Mým národům: Prezident Miloš Zeman sundal na Pražském hradě vlajku Evropské unie a nahradil ji během slavnostního ceremoniálu vlajkou Izraele! Vedle na druhém stožáru zůstala vlát česká vlajka! Zemanův legendární výrok “Jsem Žid!” tak dostává úplně nový r

Mým národům: Prezident Miloš Zeman sundal na Pražském hradě vlajku Evropské unie a nahradil ji během slavnostního ceremoniálu vlajkou Izraele! Vedle na druhém stožáru zůstala vlát česká vlajka! Zemanův legendární výrok “Jsem Žid!” tak dostává úplně nový r

Mým národům: Prezident Miloš Zeman sundal na Pražském hradě vlajku Evropské unie a nahradil ji během slavnostního ceremoniálu vlajkou Izraele! Vedle na druhém stožáru zůstala vlát česká vlajka! Zemanův legendární výrok “Jsem Žid!” tak dostává úplně nový rozměr a odstraněním vlajky EU vyslal prezident symbol o spojenectví dvou židovských národů spojených v okultní rovině skrze Prahu a Jeruzalém! Kreml vyzval k zastavení výstavby židovských osad na palestinských územích a k ukončení násilí na Palestincích, ale Miloš Zeman s operacemi Bibiho úderných oddílů IDF vyjadřuje souhlas! Rozkol mezi Kremlem a Pražským hradem v rovině okultních procesů řízení? Vrbětice znamenají více!
Miloš Zeman už nemá důvod dále skrývat barvy a dnes v pátek se rozhodl, že naplno zasvětí Pražský hrad okultním procesům řízení a propojí pražský Mah’ral s Chrámovou horou v Jeruzalémě. Na neočekávaném ceremoniálu na Pražském hradě dal rozkaz hradní stráži, aby sejmula jednoho ze dvou stožárů vlajku, a to konkrétně vlajku Evropské unie, a nahradila ji vlajkou státu Izrael [ 1 ]. Na vedlejším stožáru zůstala vlát česká vlajka.
Pražský hrad oficiálně uvedl, že jde o výraz podpory a sympatií k Izraeli, který nyní čelí raketovým útokům organizace Hamás. V ostrém kontrastu s postojí Pražského hradu a Černínského paláce je postoj Kremlu a ruského ministerstva zahraničí, které ústy náměstka ministra zahraničí Sergeje Veršinina ostře vyzvalo Izrael k okamžitému zastavení záborů dalších palestinských území a k ukončení výstavby nových židovských osad na těchto územích [ 2 ].
VIDEO: Vlajka EU sejmuta a vzhůru letí vlajka Izraele
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"vefa8z","div":"rumble_vefa8z"});
Veršinin rovněž vyzval k zachování statusu quo v otázce církevních staveb v Jeruzalémě, čímž měl na mysli zejména mešitu Al-Aksá, která stojí na Chrámové hoře, která je pro změnu nejsvětějším místem Židů. Postoj ruského ministerstva zahraničí je tak v ostrém rozporu a kontrastu s Pražským hradem a tento rozkol není vůbec a ani omylem náhodný, protože v procesech okultního řízení nic jako náhoda neexistuje. Miloš Zeman v Praze dlouhou dobu seděl na dvou židlích. Na jedné straně byl kandidátem globalistů, který po svém nástupu do funkce vyvěsil vlajku Evropské unie na Pražském hradě, což předtím po dobu 10 let odmítal předchozí prezident Václav Klaus.
Miloš Zeman se cítí být více ochráncem Židů a Jeruzaléma než Čechů a Bohemie, protože jinak by nemohl nikdy podporovat stát, jehož nacismus a anexe dovedly národ Palestinců na pokraj zániku existence
Jenže na straně druhé je Miloš Zeman nejvyšším Chazarem v Praze, největším nežidovským přítelem Židů a zasvěcencem Halachim, pod čepcem, který slíbil ochranu Izraele a Jeruzaléma již v roce 2015 na galavečeru AIPAC v New Yorku, když prohlásil “Jsem Žid!” a to samé znovu zopakoval i v roce 2018. Není přesně jasné, kdy a kde proběhla u Miloše Zemana chazarizace, tedy přerod góje do chazarského ochránce národa Židů, státu Izrael a okultní roviny mezi Prahou a Jeruzalémem, což je u Miloše Zemana zdokladováno udělením řádu Bojovníka za svobodu, který mu udělil prezident Světového židovského kongresu Ronald Lauder na galavečeru kongresu v New Yorku v září 2017. Zeman ve svém projevu na galavečeru hovořil o boji svící proti temnotě, čímž nastínil podobenství z Talmudu a postavil se tím do role “Ochránce světla”, tedy do role toho, který nese světlo [ 3 ].
Izraelský velvyslanec v ČR Daniel Meron ve video vystoupení na Twitteru uvedl následující:
Izrael je pod palbou. Hamás nadále zasypává Izrael další a další vlnou raketových útoků. My se bráníme. Cílem teroristické organizace Hamás je zničit Izrael. Přežijeme. Vyhrajeme. A já vám moc děkuji za vaši podporu.
Podporu Izraeli vyjádřil i nový český ministr zahraničí a člen Aspen Institutu Jakub Kulhánek, který uvedl následující slova:
Stát Izrael čelí nehoráznému, barbarskému útoku. Chci vyjádřit podporu a solidaritu státu Izrael, který má jasné a nezcizitelné právo se bránit. Vyvěsím proto izraelskou vlajku na budově v Černínského paláce.
Jenže tento koncept “Světlonoše” odvozený od Menorah skriptů a Talmudu je nejvyšším modelem okultních procesů řízení a v roce 2017 tak už musel Miloš Zeman být do těchto procesů dávno zasvěcený. Proces chazarizace probíhá dlouhá léta a výchova kádrů tzv. chazariátu, tedy kádrového portfólia oddaných služebníků a ochránců Jeruzaléma, je často celoživotním procesem, který dochází svého završení až v pozdním věku života. Jenže, proč Miloš Zeman v této chvíli natolik odkrývá karty a sundavá vlajku EU na Pražském hradě, kterou tam přitom sám v roce 2013 nechal vyvěsit?
Nadpis tohoto článku parafrázuje provolání císaře Františka Josefa II k mobilizaci v roce 1914, kde v letáku s nadpisem “Mým národům” vysvětloval občanům Rakousko-Uherska důvod pro vyhlášení války Srbsku. Rakouský mocnář tehdy byl totiž povinován mnoha národům v monarchii a nebyl vůdcem národa, ale národů. A přestože je to neuvěřitelné, Miloš Zeman nyní na Pražském hradě předvedl něco, co se dosud neobjevilo.
Izrael vyprovokoval Hamás a teď Netanyahu křičí do světa, že Izrael je pod útokem a je mu ubližováno
Miloš Zeman je totiž nejen prezidentem České republiky, ale podle všeho je ochráncem dvou židovských států, které jsou propojeny v historické a zejména okultní rovině. Na chování Miloše Zemana vidíte, že se chová jako ochránce Jeruzaléma a ochránce Židů více, než ochránce Čechů a českých zájmů. Vidíme to na postoji Kremlu, který odsuzuje krok Benjamina Netanyahua, který nařídil obsazování zbytků území Západního břehu Jordánu, což slíbil voličům před dvěma lety, že když vyhraje volby, Izrael anektuje velkou část Západního břehu stejně, jako již v roce 2019 Izrael anektoval Golany a Spojené státy tuto anexi oficiálně uznaly, tedy za pomoci Donalda Trumpa, který Bibimu v Bílém domě podepsal příslušný dekret [ 4 ].
Sejmutí vlajky EU
Jenže Bibi už dva roky marně sestavuje novou vládu, proběhly už 4 předčasné volby, ale pořád se nepodařilo sestavit většinovou vládu. A tak Izrael začal anektovat na Západním břehu palestinská území i bez stabilní vlády. Jenže, když se nepodařilo sestavit novou vládu ani na 4. pokus před 9 dny, tak prostě se ukázalo, že voliči v Izraeli nemají motivaci volit stranu Likud Benjamina Netanyahua, protože neexistuje společné a sjednocující volební téma v Izraeli.

VZKAZ @AmbMeron PRO VŠECHNY, KOMU NA IZRAELI ZÁLEŽÍ “Izrael je pod palbou. Hamás nadále zasypává Izrael další a další vlnou raketových útoků. My se bráníme. Cílem teroristické organizace Hamás je zničit Izrael. Přežijeme. Vyhrajeme. A já vám moc děkuji za vaši podporu.”

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější