Jaké “dezinformace” hýbou Českem?

Jaké “dezinformace” hýbou Českem?

NATÁLIE VACHATOVÁ
Sebevražedná politika Evropy v oblasti migrace, nesmyslný multikulturalismus a blud politické korektnosti nás dovedl až do dnešních dnů, kdy není korektní napsat, že migrace může ohrozit naši bezpečnost.

Situace ve Francii, Švédsku nebo Řecku to dnes a denně dokládá, otevřeně se o tom ale mluvit nesmí. Proč? Protože vlivné nátlakové politické neziskovky tu v souladu s politikou EU tvrdě prosazují přesný opak.

Včera vyšel nový report monitoringu české “dezinformační scény” sestavovaný Českými elfy a já si mohla přečíst, jaké “dezinformace” hýbou Českem. To, co je pro České elfy dezinformace, je pro jiné realita všedních dnů:
“Pár textů se věnuje problematice islamizace ve Francii a severských zemích. U Francie konkrétně texty komentují, jakým způsobem je tento stát v rozpadu kvůli tomu, jak velkou část obyvatel tvoří muslimové. V těchto textech jsou podporovány názory Marine Le Penové a Emmanuel Macron podle autorů doufá ve znovu zvolení jako prezident díky volebním hlasům od muslimské populace Francie. V několika dalších textech jsou zmíněné i situace s „problémovou“ skupinou muslimů například ze Švédska, Finska či Norska. Muslimští obyvatelé jsou v těchto textech označeni za ty, kteří nic neprodukují, nejsou kulturně přizpůsobiví a využívají sociální systémy zemí k nic nedělání. Autoři také píší, že tam kde jsou muslimské komunity, tak tam je zvýšená kriminalita. Při otevření hranic EU a zavedení pro-imigračních směrnic podle autorů můžeme očekávat to samé v naší zemi.”
A tak jsem si vzpomněla na příběh lodi Sea Watch 3 , která tehdy vozila ty tonoucí uprchlíky k nám do Evropy. Odpovědi na položené otázky stále nemáme.
V každém případě jsem ráda, že jsme tehdy ke kvótám zaujali jasný postoj, a v zájmu naší země doufám, že se na tom ani do budoucna nic nezmění. Navzdory tvrdému tlaku politických neziskovek u nás.

Natálie Vachatová, fb


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější