Další rekordy, nyní už hlásí Lampedusa asi 3000 muslimských vetřelců za 24 hodin (video)

Další rekordy, nyní už hlásí Lampedusa asi 3000 muslimských vetřelců za 24 hodin (video)

Ráno jste si zde mohli přečíst o invazi na Lampedusu, jenže do odpoledne příjezdy pašeráckých lodí neskončily a počty příchozích opět vzrostly. A to je třeba si uvědomit, že Lampedusa není jediným místem, kam invazisté připlouvají!!
Předpovědi se naplňují a vše je ještě mnohem horší, než kdo tuší. Itálie už dohaduje s EU poskytnutí vojenských lodí , které v rámci operace Irini brázdí vody v blízkosti Libye, údajně proto, aby bylo možné kontrolovat pašování zbraní do Libye (ve skutečnosti se tam po celou dobu bez kontroly pašují zbraně z Turecka). Nyní tak mají fungovat jako pravidelná linka pro džihádisty na cestě do Evropy…
Lampedusa volá SOS!!!  Ostrov, který během několika hodin obsadily téměř tři tisíce afroislámských přistěhovalců. Alespoň 1 z 5 je covid pozitivní. To znamená, že na ostrově, který je červenou zónou, se vylodí během 1 dne téměř 3 tisíce vetřelců – samozřejmě žádné covid pasy na cestování nepotřebují – přičemž všichni pozitivní jsou převezeni na luxusní karanténní lodě.
Více než 700 nelegálních vetřelců bylo včera zadrženo u Libye libyjskou pobřežní stráží a prozatím vráceno zpět (než to opět zkusí). Přes noc pokračovalo přistání na Lampeduse. Na ostrově přistály 4 lodě s 635 džihádisty na palubě.

Catastrofe a Lampedusa. Tremila clandestini africani invadono l'isola in 24 ore. Riscontrati diversi casi di scabbia, tubercolosi e Covid. https://t.co/kJWQdnGGHv pic.twitter.com/T5BmbzOJ3c
— RadioSavana (@RadioSavana) May 10, 2021

Za 24 hodin bylo na Lampeduse celkem 2 128 lidí převezeno do hotspotu. Ale zdroje na zemi hovoří o mnoha dalších přistáních a téměř třech tisících ilegálů. Připlouvá mnoho Bengálců, kteří jsou nakažení indickou mutací covidu: přilétají letadlem do Tripolisu, odkud se lodí dostávají do Itálie.
Mluvčí náčelníka generálního štábu libyjského námořnictva mezitím uvedl, že pobřežní stráž včera vylovila 291 “trosečníků” různých národností – Afričany, Araby, Asiaty – na člunu u pobřeží. V zápise se uvádí, že  hlídková loď okamžitě vplula na místo poté, co obdržela žádost o pomoc. “Jakmile byla záchranná operace dokončena, migranti byli vyloděni na námořní základně v Tripolisu a všichni byli předáni libyjskému protiimigračnímu oddělení.”
Další “nezletilí sirotci”? I ti dnes připluli na Lampedusu…

Un gruppo di #migranti partito dalla #Tunisia e arrivato ieri a #Lampedusa . pic.twitter.com/3cc2yfI11k
— Francesca Totolo (@francescatotolo) May 10, 2021

Také tito džihádisté připluli o víkendu:

Coprifuoco, passaporto vaccinale, ragazzini portati via dalle scuole con Tso, suicidi, aiuti economici che non arrivano. Tutto ciò mentre a #Lampedusa sono sbarcati più di 2.000 #migranti in una sola giornata. pic.twitter.com/uRKBLrWRFB
— Francesca Totolo (@francescatotolo) May 9, 2021


[Celkem:  0    Průměr:  0 /5]

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější