Poznámky k očkování proti covid-19

Poznámky k očkování proti covid-19

MILOSLAV PONKRÁC1. Nudný úvod – nanometrový svět
Epidemie koronaviru ukázala ve své nahotě, že bez určitých poznatků a znalostí selský rozum nic nevymyslí.
Chování virů, a vůbec celkově světa nanoroměrů (nanometr = milióntina milimetru) – jsou totálně odlišné od čehokoli s čím má běžný člověk zkušenost. Selský rozum – nemaje se o co reálně opřít – vygeneroval obrovskou myriádů černobílých názorů a domněnek. Na škále od naprostého popření epidemie až po její postavení na roveň konce světa. Lidé vygenerovali obrovské množství konspirací a domněnek.1) Chování virů se řídí elektrickými silami a  elektrickými poli generovaným nerovnoměrnostmi rozložení elektronů v atomech a molekulách . Pořád mějte na mysli, že se pohybujeme v nanorozměrech. V těchto velikostech jsou atomy rozhodně velké překážející koule a boule na každém rohu. Žádné rovné plochy nebo tvary. Viry jsou v zásadě do posledního atomu vyprecizované tvary obrovských molekul.
2) Běžný člověk nemá běžnou zkušenost v tom, že se pohybuje v nanorozměrovém elektrickém poli. Kde ve funkci antén jsou přesné prostorové struktury proteinů.  Klíčové chování virů je chování dlouhých řetězců genetické informace a proteinů .
Bohužel představu virového světa nemají většinou ani odborníci. Běžný kardiolog, zubař, dermatolog, primář nemocnice, a drtivá většína odborníků – nemají tušení o skutečné podstatě virů a nanorozměrového světa.
Epitaf vědy :  Předem musím říci, že selhali zejména odborníci a politici. Oni měli prezentovat seriózní a nezkreslené informace laikům, což se nestalo. Dokonce i naše ministerstvo zdravotnictví nebo Státní ústav pro kontrolu léčiv – občas šířili (a nejspíše částečně stále šíří) bludy a dezinformace. Je to smutný stav, kdy můžete vzít lékařská skripta a vědecké studie – a vyvracet jimi bludy lékařů, politiků, ministerstva zdravotnictví, … Velice smutný stav.
***
2. Virus není baktérie
Lidé si pletou baktérie s viry. Obě jsou to neviditelné mrchy, a tak asi proto. Virus je proti baktérii pidižvík. Virus se chová docela jinak než selsky pochopitelná baktérie. Často se baktérie a virus chovají zcela opačně.
Virus je zákeřnější protivník než baktérie.
Virus buď vyhubíte úplně v populaci, a nebo ne.
Tak jako se dařilo vymýtit dětskou obrnu (Poliovirus) nebo pravé neštovice (Variola). K tomu byly ale speciální vhodné podmínky. Původci se přenášejí pouze mezi lidmi. Když se podaří zastavit šíření mezi lidmi, vymýtí se i tyto nemoci.
Naši demokraté a eurounijci do šíření mnoha nemocí hodí vidle. Mnoho málo známých nemocí – přinesou zpět skrze milióny imigrantů. Ty, proti kterým nikdo nesmí říci křivé slovo, nesmějí pracovat, nesmějí dodržovat pravidla. Evropa je musí pouze živit a cokoli jiného je nenávist, za kterou se obžalovává u soudů.

3. RNA viry
Co je ještě méně pod rozlišovací schopností je, že jsou různé druhy virů. Liší se způsobem přenosu i akcí v buňce. Např. RNA viry (jako je např. koronavirus).
Nějaká kolektivní imunita u RNA virů funguje jen velice krátkodobě. Rychle se objevují nové a nové mutace. Tím viry obvykle pošlou očkování či imunitu rychle do háje.
Některé druhy RNA virů, např.  retroviry , si dokonce umějí s imunitním systémem hrát. Jako je možnost různého vypínání lidské imunity (HIV) či skrývání před imunitním systémem. Retroviry se dokonale včlení do buňky, skryté před imunitním systémem. Proto je infekce retrovirem vždy celoživotní a do konce života. Už se jí nikdy nezbavíte. Taková infekce často svého nositele zabije přímo, nebo mu způsobuje četné rakoviny a zabije ho skze rakovinu. A nebo se nic nestane, a virus i nositel si žíjí tak nějak nevěda o sobě vzájemně. ( https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-casopisu/2012/cislo-12/retrovirus.html )
***
4. O mutacích virů – versus očkování a protilátky
Jednou z věcí, se kterou lidé nepočítají, jsou rychlé proměny viru. Koronavirus, což je RNA virus, vytváří rychle nové mutace.
Specifická imunita, tedy protilátky – ať už získané proděláním nemoci nebo očkováním – nejsou u RNA virů dlouho účinné. Velice rychle se setkáte s jinou mutací viru, na kterou protilátky nepůsobí nebo méně. Psal jsem to před rokem, a teď mi lidé udiveně píší, že na „ novou mutaci X “ (za X dosaďte indickou, brazilskou, …) vakcína působí málo účinně, případně vůbec.
Můžete si tedy být jisti, že ani protilátky ani vakcína vás před další infekcí koronavirem nutně neochrání.
1) Ve většině případů, pokud jsou protilátky či vakcína alespoň částečně účinné proti koronaviru, vám zmírní průběh nemoci.
2) Občas vakcína nebo protilátky – a není to tak zřídkavé – přitíží mnohem více při infekci než kdybyste nebyli očkováni. Např. syndrom „ ADE (Antibody Dependent Enhancement) “ = Zesílení způsobené protilátkami.
ADE je běžný, dlouhodobě známý, potvrzený a zkoumaný vědecký pojem z různých virových infekcí. Stává se občas, že namísto ochrany vás vakcína naopak učiní citlivějším a zranitelnějším vůči infekci.
***
5. O laboratorních pokusech na lidstvu – aneb kde je Hipokratova přísaha?
Předem zdůrazňuji, že nejsem proti očkování. Kdyby mě tam někdo chtěl nacpat.
Co se ale přehlédnout nedá je, že se západní svět často očkuje novými technologiemi vakcín, které nejsou dostatečně klinicky a / nebo masově testované. Nikdo neví, co to udělá.
Západní vakcíny dostaly v Evropě i České republice na začátku „ podmíněnou registraci “. Přímo řečí: Podvodnou registraci, kdy  vakcíny byly schváleny bez předepsaných plných klinických zkoušek a podkladů. Jinak řečeno: Západní vakcíny mohla rovnou schválit první pražská uklízečka na záchodkách hlavního nádraží, a nemusel se s tím dělat takový tyjátr. Bylo by to úplně stejné. ( https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/coronavirus-response/safe-covid-19-vaccines-europeans/questions-and-answers-covid-19-vaccination-eu_cs#01 )
O co pokrytečtěji zní, že Sputnik V splnil jako testy jako první bez podvádění byla Sputnik V. Na kterou se nadává jako na „ neschválenou vakcínu “. Je schválená mnoha státy, ale ne Evropskou unií, tedy agenturou EMA (Evropská léková agentura). EU pro Rusko není stát, tudíž s nimi nespolupracuje.
Vsuvka : Nevím, jak je to přesně s registracemi dnes. Znám jen starší situaci v minulosti. Vzhledem k tomu, že lékové agentury rozhodovaly silně politicky, a rozhodují jen čím dále političtěji – vidím jako ztrátu času ptát se BISu, Respektu, Seznamu – abych zjistil současný stav „schválení“ vakcín.
a) Pravda se ukáže, když si přečtete, co musíte podepsat za lejstro, když se necháte očkovat proti covid-19. Abyste na sebe vzali, že jakékoli škody jsou váš problém. Nic takového nemusíte podepisovat při očkování třeba proti tetanu.
b) Dále zjistíte, že farmaceutické firmy donutily podepsat vlády států, že neruší za vakcíny ani poškození zdraví! Jakékoli škody nebude odškodňovat výrobce!
c) Řada států začala „ schválené (!!!) vakcíny “ stahovat – protože se množí úmrtí a těžká poškození zdraví, které už nešlo zatlouct. Zejména u vakcín Astra Zeneca (podmíněně schválena EU 29. ledna 2021). Problémy mají i další západní vakcíny. Tím je o kvalitě českého a evropského oficiálního schválení řečeno to nejpodstatnější. ( https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-astrazeneca.A210511_162300_zahranicni_jhr )
Přeměna západního světa v laboratorní krysy – může a nemusí dopadnout dobře.
Doufejme, že průšvih nebude.
Miloslav Ponkrác
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější