Bordeaux a několik dalších francouzských měst uzavřely smlouvu s pašeráckými neziskovkami

Bordeaux a několik dalších francouzských měst uzavřely smlouvu s pašeráckými neziskovkami

Součástí migračního paktu EU, který má být již každým dnem schválen, je mimo jiné i možnost, aby si obce dělaly svoji vlastní azylovou a migrační politiku. V některých zemích už podobná iniciativa měst existuje, vždy se samozřejmě jedná o taková města, kde vládnou sluníčkáři. Počítá se, že krátce poté, co bude schválen migrační pakt EU, bude zároveň mnohem víc evropských měst nadšeně vítat džihádisty z řeckých, italských či španělských táborů. Například i u nás se mohou všechna města, která vítačské vlády mají, podobného obohacení brzy dočkat.
V pondělí 3. května 2021 na radnici podepsali Pierre Hurmic – starosta Bordeaux, Jean-Jacques Puyobrau – starosta města Floirac a Edwige Lucbernet, první místostarosta Bèglesu, chartu členství v sdružení SOS Méditerranée za přítomnosti jeho prezidenta Françoise Thomase.
Prostřednictvím tohoto přístupu jsou tato tři města morálně zapojena do činností SOS Mediterranee, jejímž cílem je zachraňovat životy, chránit přeživší a zvyšovat povědomí veřejnosti o lidské tragédii, která se ve Středomoří odehrává. Bordeaux, Floirac a Bègles se připojují k platformě komunit v solidaritě se SOS Mediterranee, která dnes sdružuje téměř šedesát francouzských komunit. Tato podpora má být rovněž zhmotněna dohodou o partnerství.
K uvedenému jen dodávám, že nejde o “záchranáře”, ale o pašeráky, kteří – jak bylo dokázáno – velmi čile spolupracují i s libyjskými pašeráky.
Všechna uvedená města mají jedno společné: mají zelenou vládu, tedy vládu, která je ideologicky obdobou našich Pirátů (ostatně, jsou ve společné frakci v EP). Na příkladu těchto měst tak můžeme vidět, jak takové přerozdělování v rámci obcí podle představy EU vypadá…
SOS Mediterranee je evropská vysoce zisková neziskovka, která bylo založena v roce 2015 a která se  ve Středomoří pilně stará o to aby výměna Evropanů za Afričany nevázla.
Jak organizace uvádí, tak od roku 2014 zemřelo ve Středozemním moři více než 20 000 lidí. K tomu jen dodávám, že pokud by neočekávali, že si je ve vodách Středozemního moře někdo vyloví, tak by nejspíš většina z nich cestu ani neriskovala….
 

[Celkem:  0    Průměr:  0 /5]

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější