Lampedusa okupovaná afroislámskou armádou (video)

Lampedusa okupovaná afroislámskou armádou (video)

Ano, bez nadsázky jde o armádu. Všichni, kdo tvrdí, že jde o chudáky, kteří utíkají před válkou, by měli být zbaveni svéprávnosti. Mnozí z těchto údajných “chudáků” jsou ve skutečnosti velmi dobře cvičnými válečníky, někteří prchli před vězením. Mezi invazisty je také mnoho Tunisanů, nicméně v Tunisku žádná válka není, dokonce tam aktuálně míří spousta Evropanů na dovolenou.
Navíc, jak známo, Tunisané se podíleli i na některých teroristických útocích, k nimž v posledním roce došlo. Za vše bych jmenovala loňský útok z Nice, kde Tunisan, který také nejprve připlul na Lampedusu, zavraždil 3 lidi, z nichž dvěma uřezal hlavu. Tunisan stál také za nedávnou vraždou francouzské policejní úřednice. Ze starších útoků bych chtěla připomenout masakr, při němž bylo zavražděno více než 70 lidí poté, co vjel na pěší zónu v Nice kamionem v plné rychlosti jiný Tunisan.
A kdo jsou Afričané z oblastí subsaharské Afriky? Jak upozornil už před lety nigerijský prezident, jedná se převážně o zločince, kteří utíkají před spravedlností. Z dalších afrických zemí pak přijíždí do Evropy členové různých afrických islámských bojůvek, které mají dostatek prostředků na to, aby své bojovníky dostaly do Evropy. Například Al Šabáb v Somálsku vydělá za rok na výpalném, které vybírá od lidí víc, než kolik vybere Somálsko na daních. Boko Haram je bojůvka, která je pověstná vyvražďováním celých vesnic, v nichž samozřejmě před vypálením domů vyvražděných obyvatel zabaví veškeré peníze a cennosti.
Lampedusa je přeplněná, nicméně Německo – jako jediná země EU  se již přihlásilo o svůj díl “obohacení”. Částečně si tedy ostrov uleví, nicméně další příjezdy budou následovat. A už nyní je jasné, že rok 2021 bude rekordní.
Na aktuální video z Lampedusy se můžete podívat níže:

Africa? No, Italia (Lampedusa). Degrado assoluto, povera Italia. https://t.co/kJWQdnGGHv pic.twitter.com/uqfUjrcXgU
— RadioSavana (@RadioSavana) May 14, 2021

 
 

[Celkem:  0    Průměr:  0 /5]

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější