Čínu zasiahli tornáda, o život prišlo najmenej 10 ľudí a stovky ďalších sú zranení (video)

Čínu zasiahli tornáda, o život prišlo najmenej 10 ľudí a stovky ďalších sú zranení (video)

15.5.2021 (Webnoviny.sk) – Tornáda zabili v centrálnej a východnej oblasti Číny najmenej 10 ľudí. Vyše 300 obyvateľov je zranených. V sobotu o tom informovali tamojšie médiá.
Šesť ľudí zomrelo v meste Wu-chan, kde sa v roku 2019 začal šíriť nový koronavírus . Ďalší štyria zahynuli v Šeng-ce, ktoré leží zhruba 400 kilometrov južne.
Tornádo najprv udrelo v tomto meste v piatok o 19:00 tamojšieho času. Zničilo továrne a spôsobilo aj ďalšie škody. Podľa miestnych úradov tam utrpelo zranenia 149 osôb.
Neskôr, zhruba o 20:40, tornádo zasiahlo aj Wu-chan. Vietor dosiahol rýchlosť 86 kilometrov za hodinu a zničil viac ako dvadsať domov. Bez elektriny zostalo 26 600 domácností. Okrem mŕtvych tam evidujú aj 218 zranených.
Podľa štátnej agentúry Sin-chua v meste spadlo 27 domov a 130 je poškodených. Tornádo poškodilo na stavenisku dva žeriavy.
Viac k témam: Čína , tornádo Zdroj: Webnoviny.sk – Čínu zasiahli tornáda, o život prišlo najmenej 10 ľudí a stovky ďalších sú zranení (video) © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Čínu zasiahli tornáda, o život prišlo najmenej 10 ľudí a stovky ďalších sú zranení (video) je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější