Hrozí vláda Zelené kancléřky a němečtí Zelení “potvrzují”, že chtějí zrušit národy

Hrozí vláda Zelené kancléřky a němečtí Zelení “potvrzují”, že chtějí zrušit národy

ROMAN BEDNÁR


Popularita Zelené kandidátky na kancléřské křeslo v Berlíně narůstá již několik týdnů a stranu Zelených by volilo 28 procent , CDU-CSU 23 procent, třetí je SPD 15 procent, následuje FDP 12 procent a AFD 11 procent.

Přitom si přeje až 30 procent Němců Annalee Baerbock ze strany Zelených za kancléřku a jen 13 procent by chtělo Armina Lascheta CDU.
Ještě do středy to vypadalo tak, že ve straně Zelených dominuje harmonie, vládne maximální spokojenost a radost z dosažených úspěchů a také jednota názorů.  Každé veřejné vystoupení vedení strany bylo dokonale zinscenované – Baerbock neustále zářila a rozdávala své charakteristické strojené úsměvy a její věrný společník při těchto vystoupeních a druhý nejdůležitější funkcionář Zelených Robert Habeck jí oddaně asistoval.
Ve čtvrtek ale nastal v berlínské stranické centrále Zelených nečekaně velký vzruch a poplach.  Straně najednou hrozí velmi nepříjemná a kontroverzní ideologická diskuse, s jakou vedení strany vůbec nepočítalo.

Velká skupina – více než 300 členů strany Zelených – mezi nimi i několik důležitých politiků z zemské berlínské vlády, zaslala vedení strany oficiální žádost na změnu nadpisu 137 stranového volebního prpogramu Zelených.
Zdánlivá maličkost: Jde jen o jedno jediné slovo.  Ale jeho změna by měla a znamenala dalekosáhlé následky a zároveň signalizuje něco o převratně historické do budoucnosti.
Nadpis zní: Německo, ty můžeš všechno
Po změně by mělo zmizet Německo a nový nadpis by měl znít: Zelení, vy můžete vše
Pro navrhovatele změny slovo Německo v nadpisu znamená zdůrazňování nacionalismu a nepřímo i projev rasismu a tím nadřazenosti vůči migrantům a všem jiným etnickým příslušníkům v Německu, kteří nejsou Němci.
Tento argument je ale samozřejmě jen maskování toho, o co tu jde ve skutečnosti:
Pokud se tato změna prosadí a Zelení budou v Německu vládnout, tak je to signál do budoucna, že národy a patriotismus jsou už jen jakýmsi přežitkem z minulosti, který je třeba odstranit a nahradit ideou globalisticky myslícího a smýšlejícího “světoobčana”.
Ten bude snadno manipulovatelný a absolutně poslušný.
roman-bednar.com


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější