Šílený Arenberger: Hosta bez testu z hospody nebude moci vyhodit, ale nemusí ho obsloužit

Šílený Arenberger: Hosta bez testu z hospody nebude moci vyhodit, ale nemusí ho obsloužit

LUBOŠ ZÁLOM
Pan Arenberger už několikrát ukázal, že je pravděpodobně duševně nemocný člověk . On tedy připouští, že nelze vyhodit hosta bez testu, ale přemýšlí o tom, že ho hospodský neobslouží? Vždyť je to úplně absurdní. Hospodský potřebuje vydělat konečně nějaké peníze, a ne mít u stolu někoho, kdo tam tak sedí, protože ho nelze vyhodit.
Žijí tihle lidé vůbec v reálném světě? Pracovali někdy? Podnikali někdy??? Myslím skutečné podnikání, nikoliv navázání na státní penězovody.

Tohle je rozklad státu v přímém přenosu. Připusťme, že by stát měl právo nakazovat, koho obsloužit a koho ne, a že ten, kdo nemá test nebo očkování, nesmí dostat v hospodě najíst a napít. Ale zároveň představitelé státu už předem tvrdí, že nejsou schopni to zajistit – stejně jako se zhroutilo vynucování nošení roušek, i přes zákaz cestování mezi okresy se vesele cestovalo, a nakonec se živelně začaly otvírat “zahrádky na stojáka”. Takže nyní stát zakázal některým Untermenschen vstoupit ve smluvní vztah s majitelem hospody. A jediný způsob, jak to může stát reálně zajistit, je jeden Hamáčkův esenbák u každého vchodu do každé hospody. Což je neproveditelné. Je to automaticky diskreditace státu i v tom, co zajišťovat ve skutečnosti má. A nejhorší na tom je, že ani tzv. parlamentní opozice nemá myšlenkovou výbavu na to smysluplně reagovat.
Asi takhle: jsem přesvědčen, že slušný hospodský by už nikdy neměl obsloužit Arenbergera. A také samozřejmě Hamáčka, Babiše, Blatného a další. Koneckonců, tyhle zrůdy by, vstoupí-li někam do hospody, měly být rády, že jim nepřiletí půllitr na hlavu…

Luboš Zálom, fb


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější