Děsivá věc, o které se nemluví: Dárci krve očkovaní proti COVID-19 mohou v českých nemocnicích darovat krev již po 7 dnech od vakcinace, pokud nepociťují vedlejší příznaky a cítí se v pořádku! To však může být jen subjektivní pocit, adverzní reakce mohou
RSS

Děsivá věc, o které se nemluví: Dárci krve očkovaní proti COVID-19 mohou v českých nemocnicích darovat krev již po 7 dnech od vakcinace, pokud nepociťují vedlejší příznaky a cítí se v pořádku! To však může být jen subjektivní pocit, adverzní reakce mohou

Děsivá věc, o které se nemluví: Dárci krve očkovaní proti COVID-19 mohou v českých nemocnicích darovat krev již po 7 dnech od vakcinace, pokud nepociťují vedlejší příznaky a cítí se v pořádku! To však může být jen subjektivní pocit, adverzní reakce mohou probíhat bezpříznakově, varuje lékař! Grafenové častice, oxidy hliníku a spike proteiny, to všechno zůstává v lidské krvi po mnoho měsíců a dosud neexistují žádné studie, které by prozkoumaly vliv látek v mRNA vakcínách, které člověk přijal transfúzi od očkované osoby! Vakcíny neprošly hemotoxickými klinickými studiemi, které probíhají obvykle po dobu 5 let během regulérního 10-letého schvalovacího procesu běžných vakcín!
Dnes jsme dostali do redakce několik podnětů, kde nám lidé doslova s hrůzou sdělují, že v českých nemocnicích darují očkované osoby svoji krev již velmi záhy po očkování a nikdo nedokáže zaručit, že krev očkované osoby nebude mít žádné potenciální následky pro neočkovanou osobu při transfúzi krve od očkovaného dárce. Podle zjištění naší redakce platí v českých nemocnicích praxe, že krev mohou darovat očkované osoby již 7 dní po očkování v případě mRNA vakcín Pfizer a Moderna, zatímco v případě vakcíny AstraZeneca je to možné až 28 dní po první i druhé dávce. Tyto informace jsme získali z webových stránek [ 1 ] transfuzního oddělení Fakultní nemocnice v Olomouci. Podle našeho zjištění je to podobné i v ostatních nemocnicích, mohou se lišit pouze odstupy od očkování.
Informace z webu FN Olomouc
Na zmíněném webu transfuzního oddělení FN Olomouc je možné si přečíst informace o tom, že krev mohou darovat i očkované osoby, a to v případě, že po uplynutí uvedených lhůt od očkování nepociťují žádné vedlejší příznaky. Jenže to je právě ten problém. Jak nás upozornil náš kolega lékař, člověk může mít vedlejší příznaky skryté, anebo se mohou manifestovat mnohem později než 7 dnů po očkování. Rovněž nás upozornil, že vakcíny proti COVID-19 neprošly hemotoxickými testy, protože ani nemohly.
Hemotoxické testy vakcíny probíhají po dobu 5 let během klinických zkoušek, kdy se očkovaným osobám odebírá krev v odstupech 1 měsíc až 2 roky od očkování a klinicky se sledují účinky a vlivy na příjemce krve od očkované osoby. Sleduje se především reaktance částic v darované krvi s krví příjemce. Krev od dárce obsahuje velké množství rozličných antigenů a látek, které mohou příjemci krve způsobit komplikace, proto se hemotoxickým klinickým zkouškám vakcín přikládá veliký důraz. Jenže, v tom je právě ten problém, vakcíny proti COVID-19 žádnými klinickými testy na hemotoxicitu neprošly, protože vakcíny byly uvedeny na trh koncem roku 2020 de facto 5 měsíců po jejich návrhu.
Kdyby proběhly dlouhodobé klinické studie, lidé by měli jistotu. Takhle ale je transfúze od očkované osoby s velkým otazníkem
Skandální video [ 2 ] s ještě skandálnějšími výroky šéfa amerického NIAID Anthony Fauciho, ve kterém navrhoval, jak obejít desetileté schvalování mRNA vakcín tím, že se vytvoří nějaký “rozruch”, tedy mimořádná událost ve společnosti, která dotlačí FDA k uvedení mRNA vakcín na trh bez 10-letého klinického testování, prostě odhalilo celé pozadí, které předcházelo uvedení covidových mRNA vakcín na trh.
Ve videu jasně zaznělo, že by v Číně mohla někde propuknout nějaká virová nákaza a díky mRNA by bylo možné zrychleně uvádět vakcíny na trh, přičemž tlak společnosti na rychlé vakcíny by odstranil z cesty překážku 10-letého klinického testování v rámci jednotlivých studií. Není tudíž dodnes známo, jaké účinky na očkované či jejich krví transfuzované osoby bude vakcína mít po 1 roce, po 2 letech, po 3 letech, po 5 letech nebo po 10 letech. Není to možné zjistit, protože žádné dlouhodobé studie vakcín neproběhly.
Odběr krve
Lubomír Volný, ve kterého naše redakce vkládá velké naděje v rovině politického odboje proti očkování experimentálními roztoky, je v podstatě jediným politikem v současné sněmovně českého parlamentu, který aktivně vystupuje proti tomuto šílenému vakcinačnímu teroru na široké populaci. Jenže ani on možná netuší, že právě v krevních konzervách může spočívat do budoucna časovaná hrozba. Sami se nad tím zamyslete.
Vakcíny vznikly během 5 měsíců v minulém roce. Ihned poté dostaly výjimky z naprosto všech bezpečnostních pravidel FDA v USA, ale i EMA v Evropské unii a vzápětí se těmito vakcínami začaly očkovat desítky milionů lidí po celém světě , od těch nejstarších, až po malé 5-leté děti. Chápete tu zrůdnost? Ty vakcíny neprošly žádnými klinickými testy, neprošly hemotoxickými studiemi, neprošly studiemi biogenetického dopadu na genom potomka z očkované matky, neprošly prostě vůbec ničím. Naopak, vakcíny jsou často podmiňovány, někde už dokonce mandatorizovány, jinak přicházejí sankce za odmítnutí vakcinace. Prostě za to, že odmítnete do sebe nechat vstříknout roztok, který neprošel ani 10, ani 8, ani 5, ani 3 roky klinických studií. A víte proč? Protože těmi studiemi je celá lidská populace.
Vakcíny mRNA sice mají zrychlené schválení, ale nemají klinické, ani hemotoxické studie
Podle názoru naší redakce tak nejde o program plošného očkování světové populace, ale jedná se o plošnou vivisekci, tedy plošný pokus na živých lidských subjektech v celé populaci. Naprosto neuvěřitelný monstrózní pokus, který vznikl díky panice a hysterii šířené a živené sdělovacími prostředky a mainstreamovými médii. Každý den, doslova každý den masírka o počtech nakažených, každý den nová čísla, na každém mainstreamovém webu čísla nakažených, všudypřítomná hysterie a přesvědčování, že vakcína je jedinou záchranou.
Jakmile se někdo objeví s Ivermectinem v ruce, okamžitě je diskreditován, okamžitě mažou jeho videa, anebo je kriminalizován [ 3 ], když přijde do nemocnice a chce zachránit svoji umírající maminku přineseným Ivermectinem , který však lékař odmítne pacientce podat. Tato opatření mají za úkol odstranit z dosahu obyvatelstva všechna ostatní řešení nemoci Covid-19, aby populace žila v domnění, že jedinou záchranou je vakcína, která nikdy neviděla klinické studie. To je chucpe, když se nad tím zamyslíte, že?
Vakcína mRNA
Jak nás upozornil náš kolega lékař, za normálních okolností se hemotoxické studie provádí z poloviny ve 2. a z poloviny ve 3. fázi klinických studií vakcín. Ověřují se projevy očkované krve na transfuzovanou osobu příjemce a rovněž přenos do krve plodu v děloze těhotné matky. S tím souvisí biogenetická studie, kdy se zjišťuje dopad látek vakcíny z krve osoby A na osobu B, a to skrze vektory. Vektor může být kontaktní, aerobní nebo hematický, čili krevní. Během těchto studií se především sleduje, jestli vakcína a látky z ní ovlivňují druhé osoby a do jaké míry.
A jelikož mRNA vakcíny používají tzv. spike proteiny, bude důležité vědět, jak dlouho tyto spike proteiny v krvi očkované osoby zůstávají. Stejně tak bude důležité vědět, zda-li spike proteiny stimulují jen imunitní systém, anebo i některé konkrétní lidské orgány. Hrůzným příkladem byly americké vakcíny proti chřipce od firmy MERCK, které spouštěly u lidí cukrovku, protože se ukázalo, že hliníkový nosič ve vakcíně funguje jako inhibitor žláz produkujících inzulín ve slinivce břišní.
Imunitní systém nefunguje tak, jak si většina laické veřejnosti myslí. Systém se podobá laxnímu doktorovi, který řeší věci, až když to hoří
Velká část lékařů odmítá očkování proti COVID-19 a jedná se hlavně o starší lékaře, kteří mají zkušenosti s vedlejšími projevy vakcín. Vakcinace za normálních okolností má vyprovokovat imunitní systém, aby si vytvořil vzorec k útoku na konkrétní virus, resp. jeho proteiny na povrchu lipidového obalu viru. Jenže v přírodě je to zařízeno tak, že imunitní systém nechává tělo zaplavovat viry bez jakékoliv reakce a zasahuje až v případě jejich přemnožení, s výjimkou virů, na které má imunitní systém v registru naučené vzorce – markery.
Žádný člověk tak vlastně nikdy není 100% zdravý, protože je vlastně neustále nemocný a napadán viry. Imunitní systém zasahuje jen při přemnožení virů a v tom je problém pro vakcíny. Když totiž dojde ke vstříknutí vakcíny do lidského těla, nic se nestane, protože imunitní systém si usmrcených virů ve vakcíně nevšimne. Není důvod. Tato laxnost imunitního systému je tak nežádoucí pro očkování, takže se hledaly cesty, jak vyprovokovat imunitní systém, aby si vstříknuté látky všiml zaručeně a pokaždé.
Experimentální roztoky Pfizer
A k tomu se používají jedy. Ano, dámy a pánové, jedy. Do vakcín se tak úmyslně přidávají lehce nebo více toxické částice, které mají po vstříknutí vakcíny vyvolat poplach imunitního systému kvůli otravě. A v tom je právě ten trik. Imunitní systém je sice laxní vůči virům v těle a reaguje na ně jen při přemnožení, ale ne v případě otravy. V případě toxické látky reaguje imunitní systém okamžitě a napadne toxické látky a snaží se je eliminovat pomocí svých zbraní, především fagocytů. Jenže, při tomto útoku imunitní systém narazí i na umrtvený virus a vytvoří si proti němu marker, tedy bojový vzorec, a tím se imunitní systém naučí zabíjet viry dané předlohy. Takhle to platilo pro tradiční sovětské vakcíny, která se vyráběly i v Československu před rokem 1989 v závodech SEVAK.
Aby si imunitní systém vůbec všiml vstříknuté vakcíny, je potřeba jej probudit a vyprovokovat k akci. A k tomu slouží jedy
Jenže právě s těmito jedy přimíchávanými do vakcín je problém. Nejčastěji se používají oxidy hliníku, ale nově se jako imunitní booster, tedy prostředek na posílení imunitní odezvy organismu, používá grafen, resp. rovněž jeho oxidy. Ty jsou prudce toxické v organismu a mohlo by se zdát, že grafen zaručuje vyšší a silnější odezvu imunitního systému, jinými slovy, že imunitní systém po vstříknutí roztoku spustí daleko větší poplach a alarm.
Imunitní systém totiž do svého registru ukládá markery, tedy bojové vzorce na likvidace virů, ale podle posledních studií v oboru vakcinačních látek se ukazuje, že imunitní registr každému markeru přiděluje jakési hodnocení a číslo důležitosti. Čím větší poplach imunitního systému, tím vyšší číslo důležitosti podpisový marker dostane a tím déle si tělo udrží imunitu proti danému viru. Čím menší poplach, tím kratší dobu si tělo ponechá imunitu proti danému viru z té či oné konkrétní vakcíny.
Albert Bourla, generální ředitel Pfizeru
A v tom je právě problém. Farmaceutické firmy se snaží najít látku, která vyvolá v těle prudkou odezvu imunitního systému, aby vakcinace vydržela déle. Jenže u těchto toxických látek jako je grafen je problém v tom, že imunitní systém tento trik odhalí a ihned poté smaže ze svého registru imunitní marker jako podvrh a falešný poplach. A přesně to se asi právě děje s vakcínami Covid-19 po 6 měsících. Imunitní systém zřejmě odhalil podvrh a začal očkovaným lidem mazat imunitu proti maketě tohoto viru. Booster injekce a tzv. 3. dávky mají imunitní systém překecat a přemluvit, že to není fejk, že je to opravdu virus.
Vakcíny na COVID-19 přestávají fungovat u očkovaných lidí, imunitní systém zřejmě začal odstraňovat naučený marker ze svého registru
Nová dávka má imunitní systém obalamutit, že otrava trvá, že je potřeba vést v registru imunitní marker. Imunitní systém je však opravdu dokonalý a připomíná flegmatického doktora. Laxnost imunitního systému je doprovázena vysokou podezřívavostí k fejkům a podvrhům. Jakmile imunitní systém zjistí, že nějaký virus či jed se ukázal jako málo nebezpečný, imunitní systém z registru okamžitě vymaže marker proti danému viru. A přesně tohle asi teď potkává ty slavné mRNA vakcíny. Imunitní systémy v lidech odhalují, že spike proteiny jsou podvrhy a lidé tak ztrácí imunitu a hned je napadne chřipka. Imunitní systém je laxní a chřipku neřeší.
Generální ředitel Pfizeru Albert Bourla proslul svým výrokem, že se nenechá zatím očkovat, protože nechce předbíhat frontu lidí, kteří na vakcínu čekají. Velice podezřelé, že?
Jenže tyto jedy a provokační látky v krvi zůstávají po dlouhou dobu a zatímco účinky oxidů hliníku jsou klinicky prozkoumány docela důkladně, v případě grafenu či spike proteinů to rozhodně neplatí. Pokud plánujete, že půjdete na operaci a není to akutní, vytvořte si vlastní krevní konzervy v předstihu, dohodněte se s transfuzním centrem na vytvoření vlastních krevních konzerv pro své potřeby, doporučuje náš kolega lékař.
Když potom půjdete na operaci, vyžádáte si vlastní krevní konzervy, tím se vyhnete riziku, že byste dostali krev od osoby očkované neověřenou a klinicky netestovanou vakcínou proti COVID-19. Jiná situace nastane v případě krizové události, např. po autonehodě. Tam zkrátka nemáte šanci ovlivnit, od koho dostanete krev. Každopádně odebírání krve od osob očkovaných experimentálními a dlouhodobými klinickými studiemi neprověřenými vakcínami mRNA je podle názoru našeho kolegy lékaře opravdu vysoce riskantní.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden