na svobodách, a že to v důsledku na konec povede k tomu, že lidé začnou na pomoc volat Evropskou unii a začnou více uznávat globální vládce v Bruselu než národní vládu, čímž dojde k destrukci národního procesu řízení.
Terorizované ovečky začnou volat o pomoc Brusel, začnou uznávat globální vládu EU a vlastní národní vládu budou nenávidět. Uběhlo půl roku a podívejte se na průzkum Erobarometru. Je hotovo, vymalováno, přesně jak jsem varoval vloni v prosinci. Pouhých 19% lidí věří všem těm Babišům a Hamáčkům, a to pouhých 5 měsíců před podzimními volbami. Debakl Hnutí ANO bude katastrofální.
Andrej Babiš se chytil koncem minulého roku do pasti, nevzal si příklad z Viktora Orbána
A přitom Babiš se do této pasti chytil sám. Viktor Orbán tento trik globalistů odhalil už vloni na podzim, že žádné lockdowny nebudou, protože není debil. Muselo mu být jasné, k čemu by to vedlo, k vyvolání lidové nenávisti proti jeho vládě a vedlo by to k přimknutí obyvatel k Bruselu. Někdy si opravdu říkám, jestli je Andrej Babiš opravdu tak politicky naivní, že nezná tyto mocenské tance a nedokázal prokouknout hlavní účel lockdownů, tedy přesunutí důvěry obyvatel v EU na úkor národních vlád. Varoval jsme ho přitom už vloni na počátku prosince, že jestli nechce skončit v politice, musí přestat dělat kopance a nesmysle v národní politice, kdy jediným výsledkem teroru špejlí, testů a lockdownů bude nenávist lidí k vládě a o to větší příklon k Bruselu a EU.
Andrej Babiš v Bílém domě v březnu 2019 s Donaldem Trumpem
Podle všeho se ale zdá, že někdo Andreje Babiše drží pod krkem a nutí ho dělat tyto destrukční kroky proti jeho vůli a rozumu. Důsledky lockdownu, který trval od prosince až de facto do počátku května, budou mít katastrofální dopad na podzim u voleb. A to není pro Babiše vůbec to nejhorší. Celá Babišova vláda za 4 roky posunula českou zahraniční politika na obrovské míle a vzdálenosti od Evropské unie a Bruselu, tedy potažmo Berlína, k americkému projektu Trojmoří v Evropě.
Andrej Babiš vsadil veškerou moc a všechny karty na spolupráci s hroutící se velmocí za mořem, o které si myslí, že mu pomůže ochránit jeho zájmy v Evropě. Ne, nepomůže. Viděli jsme to přesně před týdnem, když Evropská komise zasadila Babišovi smrtelný úder rozhodnutím, že se nachází ve střetu zájmů i přesto, že převedl Agrofert do svěřenského fondu.
Antony Blinken pochválil Andreje Babiše za vyhození Rusů z Dukovan, tisková zpráva z USA se do ČR dostala náhodou
Brusel tak minulé pondělí zastřelil Andreje Babiše kulkou přímo do čela a vyslal tím vzkaz, že Brusel již s Andrejem Babišem definitivně nepočítá a na podzim nastoupí v ČR nová vláda, nově vybrané kádry z okolí liberálně-progresivistické a neokomunistické levicové fronty v ČR, na jejímž čele dlí Pirátská strana. Andrej Babiš proto v šoku zjistil, že nemá už v EU oporu, a proto včera v neděli proběhl telefonát mezi Andrejem Babišem a Antony Blinkenem, americkým ministrem zahraničí. A představte si, že Andrej Babiš to ani neoznámil, úplně náhodou se to zjistilo poté, co tiskový mluvčí amerického ministerstva Ned Price zavěsil na web tiskovou zprávu [ 2 ] v tomto znění:
Ministr zahraničí Antony J. Blinken dnes jednal s předsedou vlády České republiky Andrejem Babišem. Ministr Blinken zdůraznil solidaritu USA s Českou republikou v její odvážné reakci na podvratné a smrtící akce Ruska na českém území. Ministr Blinken a premiér Babiš se shodli na potřebě pokračovat v jednotě a rozhodnosti v reakci na destabilizující akce Ruska. Rozhodnutí české vlády vyloučit Rosatom z jaderného tendru v Dukovanech a dramaticky omezit přítomnost ruských zpravodajských služeb v Praze zvýšilo bezpečnost České republiky a Aliance NATO. Toto strohé avšak naprosto jasné tiskové prohlášení amerického ministerstva zahraničí okamžitě dalo jasně najevo, že Česká vláda řídí svoji zahraniční politiku podle instrukcí a not z Bílého domu. A nemyslete si, že tyto telefonáty a notičky znepokojují jen české vlastence a občany.
Jedno Polsko už Berlínu v Evropě stačí, druhé v podobě ČR by už politicky nerozdýchalo, proto Babiš musí po volbách v ČR pryč
Úplně stejně znepokojují i Brusel a hlavně Berlín, který spatřuje příklon Prahy k Washingtonu jako vysoce nebezpečný proces, který ohrožuje německou národní a ekonomickou bezpečnost. Angela Merkel už minulý rok koncem léta pronesla ten výrok, že “Jedno Polsko nám v EU už bohatě stačí…” v reakci na kroky Babišovy vlády ve snaze neorganizovat nákupy vojenské techniky ve spolupráci s EU, ale nakupovat americké zbraně a helikoptéry přímo na základě bilaterálních dohod Prahy s USA. Není jasné, proč Andrej Babiš vsadil všechno ve své politické kariéře na chcípající kobylu v podobě USA, které se hroutí samy do sebe v neuvěřitelném chaosu a destrukci řídících procesů, a to nejen po ukradených volbách vloni v listopadu, protože ten proces začal v USA už mnohem dříve, pouze nebyl tak okatě vidět v amerických ulicích a městech.
Antony Blinken, ministr zahraničí USA
Logika věci by velela, že Andrej Babiš půjde na ruku Berlínu a Německu, protože má v této zemi významné ekonomické a podnikatelské zájmy s ohledem na Agrofert. Jenže, tento předpoklad se nepotvrdil a Babiš celé 4 roky dělal zahraniční politiku s cílem co největšího protichůdného tlaku proti Berlínu a jeho zájmům, a naopak s cílem co největší ochoty a spolupráce s americkými neocony, kteří usilují o vražení klínu mezi Berlín a Moskvu v Evropě, protože spojení Moskvy a Berlína by vedlo k zániku americké moci v Evropě. To vědí Američané už desítky let, že musí zabránit tomuto spojení za každou cenu, jinak v Evropě skončí.
Návštěvy Andreje Babiše v roce 2019 v Izraeli a poté hned v USA jsou zahaleny podivným tajemstvím
Proto si všimněte, jak Berlín usilovně tlačí na dostavbu Nord Stream 2, bez ohledu na ruské sankce, bez ohledu na všechny protiruské zpravodajské hry Američanů, tak tupě a nevěrohodně inscenované českými čučkaři a mediálními statisty v záloze, dokonce ani léčba Alexeje Navalného v Berlíně nezmařila dostavbu plynovodu s Rusy. Američané jsou z toho na prášky a už neví, z čeho mají Rusy obvinit, aby to donutilo Berlín zastavit účast na Nord Stream 2. Jenže, ono už nejde nic zastavovat.
Berlín se rozhodl po 2. sv. válce ukončit dominanci USA v Evropě a hledá Moskvu nejen jako surovinového partnera, ale i jako partnera v roli nástupce SSSR jako vítězné velmoci ve II. sv. válce. Proto si všimněte, že v kauze Vrbětic v té bizarní zpravodajské hře nakonec ruské diplomaty vyhostilo jen Česko, solidárně Slovensko, ale Německo hraje mrtvého brouka.
Andrej Babiš v únoru 2019 u Zdi nářků v Jeruzalémě
Andrej Babiš si nasadil v roce 2019 při návštěvě v Jeruzalémě jarmulku a hned poté odletěl do USA na návštěvu Bílého domu a Donalda Trumpa. Šéf BIS Michal Koudelka letěl spolu s ním, a zatímco Babiš rozdával úsměvy v Bílém domě, tak Michal Koudelka o pár desítek kilometrů dál v sídle Ústřední zpravodajské služby CIA v Langley ve Virginii přebíral z rukou ředitelky Giny Haspel zlatou medaili za “Skvělou spolupráci” s touto zpravodajskou agenturou. Mezi zpravodajci v ČR se od té doby šíří dokonce vtip, že ta Babišova cesta do USA byla jen maskírovka na odvedení pozornosti od cesty Michala Koudelky, který si přijel do Langley převzít jednak medaili, ale rovněž svazek notiček pro následující roky.
Proč Andrej Babiš jde tak moc a okatě na ruku americkým neoconům a CIA, i když to likviduje jeho politickou kariéru a dokonce i business?
Můžete to brát jako vtip, ale sami se zeptejte, jaké důsledky jsou pro ČR větší a podstatnější s odstupem času? Návštěva Babiše u Trumpa, nebo návštěva Koudelky u šéfky CIA? A když se nad tím zamyslíte, najednou vás smích přejde, protože to do sebe logicky zapadá. Rok 2019 kauza Koněv. Rok 2020 protiruská kauza Ricin odpálená v dubnu 2020 Bakalovým časopisem Respekt. Rok 2021 opět v dubnu a opět v Respektu protiruská kauza Vrbětice s Patem a Matem. A všechny 3 zpravodajské hry odpálené poté, co si šéf BIS v únoru 2019 převzal v Langley od CIA medaili za spolupráci. Chápeme spojení Bakalových médiích z bezpečnostních svodek docela jasně, známe úlohu Zdeňka Bakaly i Michala Koudelky, ale role Andreje Babiše v operacích CIA pořád nedává jakoby logický smysl.
Medaile šéfa BIS Michala Koudelky za spolupráci s americkou CIA
Disponuje CIA nějakým komprem na Babiše? Nějaké nahrávky z 80. let ohledně údajné spolupráce s StB? Nebo role dvojího agenta, který pracoval nejen pro StB, ale i pro CIA v 80. letech během svých pracovních pobytů v Maroku a v dalších zemích, kam ho vyslal PZO Petrimex? Proč by jinak Babiš likvidoval svoji politickou kariéru, de facto i podnikání Agrofertu, jenom aby vycházel vstříc Američanům z lásky k nim? To nedává u špičkového manažera Babiše naprosto žádný smysl. Pokud někdo toto dělá a likviduje svoji stranu a obchodní vztahy, tak to dělá buď za peníze, že dostal velmi značně zaplaceno, anebo je vydírán. A uplácení miliardáře mi nepřipadá zrovna reálná varianta. Takže, čím je Andrej Babiš podněcován k tak oddané a bezmezně poslušné spolupráci s Američany? To je záhada, která čeká na své rozklíčování.
-VK-
Šéfredaktor AE News

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější