Väzeň ušiel počas výkonu práce v Spišskom Hrušove, policajti ho zakrátko vypátrali a zadržali

Väzeň ušiel počas výkonu práce v Spišskom Hrušove, policajti ho zakrátko vypátrali a zadržali

14.5.2021 (Webnoviny.sk) – Polícia vypátrala väzňa, ktorý v piatok ušiel z výkonu práce v obci Spišský Hrušov v okrese Spišská Nová Ves. Informovala o tom hovorkyňa krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Mésarová .
„Okamžite po prijatí oznámenia o úteku väzňa boli operačným strediskom vyrozumené všetky policajné hliadky v priamom výkone služby, o spoluprácu boli požiadaní aj kolegovia z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove. Opatrenia polície boli zamerané na oblasť v okolí miesta úteku väzňa, jeho širšieho okolia, príjazdových ciest, železničné stanice, ako aj v mieste trvalého pobytu hľadanej osoby v Prešovskom kraji,“ uviedla Mésarová.
Vykonanými opatreniami polícia v krátkom čase hľadanú osobu vypátrala. Väzňa na úteku zadržali príslušníci odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Spišskej Novej Vsi v okolí železničnej stanice v obci Spišské Vlachy v spišskonovoveskom okrese a následne eskortovali na útvar Policajného zboru na realizáciu potrebných úkonov.
Po ich vykonaní bola osoba odovzdaná príslušníkom Zboru väzenskej a justičnej stráže .
Viac k témam: väzeň , väzeň na úteku Zdroj: Webnoviny.sk – Väzeň ušiel počas výkonu práce v Spišskom Hrušove, policajti ho zakrátko vypátrali a zadržali © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Väzeň ušiel počas výkonu práce v Spišskom Hrušove, policajti ho zakrátko vypátrali a zadržali je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější