Švédi sa na ME aj proti Slovákom predstavia bez hviezdneho Zlatana Ibrahimoviča

Švédi sa na ME aj proti Slovákom predstavia bez hviezdneho Zlatana Ibrahimoviča

15.5.2021 (Webnoviny.sk) – Švédsky futbalový útočník Zlatan Ibrahimovič z talianskeho klubu AC Miláno si poranil koleno a nepredstaví sa na júnových majstrovstvách Európy . Informáciu v sobotu zverejnila Švédska futbalová federácia . Švédi sa na Eure predstavia v základnej E-skupiny aj proti Slovákom, vzájomný súboj je naplánovaný na 18. júna do ruského Petrohradu. Účastníkmi skupiny sú aj Poliaci a Španieli.
Ibrahimovič sa zranil ešte počas minulého víkendu v ligovom zápase proti Juventusu Turín , Milánčania v ňom triumfovali 3:0. Neskoršie vyšetrenia ľavého kolena skúseného zakončovateľa odhalili, že Zlatan si na ME nezahrá. Vedenie AC uviedlo, že futbalista podstúpi konzervatívnu liečbu dlhú minimálne šesť týždňov, Švédi vzápätí informovali o jeho absencii na Eure.
“Dnes Zlatan informoval trénera Janneho Anderssona, že jeho zranenie mu neumožní štartovať na ME. Drž sa Zlata. Veríme, že ťa čoskoro uvidíme na ihrisku,” uviedli predstavitelia švédskej federácie na twitteri.
Len v marci sa Ibrahimovič po piatich rokoch rozhodol vrátiť do reprezentácie Švédska.
Viac k témam: majstrovstvá Európy Zdroj: Webnoviny.sk – Švédi sa na ME aj proti Slovákom predstavia bez hviezdneho Zlatana Ibrahimoviča © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Švédi sa na ME aj proti Slovákom predstavia bez hviezdneho Zlatana Ibrahimoviča je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější