Vo Veľkej Británii sa šíri indický variant koronavírusu, krajina napriek tomu opäť uvoľní opatrenia

Vo Veľkej Británii sa šíri indický variant koronavírusu, krajina napriek tomu opäť uvoľní opatrenia

14.5.2021 (Webnoviny.sk) – Reštrikcie zamerané proti šíreniu koronavírusu vo Veľkej Británii sa v pondelok opäť uvoľnia napriek rastu počtu prípadov nákazy novým, takzvaným indickým variantom vírusu. Britský minister zodpovedný za vakcináciu Nadhim Zahawi uviedol, že plán „naďalej platí, pretože vakcíny sa distribuujú”.
Od pondelka 17. mája budú môcť puby a reštaurácie vo Veľkej Británii otvoriť aj svoje interiérové priestory a od 21. júna chce britská vláda ukončiť „všetky obmedzenia v oblasti spoločenských kontaktov”. Informuje o tom portál news.sky.com.
Viac o téme: Koronavírus
Britský premiér Boris Johnson vo štvrtok povedal, že Veľkú Britániu „znepokojuje” indický variant koronavírusu. Napriek tomu však predseda vlády uviedol, že „nevidím nič, čo by ma odrádzalo od presvedčenia, že budeme môcť v pondelok a potom 21. júna pokročiť vpred” v uvoľňovaní reštrikcií v Anglicku.
Viac k témam: bezpečnostné opatrenia , Koronavírus Zdroj: Webnoviny.sk – Vo Veľkej Británii sa šíri indický variant koronavírusu, krajina napriek tomu opäť uvoľní opatrenia © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Vo Veľkej Británii sa šíri indický variant koronavírusu, krajina napriek tomu opäť uvoľní opatrenia je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější