Přístav Calais: 100 vetřelců se pokusilo dostat přes plot, řidič kamionu byl zraněn

Přístav Calais: 100 vetřelců se pokusilo dostat přes plot, řidič kamionu byl zraněn

Z Calais se soustavně snaží dostat vetřelci do Velké Británie, ostatně, dokonce i přes Brexit je země k invazistům docela vstřícná, takže většinu z nich čeká ubytování v mnohdy luxusních hotelích…
Hektická noc se odehrála v přístavu, když se stovka invazistů pokusila vstoupit do jeho prostor přestřihnutím plotu na staveništi přístavu Calais, ke kterému neměli přístup. Ilegálové také instalovali dřevěná prkna a odpadky přes přístavní okruh ve snaze zablokovat nákladní automobily.
Ilegálové stříleli a jeden řidič kamionu byl zraněn. Byl převezen do nemocnice v Calais. Kromě toho bylo poškozeno tucet  vozidel, uvedla prefektura Pas-de-Calais. Policie rychle zasáhla, když vetřelci zaznamenali, že se blíží policie, tak uprchli, takže nedošlo k žádnému zatčení. Situace se zklidnila kolem 4. hodiny ráno. Trajektová doprava nebyla narušena.
Na straně Detroit Ports Operating Corporation (SEPD) dominuje zášť: “Není to v pořádku… Děje se to opakovaně, už toho máme dost, reagoval Jean-Marc Puissesseau, jeho prezident. Nestojí za to snažit se, pokud za námi stojí znečištěný kamion, zničený ilegály, kteří nejsou zastaveni!
Situace tak očividně není řešena a nikdo se ani nesnaží invazisty na jejich cestě zastavit či alespoň účinně ohlídat přístav. A to lze předpokládat, že situace bude během příštích týdnů a měsíců ještě horší, neboť invaze ze všech směrů (Řecko, Itálie, Španělsko), nabývá na síle…

[Celkem:  0    Průměr:  0 /5]

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější