Desiatky hasičov už viac ako 24 hodín zasahujú pri požiari skladu papiera v Harmanci (foto)

Desiatky hasičov už viac ako 24 hodín zasahujú pri požiari skladu papiera v Harmanci (foto)

10.5.2021 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 10. mája 2021, 09:55
Hasiči už viac ako 24 hodín zasahujú v obci Harmanec, kde v nedeľu krátko po 9:00 vypukol požiar skladovej haly s rozmermi 20 krát 30 metrov, pričom sa v nej nachádzal uskladnený papier do výšky 10 metrov.
Ako informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), momentálne sa na mieste udalosti nachádzajú príslušníci HaZZ z Banskej Bystrice a z Pliešoviec a členovia Závodného hasičského zboru Harmanecké papierne, ktorí vynášajú papier von zo skladovej haly, vykonávajú monitoring a dohášanie skrytých ohnísk.
Na mieste zasahovali aj profesionálni hasiči z Banskej Bystrice a zo Zvolena a dobrovoľní hasiči z Brusna, Starých Hôr, Dolného Harmanca, ako aj členovia Závodného hasičského zboru Harmanec, ktorým sa v nedeľu krátko pred 16:00 podarilo požiar konečne lokalizovať.
Pri požiari uskladneného papiera zasahovalo viac ako 40 profesionálnych a dobrovoľných hasičov. Požiarnici pomocou výškovej techniky rozobrali strešnú krytinu haly a pretlakovými ventilátormi vyvetrali zadymené priestory.
Viac k témam: požiar Zdroj: Webnoviny.sk – Desiatky hasičov už viac ako 24 hodín zasahujú pri požiari skladu papiera v Harmanci (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Príspevok Desiatky hasičov už viac ako 24 hodín zasahujú pri požiari skladu papiera v Harmanci (foto) je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější