Slovan ukončil špekulácie o novom trénerovi, do klubu prichádza Vladimír Weiss

Slovan ukončil špekulácie o novom trénerovi, do klubu prichádza Vladimír Weiss

11.5.2021 (Webnoviny.sk) – Staronovým trénerom futbalistov Slovana Bratislava sa v súlade s očakávaniami stal Vladimír Weiss starší . Do Slovana sa vracia po viac ako ôsmich rokoch, v minulosti ho viedol od augusta 2011 do augusta 2012. Skúsený 56-ročný viedol už utorkový podvečerný tréning “belasých”. Informuje o tom oficiálny web lídra fortunaligovej tabuľky.
“ Naše rokovania dospeli do úspešného konca. Trénerské kvality a predovšetkým úspechy Vladimíra Weissa hovoria jasnou rečou, osobne ho vnímam ako najlepšieho slovenského trénera súčasnosti. Bol pre nás jasnou voľbou číslo jeden a som veľmi rád, že sme s ním opäť nadviazali spoluprácu. Dnes povedie prvý tréning, v najbližších dňoch si zostaví aj svoj vlastný realizačný tím. Som presvedčený, že naša spolupráca bude úspešná a teším sa, že Vladimír Weiss sa stáva trénerom Slovana Bratislava ,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.
Vladimír Weiss v minulosti okrem Slovana viedol na Slovensku aj Petržalku. Slovan dotiahol do skupinovej časti Európskej ligy, Petržalku do skupinovej časti Ligy majstrov. Na klubovej úrovni pôsobil tiež v Rusku (Saturn Moskovská oblasť) aj Kazachstane (Kajrat Almaty). Zatiaľ naposledy pracoval ako kouč reprezentácie Gruzínska, pri ktorej skončil po neúspešnom boji o postup na ME.
Vladimír Weiss bol v rokoch 2008 – 2012 kouč národného tímu SR a prebojoval sa s ním na MS 2010 v JAR, kde sa Slováci dostali do osemfinále.
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovan ukončil špekulácie o novom trénerovi, do klubu prichádza Vladimír Weiss © SITA Všetky práva vyhradené.
Príspevok Slovan ukončil špekulácie o novom trénerovi, do klubu prichádza Vladimír Weiss je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější