Další LGBTQ propaganda – náborové video US army i nová italská reklama (videa)

Další LGBTQ propaganda – náborové video US army i nová italská reklama (videa)

Neměla by reklama cílit na co největší cílovou skupinu? Je-li v LGBTQ komunitě pouze 4% lidí, pak reklama, která je cílená právě na tuto komunitu, musí mít úplně jiný cíl, kterým je podprahové vnímání něčeho podobného coby normy.
Jak se pak slučuje fakt, že je celý západ islamizován s tím, že je zde souběžně propagována homosexualita? Jak lze otevřeně podporovat tak rozporuplné ideologie? Je celkem jasné, že jednou dojde k jejich střetu. Nicméně v západním světě má podobná propaganda za cíl – spolu s genderovou výchovou – vyřadit co nejvíc jedinců z reprodukce. Vždyť moderní je být LGBT!!
Už několikrát jsem zde zveřejnila video, které zcela jasně ukazuje, jak dopadá tato komunita na území, které je ovládáno právem šaría v jeho nejryzejší formě. Ti, kdo tuto komunitu nebývale protěžují, ovšem úplně stejně protěžují i jejich budoucí vrahy. Není to zvrhlé?
Bidenova administrativa otevřela hranice a pouští si do země nejen Hispánce, ale i i džihádisty – zejména ze zemí Středního a Blízkého východu. Itálie je zemí, která pouští prakticky denně až tisíce džihádistů do Evropy. Jak se to slučuje s tím, jakou propagandu v těchto zemích aktuálně razí??
A nyní k videím, nejprve nové náborové video US army – přesně v duchu Bidenovy administrativy, nepřítel se jistě třese strachy:

Nové bonbony si zaslouží také patřičně “sladkou” reklamu. V konzervativní Itálii vyvolala nová lesbická reklama docela poprask:

A na závěr připomínám, koho nyní do Evropy, ale i do Bidenovy Ameriky “liberálové”, kteří zároveň podporují LGBT, ve velkém přivážejí. Budou podobné letecké dny pořádány za nějakých 20-30 let i v západních zemích?? Vše k tomu směřuje…
document.createElement('video');
https://necenzurovanapravda.cz/wp-content/uploads/2021/02/homoiraq.mp4
 
 

[Celkem:  0    Průměr:  0 /5]

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější