Severní Irsko vybíjí ve velkém hospodářská zvířata, produkují prý příliš moc CO2
RSS

Severní Irsko vybíjí ve velkém hospodářská zvířata, produkují prý příliš moc CO2

Klimatické náboženství je tím, co má spolu se sankcemi přispět k razantnímu zchudnutí Evropanů a k pozdějšímu hladomoru. Globalisté také plánují udělat z drtivé většiny „plebsu“ vegetariány, neboť pro běžného Evropana má být v budoucnu dostupný pouze hmyz nebo umělé maso, jehož výrobu si vzal na starosti už před časem Bill Gates.
Drůbež je nyní na mnoha místech vybíjena pod záminkou ptačí chřipky, prasata budou zřejmě pro změnu vybíjena pod záminkou afrického moru prasat a dobytek je vybíjen pod pláštíkem ochrany klimatu, případně z důvodů nedostatku krmiv.
Některé země jsou v klimatickém šílenství značně napřed a neváhají ve jménu nového západního náboženství svaté Grety vybíjet miliony kusů dobytka. K těmto zemím patří i Severní Irsko…
Zatímco některé části světa se v důsledku války na Ukrajině dostávají do potravinové krize, která může vést k hladomoru, v březnu byl v Severním Irsku přijat zákon, který stanoví zrušení milionů kusů hospodářských zvířat za účelem splnění emisních cílů. Ochrana klimatu se tak stává důležitější než produkce potravin.
Nové předpisy nutí britský region – Severní Irsko, aby do roku 2050 přestal produkovat emise uhlíku a snížil emise metanu o 46 procent ve stejném období. Podle analýzy zadané průmyslem však bude pro splnění těchto cílů nezbytné obejít se bez 700 000 ovcí a 500 000 kusů skotu – protože tato zvířata sama o sobě způsobují asi 27 procent inkriminovaných emisí.
Klimatičtí poradci britské vlády také při této příležitosti navrhli snížit počet kuřat o pět milionů do roku 2035. Mimochodem, v těchto výpočtech nezáleží na tom, zda se jedná o biologicky udržitelný chov zvířat nebo průmyslovou hromadnou výrobu. Vybíjet musí všechny chovy, včetně těch ekologických.
Nyní severoirský masný průmysl zásobuje nejen své vlastní trhy a trhy ve Velké Británii, ale také vyváží do Číny a USA. Moy Park, který patří brazilskému masnému gigantu JBS, je největší společností v Severním Irsku. Odhaduje se, že pokud dojde k vybíjení zvířat podle nového klimatického zákona, bude na pokraji zhroucení až 100 000 pracovních míst – a hospodářský výkon země by se mohl snížit nejméně o 11 miliard liber (asi 13 miliard eur). Zdá se, že pro zastánce tohoto zákona o ochraně klimatu to není příliš vysoká cena.
Znovu se ukazuje, že nejde jen o EU, kde se má ve jménu klimatického náboženství zlikvidovat zemědělství, a kde hodlají uvrhnout statisíce lidí do nezaměstnanosti za účelem dosažení fiktivních „klimatických cílů“. Jde o celý západní svět, který jede podle totožných instrukcí . Musí konat tak, aby došlo k totální likvidaci ekonomik, hyperinflaci, hladomoru, ožebračení obyvatel a poté k rušení hotovosti a přechodu na digitální měnu, která bude prezentována jako „záchrana.“ A zelená politika, zaváděná pod mantrou ve skutečnosti neexistujícího globálního oteplování,  je přesně tím, co pomůže dosáhnout kýžených cílů včas, tedy do roku 2030.
Dokonce ani skutečnost, že základní modelování údajného globálního oteplování je založeno na extrémně pochybných číslech a předpovědích, které lze po tak dlouhou dobu jen stěží brát vážně, již v této extremistické politice nehraje roli. Zelená politika, založená na hrozbě údajného globálního oteplování, bude realizována, ať to stojí cokoli.
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden